Féléves krónika + meglepetés

Képen: gyülekezetünk gondnoka, Szombati József és Fábry Szabolcs th, hitoktató-preoráns lp.

Krónika - az elmúlt félév jelentősebb eseményei

Március 1-8.: Ökumenikus imahét

Március 29-30: Pécsi Református Gimnázium vendégszolgálata színdarabbal

Április 6: Részvétel a "Kit kerestek?- Ökumenikus Ifjúsági Találkozón, Budapest-Aréna

Május 4.: Zenés Vasárnap Dinnyés Józseffel

Május 11: Zenés Vasárnap, Berzsenyi-emlékműsor a Jánosi-zenekarral

Május 16-18.: Konfirmandus hétvége

Június 8.: Tanévzáró istentisztelet; Hajgató Eszter és Hajgató Bálint konfirmációs fogadalma

Július 4-11.: Nyári gyermektábor Bázakerettyén

Július 13.: Mátis Kálmán-emléktábla avatás, Zenés Vasárnap Kövy Szabolcs fuvolaművésszel

Július 22-26.: I. Országos Református Ifjúsági Találkozó, Bodajk ("Csillagpont-)

Július 23.: A felújított templomtorony és a parókia műszaki átadása

Július 26-augusztus 3.: Művészetek Völgye Taliándörögdön, minden este Dinnyés-koncert a dörögdi templomban

Augusztus 4.: Zenés Vasárnap Taliándörögdön

KÖSZÖNET

· Ifj. Szalai Balázs testvérünknek a gyülekezeti hírlevél postázásáért
· Szombati József gondnok úrnak a nyári tábor támogatásában
· Barka Adrienn nyári tábori vezetőmunkájáért, Polgár Nikolett és Fábián Bernadett nyári tábori segítségéért.
· Azoknak a nevük elhallgatását kérő támogatóknak, akik az építkezésben anyagiakkal vagy más eszközökkel segítették a munkálatokat.

MEGLEPETÉS ÉS GRATULÁCIÓ:

Ezúton gratulálunk Koós Anitának, gyülekezetünk kántorának abból az alkalomból, hogy sikeresen felvételizett a budapesti Zeneművészeti Akadémiára. Egyúttal megköszönjük, hogy az elkövetkező tanévben is vállalta a magas színvonalú kántori szolgálatát.