Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 07:30 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Szerintem jogtalaln kiszivárogtatás lehetetlen. Ha GyF nem akarta volna, hogy kikerüljön a beszéd, nem is került volna ki... Bár lehet, hogy te valami másra gondolsz és én értem félre. :oops:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 07:44 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Talán tudod, mert hiteles forrásból értesülsz (gondolom) az általad leírtakat vállalod. :roll:

Az én forrásom az ÍRÁS abban pedig az van a hírvivőkkel kapcsolatban:

Péld 26,20 Ha a fa elfogy, kialuszik a tűz; ha nincs súsárló, megszűnik a háborgás.
Rm 1,30 Súsárlók, rágalmazók, istengyűlölők, dölyfösek, kevélyek, dicsekedők, rosszban mesterkedők, szüleiknek engedetlenek,
a folytatást érdemes olvasni (nekem is)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 08:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
kuruc írta:
Még egy kérdés: hogyan lehet olyan kis ablakban idézni mások hozzászólását?


A Gy.I.K.-ban le van írva pontosan, ott megnézheted, hogyan lehet a Quote paranccsal idézni a szerkesztéskor.

A párbeszéd eblakban quote gombbal automatikusan kiadódik a teljes idézendő ablak. A szöveg a quote gomb, és a végére tett /-el jelölt párja között is megjeleníthető. Ezt magad is szerkesztheted akkor, amikor a hozzászólást írod a Quote parancsgombbal, amely Quote* lesz, ha az idézet kezdetét már megadtad.

Elmondva bonyolult, megérteni egy másodperc kell csak hozzá, ha rájössz...

Na én is elszúrtam, utólag még szerkesztenem kellett...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 08:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
FM írta:
Azt is érdekesnek tartom, hogy senkinek nem sérti az erkölcsi érzékét a jogtalan kiszivárogtatás. Még ezen a portálon sem.

Nekem ez mindennek a teteje :oops:


Én nagyon fontosnak tartom, hogy az ilyen szörnyűségek napvilágot lássanak. Fontos az embereknek szembesülni a valósággal.

Ha a te szemforgató hozzáállásodat vennénk alapul, akkor itt csak a jogilag körbebástyázott bűnözők érdekei lennének képviselve. Ahogy ma történik sokszor, hogy csak az áldozatok arca lenne csak mutatható a tv-ben, és a gyilkosé nem. Ez rossz gyakorlat.

Én nagyon örülök, hogy a törvénytelenségek, a bűnügyek, a hazugságok, ezzel az igazság fényre került! :idea:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 08:17 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
FM írta:
Azt is érdekesnek tartom, hogy senkinek nem sérti az erkölcsi érzékét a jogtalan kiszivárogtatás. Még ezen a portálon sem.

Nekem ez mindennek a teteje :oops:


Nos nem arról van szó, hogy nem sérti, legalább is részemről, hanem, nem ez volt a téma.
Egyébként nem jogtalan kiszivárogtatásról van szó, hanem árulásról. Ráadásul oda-vissza.
Az teljesen világos, hogy már Orbánék kezében volt nyár elején a felvétel. Erre épült az egész önk. választási stratégiájuk. Csak öszre időzítették a "bombát" (ez is felvet némi morális kérdést).
Az is valószínű, hogy a szocik meg egy másik oldali árulótól megtudták a szándékokat így némileg fel tudtak készülni a hárításra.
Sajnos árulók országa is vagyunk.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 08:26 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
csak jelzem: indítottam egy IRIGYSÉG- és GYŰLÖLET-ELLENES klubot...

a neve KÉTségtelen Klub

ha VAN remény az EGYségre ebben a KÉTségbe esett országban, azt CSAK MI, HÍVŐ KERESZTÉNYEK hozhatjuk el...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 08:28 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
rosta írta:
.... Én nagyon örülök, hogy a törvénytelenségek, a bűnügyek, a hazugságok, ezzel az igazság fényre került! :idea:


A mondatod érdekes, te biztos érted, mint azt is, hogy szemforgató módon ki szól.
A fő okosok mindent tudnak én pedig vagyok az ellenkező végleten, az együgyűek táborában.

