Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 68  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. jan. 23., szerda 10:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Hehhe....

vagyis, khm., ejnye-bejnye


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 23., szerda 14:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
kamilla írta:
előre tudom, mit fog írni Erika privátban,


na, vajon mit?/Erika kíváncsian figyel 8) /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 23., szerda 22:23 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Nohát, nem csak az én uram ilyen gondolkodású? :D :shock:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 24., csütörtök 04:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Erika írta:
kamilla írta:
előre tudom, mit fog írni Erika privátban,


na, vajon mit?/Erika kíváncsian figyel 8) /


Hát valószínűleg szeliden meg fogja kérdezni, hogy tényleg fontos-e ennyire ordenárénak lenni :). És üzenem, hogy nem, egyáltalán. Épp azzal ültem ide, hogy törlöm is kifelé.

Semi, kedves vagy nagyon. Lehet, hogy minden férfiban lakik egy lökött, tízéves gyerek? :). Biztos csak ugyanannyira, mint amennyire minden nőben egy vihogó kislány...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 24., csütörtök 05:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Jövő csütörtökre elvállaltam az iskolai farsangon az 'arcfestés' című programot. Hozzám lehet majd sorbaállni, én meg majd jól kifestem a gyerekeket. Annyira vicces. Az udvaron kapott el a kolléganő, nem volt túl sok időm átgondolni, ez lehet a magyarázat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 24., csütörtök 09:36 
Offline

Csatlakozott: 2007. jan. 06., szombat 12:26
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: IX. kerület
kamilla írta:
Épp azzal ültem ide, hogy törlöm is kifelé.

Semi, kedves vagy nagyon. Lehet, hogy minden férfiban lakik egy lökött, tízéves gyerek? :). Biztos csak ugyanannyira, mint amennyire minden nőben egy vihogó kislány...


Miért törölnéd ki? Olyan jók ezek! Egyáltalán nem ordenáré dolog elgondolkodni salakanyagunk egy rajzfilmfigurának lábbelijébe való elhelyezésének képtelenségéről egy ilyen művészi rímpár kapcsán! Teljesen ártatlan dolog és olyan jókat lehet rajta nevetni! Kár, hogy lekicsinyítetted, olyan nehéz kibetűzni. Szerintem nagyon fontos, hogy ne veszítsük el teljesen a bennünk lakó gyermeket, különben mindenki fagyott arccal járkálna mindenfelé. Nem lehet mindig komolynak és megfontoltnak lenni! Nevessünk és sírjunk bátran!

Jézus is azt mondta: "Engedjétek hozzám a gyermekeket!" Jézushoz ez a gyermeki énünk van a legközelebb, mert a gyerekben benne van a feltétel nélküli elfogadás (jó, tudom, néha benne van a teljes elutasítás is, bármit is csinál a szegény szülő) Ha Jézussal vagyunk, úgysem fog eluralkodni rajtunk a gyermeki énünk és kedves emlékek tudnak lenni az ilyen pillanatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 24., csütörtök 10:55 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tavasz 2008. jan. 25., péntek 13:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 25., péntek 07:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Dehogy provokáció! Vagyis nem annak volt szánva. Sajnálom, őszintén, ha az lett belőle. Bocs.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 25., péntek 11:27 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Szia Kamilla,
amit írtam az "Szilveszter" hozzászólására volt reagálás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 25., péntek 12:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Hát, ő ma vizsgázik, és egyébként is sokat dolgozik, nem tudom, mikor fog újra ráérni fórumozni. Az idézőjel pedig fölösleges, ez a valódi neve. A véleményéhez amúgy joga van neki is, és én biztos vagyok benne, hogy nem provokálni akart ő sem. Láttad amúgy a Good Will Hunting című filmet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 25., péntek 13:45 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Idézet:
A véleményéhez amúgy joga van neki

Mint ahogy én is csak a véleményemet írtam le.
Bocs, töröltem, vitát zárjuk le.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 25., péntek 13:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Jó, zárjuk. Bár én megvártam volna, mit válaszol Szilv, de ahogy gondolod.
A filmet amúgy láttad?? Ha nem, mindenképp ajánlom! Nagyon jó film. http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=3476&i_city_id=3372&i_county_id=-1


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 08., péntek 11:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2008. feb. 10., vasárnap 05:17-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 08., péntek 11:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Najó, elárulom, ez azért van, mert kavicsot festünk a gyerekekkel. Hullámzó lelkesedéssel (már részükről), és sok-sok ökörködés közepette. Lettek páran, akik ráharaptak az ötletre, én például teljesen. Azért jó, mert sikerélményes, lehet csinálni egészen egyszerű és egészen bonyolult ábrákat is :). Ha sikerül, készítünk belőle egy nagy mozaikot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 17., vasárnap 23:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Ma délelőtt Rákoscsabán voltam ifjúsági istentiszteleten. És nagyon jó volt. Képzeljétek, a textus megint olyan volt, amit épp két napja olvastam. Olyan hihetetlen. Még furább, hogy egyre kevésbé lepődöm meg ezen. Belegondoltam, hogy ugyanabban a templomban, ahol ma ültem, mennyire sötéten és intenzíven hülyének néztem mindenkit, aki a természetfölöttivel jött... :(. Asszem azért nem megyek gyakrabban a régi gyülimbe, mert szégyellem az arcomat. A Máté evangéliumából volt az a rész, mikor Jézus megkérdezi a tanítványaitól, hogy ők kinek tartják őt. És azt mondta a lelkész (fiatal, és mivel rég voltam, számomra új segédlelkész srác, aki abba a suliba járt, ahol én dolgoztam, érdekes volt őt is 'tiszteletesúr'-ként viszontlátni), hogy erre a kérdésre Jézus nem a jó választ, hanem az őszinte választ várja. És hogy ezt nem lehet kikerülni, hogy erre válaszoljunk, ha meg válaszolunk, annak nincs mese, következményei lesznek. Kicsit ostorozósra is vette, de láthatóan megtehette, mert van annyira jó kapcsolata a hallgatósággal. Ez pedig nagyon jó hír egy gyüliről, azt hiszem.
Az éneklős része is jó volt, én is énekeltem, még itt a fülemben a dal, amit Ági megtanított - merthogy nem csak odanyomták az ifjúsági éneket az idősebb generáció orra alá, hanem követhetővé tették, megtanította Ági-Jenny a gyönyörű énekhanjával. Megható volt felismerni az éneklők között egyik-másik majdnejfelnőtt, komoly fiatalembert és ifjú hölgyet, akik kis lököttke korukban a gyerekóráimon rosszalkodtak. Volt, akit csak akkor ismertem meg, mikor megmondták, hogy ő az, mert ovis korában láttam utoljára...
Elgondolkodtam ezen is, hogy a saját gyülimben eszembe nem jutna alkalom után bárkinek gratulálni, hogy milyen jó volt a zenei rész, pedig jó szokott lenni. Nem tudom, miért van ez így. Azt hiszem, az van, hogy az egyik helyen már nem érzem otthon magam, a másik helyen meg még nem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 68  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség