Generációs napok (M E G H Í V Ó)

Tisztelt Nagyszülő, Szülő!
Kedves Gyerekek!

Szeretettel hívunk, s várunk szeptember 8-10-e között, az első alkalommal megrendezésre kerülő GENERÁCIÓS NAPOK együttlétünkre!

Az alkalom a Soroksári Református Templom Újjáépítési És Ifjúságnevelési Alapítványának hagyományteremtő, közösség kialakító és megőrző, hosszú hétvégés -3 napos- tábora elsősorban a gyülekezetünkhöz tartozók részére, életkori kötöttség nélkül (gyermek, szülő, nagyszülő), meghatározott létszámmal (30 fő), Isten legnagyobb templomában - a természetben.
Célunk, hogy az alkalmon egy családból minimum két, de inkább három generáció képviseltesse magát. Természetesen, ha más egyéb elfoglaltság miatt csak gyermek küldhető a táborba, arra is mód van, hiszen a fiatalokkal a közösségünk és szakképzett vezetők is foglalkoznak majd.

A program jelentős részét a Soroksári Önkormányzat által kiírt pályázaton erre a célra elnyert összegből, és az Alapítvány saját pénzéből valósítjuk meg, ezért a résztvevőknek az alábbi jelképes hozzájárulást kell fizetni a három napos teljes táborozásért:

Gyermek: (óvodás, általános és középiskolás diák, nem kereső 18 éves korig) 300 Ft
Nyugdíjasok: (szülő, vagy nagyszülő, vagy más hozzátartozó) 500 Ft
Nem nyugdíjas felnőtt: (szülő, nagyszülő, 18 évet betöltött kereső fiatal) 800 Ft
Nem gyülekezetünkhöz tartozó résztvevő a kategóriájának megfelelő kétszeres összeget fizeti.
Egy napos látogatónak -csak előzetes egyeztetés alapján- a részvételért hozzájárulást nem kell fizetni, az alapítvány támogatását azonban köszönettel vesszük

A három napos táborozásra Alsónémedi-Bugyi térségében, egy erdei tisztáson kerül sor, ahol sátrakban két éjszakát alszunk majd. Idősebb résztvevők számára -korlátozott számban- mód van, szobában, ágyban aludni, mivel a terület tulajdonosa a rendelkezésünkre bocsátja a vadászlakot, az összes kiszolgáló helységgel, berendezéssel együtt.
A tábort rossz időjárás esetén is megtartjuk, mert rendelkezünk kellő számú, méretű fedett helységgel!

A tábor ideje alatt teljes ellátást biztosítunk. (Első nap vacsorától harmadik nap ebédig, programok költsége.)

Kérjük, hogy a résztvevők az alábbiakat hozzák magukkal:
- a résztvevő családtagok létszámának megfelelő férőhelyű sátor
- gumimatrac, vagy polyfom szivacs
- hálózsák, vagy azzal azonosan használható takaró
- személyenként mély és lapostányér, pohár, evőeszköz.
- Biblia, énekeskönyv
Ha valaki nem rendelkezik sátorral, kérem előre jelezni!!

Utazás személygépkocsikkal, távolság kb.17 km. Akinek nincs módja gépkocsival jönni, kérjük, jelezze, s a szállítását megoldjuk.

Lehetőség lesz meglátogatni a tábort, vagy a résztvevő hozzátartozókat úgy, hogy a látogató nem alszik a táborozókkal. Erre -figyelemmel az előzetesen megszervezett programokra- a szombati napon nyílik alkalom. Kérjük, hogy ilyen irányú igényeiket -elsősorban az étkezés, és a múzeumi látogatás miatt- előre jelezzék

A generációs táborral kapcsolatos kérdések, bejelentések, jelentkezés a következő telefonokon intézhetők:
Szabó László (16 óra után 287-21-77, vagy személyesen Soroksár, Szitás u. 125, e-mail: szoficse@freemail.hu)
Hatházi Attila (16 óra után 06-30-445-3755)
Dragán György (egész nap 06-30-360-7442)

A korlátozott létszám miatt (30 fő) kérjük, minél előbb jelentsék be részvételi szándékukat.

Vidám, hasznos és kellemes időtöltést kíván az Alapítvány kuratóriuma.