Nagyon örülnék neki, ha tényleg tudnád mi az igazság, és ha megtudod, akkor a háztetőről hirdetnéd.

az IGAZSÁGOT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 08:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
semibrevis írta:
Ex,A kormány bűne nem az, amit írsz. Magad sem vagy ilyen naív, csak jobban tartotok ti a Hitesek Orbántól, mint GyF-től, és a kisebbik rossz alapján... Csakhogy GyF korántsem a kisebbik rossz. A kormány bűne konkrétan az, hogy a mi -adó formájban befizetett- pénzünket offshore cégeken át privát tulajdonba mentik. Ebben az SZDSZnek oroszlánrésze van (Kókával az élen). Kár szépíteni.
Ezután majd mégjobban kirabolnak minket, mi meg hagyjuk...
Te is tudod, hogy GyF nem Isten embere, nem fogja Isten akaratát képviselni, hacsak meg nem tér (az se volna rossz, momentán azonban kicsi az esély), és tönkrevágja az országot. Biztos, hogy erre van szükségünk?


Kedves Semi!
Még az ellenség szakértői sem azt mondják, hogy a hiányt nem a túlosztogatás okozta. Ebben a nagy állami újra elosztásban sajnos nagy lehetőség van a lopkodásra, Orbánék is ugyanúgy csinálták.

Az meg, ha olvastál korábbról nem titok, hogy ha a kettő közül kell választani akkor mi nem OVi-t választjuk, mert Isten ellensége. De praktikus szempontból sem ő a nyerő, mert amíg hatalmon volt nem igyekezett a reformokkal, a kádári hagyományok felszámolásával, hanem még attól is visszakozott amit még Bokrosék kezdtek el, pl. nyugdíjreform. E miatt, most már egy még rosszabb helyzetet kell összegereblyézni. A döntések halogatása sajnos mindig csak rontja a helyzetet. Sajnos ez is jellemző kis hazánkra.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 09:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
csak jelzem: indítottam egy IRIGYSÉG- és GYŰLÖLET-ELLENES klubot...

a neve KÉTségtelen Klub

ha VAN remény az EGYségre ebben a KÉTségbe esett országban, azt CSAK MI, HÍVŐ KERESZTÉNYEK hozhatjuk el...


Belépek! :)
Az egységet pedig szerintem a Szent Szellem hozza létre,
és ezt ma is teszi az Igazság alapján,
és ehhez nem is nagyon kell erőlködni az keresztényeknek.
Az emberek által erőltetett egység pedig izzadságszagú, képmutató, és kudarcos is, teljesen.
Az Igazságon alapuló egység pedig már ma is fennál.
Hogy te nagy ellenségeskedéseket látsz? :)
Igen! Vond le a következtetést! :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 09:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Net2rist!
Sikerült meghallgatnom az elküldött felvételt.
Megerősítem, hogy a Szent Szellemtől volt. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 11:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
FM írta:
Azt is érdekesnek tartom, hogy senkinek nem sérti az erkölcsi érzékét a jogtalan kiszivárogtatás. Még ezen a portálon sem.

Nekem ez mindennek a teteje :oops:[/b]


Közérdekű adatok esetében nincs jogtalan kiszivárogtatás. Szerintem az a felháborító, hogy tízmillió ember sorsáról titokban pusmognak a döntéshozók. Minél több dolog derül ki, annál nyíltabb és demokratikusabb egy rendszer.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 20:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
FM írta:
Talán tudod, mert hiteles forrásból értesülsz (gondolom) az általad leírtakat vállalod. :roll:

Az én forrásom az ÍRÁS abban pedig az van a hírvivőkkel kapcsolatban:

Péld 26,20 Ha a fa elfogy, kialuszik a tűz; ha nincs súsárló, megszűnik a háborgás.
Rm 1,30 Súsárlók, rágalmazók, istengyűlölők, dölyfösek, kevélyek, dicsekedők, rosszban mesterkedők, szüleiknek engedetlenek,
a folytatást érdemes olvasni (nekem is)


súsárlók -> értelmezés: rossz indulattal ellentétet szítók

Véleményem szerint a bűn nyilvánosságra hozatala nem tartozik ebbe a kategóriába.
Sőt esélyt ad a megtisztulásra.

Az Isten által küldött prófétákat ezért üldözték és ölték meg, mert Izráel vezetőinek fejére olvasták a bűneiket.

Súsárlók lettek volna?


A hamis próféták viszont azt hirdették a népnek, amit a vezetők akartak, hogy a nép halljon.
Békességet ígértek, pedig ítélet közelgett, a bűnről pedig egy szót sem szóltak, tévhitben tartották a népet.

A hazugság hazugság, Isten meg fog ítélni indenkit cselekedetei szerint, da ha azt akarja, hogy ennek ellenére Gyurcsány maradjon a miniszterelnök, nem tehetünk mást, mint imádkozunk érte, hogy ne csináljon olyan marhaságokat, mint az elődei.


A FIDESZ nem húzta meg a választó vonalat a szélső jobb oldalon, az MDF mint középpárt feljövőben van, de az örökség visszahúzza, -> az emberek pedig inkább választották a kádári örökség stabilitását, a hazugságaival és a visszásságaival együtt.

Tanulság lehet ez a kereszténységnek is:
Mit kérünk, hogyan kérjüK?
- Add Uram, hogy Orbán/Gyurcsány és a FIDESZ/MSZP kormányozzon,

vagy

- Add hogy olyan kormánya legyen az országnak, mely ennek a népnek, országnak a javára válik.


Ha pedig Gyurcsány, akkor alázattal azt is el kell tudni fogadni és imádkozni értük. Isten tudja, miért őt választotta Orbán helyett.

ende


Vissza a tetejére
 Profil  
 

kérdések
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 21:29 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
Újabb kérdéseim:
Miért gondolják egyesek, hogy GYF az egyetlen megoldás? Mindezek után...
Az ATV tegnmapi műsorában miért nem említették meg egyszer sem a hazugságokat és miért egész végig a "gonosz" tüntetőkről volt szó?
Miért jó egyeseknek, hogy megpróbálják tisztára mosni azt, amit nem lehet? (hazugság, káromkodás, stb.)
Ezek után mit kéne elkövetnie a demokratikus(!)(?) magyar miniszterelnöknek, hogy ne szavazzák meg neki a bizalmat?
Ezek után mi az a dolog, amit nem nyelethetnek le a néppel?
Ezek után demokratikus országnak hívjuk Magyarországot?

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 18., szerda 22:32 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Fony írta:
- Add hogy olyan kormánya legyen az országnak, mely ennek a népnek, országnak a javára válik.
Ha pedig Gyurcsány, akkor alázattal azt is el kell tudni fogadni és imádkozni értük. Isten tudja, miért őt választotta Orbán helyett.


Kihagytam a javára válik részt.
Helyette legyen meg a Te akaratod szerepelt.

Te alázattal elfogadtad?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 08:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
FM írta:
-
Kihagytam a javára válik részt.
Helyette legyen meg a Te akaratod szerepelt.


A hívő bizalma Isten felé, hogy bízik Isten akaratában, Aki ennek az országnak a javát akarja.

FM írta:
-

Te alázattal elfogadtad?


Ha Gyurcsány marad, elfogadom, mint Isten akaratát, de nem a módszert, amivel hatalomra jutott.

Te elfogadod a módszereit is alázattal?
Mert eddigi megnyilatkozásaid alapján ezt vettem észre

Mit szóltál volna egy ilyen forgatókönyvhöz:

Gyurcsány a választások előtt kiáll az ország elé, és ezt mondja:
.....................................................

Hölgyeim, Uraim, tisztelt választók!
Kormányzásom másfél éve alatt annyi teszetoszasággal, böszmeséggel, és marhasággal találkoztam, hogy ezt így nem lehet tovább folytatni!

Az ország érdekében rendbe kell tenni a dolgokat, ezért pedig áldozatokat is kell hozni.

Az ország gazdasági dilettantizmus és a túligérgetés miatt a szakadék szélére került, a FIDESZ pedig azt állítja, hogy előttünk járnak egy lépéssel.

Ezért csak azt tudom ígérni, hogy nem előre, a szakadék felé, hanem hátra, nem ígérni, hanem végre valóban az ország érdekében tenni.

Ha rámszavaznak, lesz egy - az országért szívvel lélekkel tenni akaró - emberük, ha nem, szavazzanak nyugodtan a FIDESZ-re és a túligérgetéseikre, ha hisznek nekik, meg is érdemlik.

-----------------------------

De nem ezt mondta.
Pedig ha ezt mondta volna, rászavaztam - volna.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség