Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 18:45 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
tudjátok azért ha visszapörgetnénk az időt úgy másfél-két évszázaddal...

annyi minden nem volt még "felfedezve", mégis teljes életet tudtak élni az emberek...! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 18:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
najó, én se nyávogok, voltam én vándortáborban is, mikor semmi nem volt, csak hátizsák-tábortűz-bogrács, és nagyon szerettem. Sőt, barlangász is voltam, és lent a barlangban pláne nem volt internet, és nem hiányzott.
Hejjhajj. Régiszépidők.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 18:50 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
ja-ja :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 18:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
tavasz írta:
tudjátok azért ha visszapörgetnénk az időtt úgy másfél-két évszázaddal...

annyi minden nem volt még "felfedezve", mégis teljes életet tudtak élni az emberek...! :)


Szia Tavasz!
Örömmel látom, hogy itt vagy! :*: Isten hozott.
Mivel én még gyermekkoromban petróleumlámpánál tanultam, földes házban laktam, talán könnyebben megszoknám ismét, de biztos, hogy nagyon hiányozna egy idő után, főleg az áram, ami rengeteg kényelmet ad.Időnként tényleg jó lenne, kiszabadulni ebből a civilizált világból.Nem volt ám könnyű az az élet, de tudod az idő mindent megszépít. :*:

Üdv sok szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 18:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kamilla írta:
najó, én se nyávogok, voltam én vándortáborban is, mikor semmi nem volt, csak hátizsák-tábortűz-bogrács, és nagyon szerettem. Sőt, barlangász is voltam, és lent a barlangban pláne nem volt internet, és nem hiányzott.
Hejjhajj. Régiszépidők.


Én is anno, fiatalkoromban sokat túráztam.Amikor a tűzben melegítettük a konzerv kaját. :*: Hej-haj juhúúú :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 18:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:D amikor már összevissza eldeformálódott a doboz, akkor van az, h a közepe még pont jéghideg


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kamilla írta:
:D amikor már összevissza eldeformálódott a doboz, akkor van az, h a közepe még pont jéghideg


Hát ez az!Amúgy én sziklamászással próbálkoztam, valahogy nem bírom a barlangot, csak a tágasakat, ahol nem kell lehajolni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:01 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
cilla írta:
Szia Tavasz!
Örömmel látom, hogy itt vagy! :*: Isten hozott.
Mivel én még gyermekkoromban petróleumlámpánál tanultam, földes házban laktam, talán könnyebben megszoknám ismét, de biztos, hogy nagyon hiányozna egy idő után, főleg az áram, ami rengeteg kényelmet ad.Időnként tényleg jó lenne, kiszabadulni ebből a civilizált világból.Nem volt ám könnyű az az élet, de tudod az idő mindent megszépít. :*:

Üdv sok szeretettel cilla


Köszönöm a köszöntést Cilla :)

persze, biztos, hogy hiányozna sok esetben az a "biztonság", amit a civilizáltabb élet tud nyújtani, és így távolról csak a kellemes, romantikus oldalát látjuk annak az egyszerű életnek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:04 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
cilla írta:
Hát ez az!Amúgy én sziklamászással próbálkoztam, valahogy nem bírom a barlangot, csak a tágasakat, ahol nem kell lehajolni.


hú, a sziklamászást azt én is szeretem (bár még komolyabban nem próbáltam), de barlangászkodni már voltam, de azt is csak lightosabb formában


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
cilla írta:
kamilla írta:
:D amikor már összevissza eldeformálódott a doboz, akkor van az, h a közepe még pont jéghideg


Hát ez az!Amúgy én sziklamászással próbálkoztam, valahogy nem bírom a barlangot, csak a tágasakat, ahol nem kell lehajolni.



hát hogy fogunk megegyezni?nekem se a mászás, se a barlang nem jön be, csak sétálni szeretek, de azt jó sokat :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:08 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
A sziklamászás meg nekem nem jött be.. az nehezebb technikailag. A barlangok meg gyönyörűek tudnak lenni. Hol voltál, Tavasz? Csak nem a Mátyásban?
És Cilla: ahol csak hajolni kell, az már tágas...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. márc. 22., csütörtök 19:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
tavasz írta:
cilla írta:
Hát ez az!Amúgy én sziklamászással próbálkoztam, valahogy nem bírom a barlangot, csak a tágasakat, ahol nem kell lehajolni.


hú, a sziklamászást azt én is szeretem (bár még komolyabban nem próbáltam), de barlangászkodni már voltam, de azt is csak lightosabb formában


Komoly sziklamászó nem lettem én sem, csak próbálkozás volt részemről, de nagyon jó volt a társaság.Mindez volt, több mint 27éve.Hű, de rég volt! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:16 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
kamilla írta:
A sziklamászás meg nekem nem jött be.. az nehezebb technikailag. A barlangok meg gyönyörűek tudnak lenni. Hol voltál, Tavasz? Csak nem a Mátyásban?
És Cilla: ahol csak hajolni kell, az már tágas...


nem, Franciaországban voltunk... néhányunknál volt csak karbid (?)lámpa, úgyhogy alig láttunk valamit, de azért klassz élmény volt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
cilla írta:
kamilla írta:
:D amikor már összevissza eldeformálódott a doboz, akkor van az, h a közepe még pont jéghideg


Hát ez az!Amúgy én sziklamászással próbálkoztam, valahogy nem bírom a barlangot, csak a tágasakat, ahol nem kell lehajolni.



hát hogy fogunk megegyezni?nekem se a mászás, se a barlang nem jön be, csak sétálni szeretek, de azt jó sokat :D



Semmi gond Erika!Mint írtam ez régen volt, és én is nagyon szeretek sétálni, és mehetünk, és sétálhatunk jó sokat. :D Hol kezdjük a sétát?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 22., csütörtök 19:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Zsolt, Köszönöm a választ!

....

Lányok! A szép helyeken sétálásban, esetleg biciklizésben (Erika?) én is benne volnék! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség