Hirdetéseink 2.

Emlékeztetjük egyháztagjainkat, hogy egyházközségünk pénzügyi elszámolásai nyilvánosak! A választói névjegyzékben szereplő egyháztagok hivatalunkban tekinthetik meg minden egyes bevételi és kiadási tételünket.

Kérjük mindazokat, akik nem rendezték még egyházfenntartói járulékuk 2008-as évre vonatkozó befizetését, (ami alatt egyházi törvényünk NEM az évi két alkalommal eljuttatott áldozatos boríték tartalmát érti) lehetőségeik szerint pótolják azt!
Az egyházfenntartói járulék összege - a Biblia tanítását követve: jövedelmünk 10%-a -, gyülekezeti gyakorlatunk szerint pedig, annak mindössze 1%! Ez, például egy 60.000 forintos havi jövedelemnél - a Biblia tanítását követve -: 6.000/hó forintot jelent; általános gyakorlatunkat tekintve pedig, mindössze 600/hó forintot. A gyülekezetünkben nyilvántartott Krisztus-tanítványok (=keresztyének) egyházfenntartói járulékot illető fizetési mértékét - hitükre, lelkiismeretükre és lehetőségeikre bízzuk, de annak (? %-os) befizetését - konfirmációi fogadalmukhoz híven - kérjük!

Kérjük a testvéreket, hogy 2009-ben, adójuk átutalható,
kétszer 1%-át, belátásuk szerint ajánlják fel a
Magyarországi Református Egyház
- technikai száma: 0066 -; illetve
- (ez a második 1%!) -
Kárász utcai Református Missziói Házért
adószáma: 18459351-1-06 alapítványunk javára.
Amennyiben NEM rendelkeznek adójuk kétszer 1%-áról, úgy az,
az államkasszában marad!...

Felelősen bánjunk azzal, ami felett dönthetünk!!!