Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 68  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. máj. 06., vasárnap 07:47 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kösz a beírást, öröm volt olvasni, tagnap mintha több lett volna, vagy azt csak álmodtam :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 06., vasárnap 08:55 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Csak annyit húztam ki tegnapról, hogy múlt héten, mikor nagyon be voltam toja beállítottam a msn-re kimenő üzenetnek, hogy 'én még sose buktam meg vizsgán'.. aztán most hozzáírtam, hogy tényleg. És még elmeséltem, hogy ez közben nem is teljesen igaz, mert egyetlen uv-m igenis volt irodalomtudomány történetéből, a régiszépidőkben, Egerben. Mert akkoriban még nem volt ez a ronda neptun rendszer, és mondhattam azt, hogy ha most úvézhatnék azonnal, akkor visszaadnám ezt a tételt.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. máj. 07., hétfő 06:42-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 06., vasárnap 13:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Kamilla!

Örülök, h. túl vagy a vizsgákon,s hogy ilyen nagyon jó történetek során keltél át rajtuk.Dicsőség érte az Úrnak!

Most, h. visszagondolok az vizsgáimra- párról már meséltem itt-ott a fórumon- azt vonom le végkövetkeztetésül, amit akkor nem is tudatosítottam, nemcsak én vizsgáztam, hanem az Úr is. Kézzelfogható bizonyságát adta, hogy pontosan tudja előre-közben-utána a dolgokat.
Volt úgy, hogy hazaérve referáltam a lányoknak: reggel melyik Igét olvastam, pontosan ez hogy igazolódott be a vizsgán, és a Danka mutatta: nézd, libabőrös lettem ettől a nyilvánvaló dologtól, h. Isten ilyen közelivé vált, felismerhetővé tette magát előttünk.
"Aki dicsekszik, az Úrban dicsekedjék",így mondom el, h. nem ismételtem vizsgát, s mind egyes lett/fordított osztályzásunk van/. Úgy a harmadik évfolyamtól kezdtem sejti, h. ez afféle kárpótlás az Úrtól, hogy nem mehettem pedagógiai pályára.
S nehogy a fejembe szálljon a dicsőség, az Úr arról is gondoskodott, a gyakorlatban már korántsem voltak ilyen kitűnő eredményeim- bár nagyon igyekeztem.Emlékszel,hogy írtam, a kamillához hasonló növény mennyire megkeserítette az életemet...Persze, így könnyebb volt feladni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 06., vasárnap 15:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Hú, Erika, ez nem semmi, gratulálok! Nem nézel úgy ki, mint akinek a fejébe szállt a dicsőség. És az én fejembe se szállt semmi, csak most simánegyszerűen örülök, hogy így alakultak a dolgok, azt csak szabad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 06., vasárnap 15:25 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
kamilla!
Nagyon jól esik olvasni soraidat.

Magamba néztem: kezdem most egy kicsit nem szeretni azt az igét, hogy "keressétek először Isten országát, és ráadásul minden megadatik"
Elbíztam magam. Mert eddig megsegített az Úr Isten. Most meg lógatom a lábam, barangolok az internet szövevényes útjain, ahelyett, hogy a holnap leadandó dolgozataimat írnám. Az egyikhez még hozzá sem kezdtem, a másikból is csak a bevezető van meg.
Semmirekellő vagyok, úgy érzem :(

Gratulálok kamilla, Erika!

u.i.: bocs, hogy belerondítottam a naplódba. Csak ez jutott róla eszembe... majd törlöm...

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 06., vasárnap 17:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Légyszi ne!!
Nem belerondítottál, hanem hozzászóltál, ez egész más :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 07., hétfő 06:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Nagyon gondolok rád!!! És nagyon remélem, hogy sikerült


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 07., hétfő 06:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Émmeg mától fogyókúrázom, mert vaddisznóra emlékeztető étkezési szokásaim lettek, és mindennek van határa azért.
- Nyár végéig meg kell tanulnom angolul annyira, hogy ősszel el tudjak menni nyelvvizsgázni.
- Amíg még nyitva van a központi könyvtár, össze kell fénymásolnom a szakirodalmat a szakdogámhoz, és szeptemberre legalább ötven százalékban meg kell írnom (amúgy Jenny, én meg ennyire vagyok lustoid, hogy 'csak' a szakdolgozatomat nem írtam meg :(. )
Ja, meg ki kell találnom, hogy mi legyen ősztől :S. Lehet, hogy részmunkaidőben vissza tudok menni. Nem tudom még.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 07., hétfő 06:50 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Na igen, fogyókúra.... engem is megcsapott a gondolat szele, mert nem jönnek rám a nyári ruháim, és fogyózni még mindig olcsóbb, mint lecserélni a ruhatárat. Hiúság ide vagy oda...
És a nyelvvizsgával kapcsolatban is tökre együttérzek veled. Nekem a szeptemberi beiratkozásra meg kell legyen a középfokú, különben nem iratkozhatok be 4. évre. :?
Én a TELC nyelvvizsgát próbálom, állítólag az nagyon gagyi, egynyelvű, és európában elismert, de Magyarországon is akkreditált. Igaz, itt nincs A meg B típusú, csak C. És 20-25 ezer forintba kerül.

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 07., hétfő 06:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Hát, én még ezeket se tudom, hogy hovamerre... amikor én ilyennek a közelében voltam utoljára, akkor volt egy rigó utca, aztán kész. Most meg ez egy dzsungel. Majd kikérdezgetem az angoltanár ismerőseimet (nincsolyansok, de pl. a kollégák a suliban, meg mintha itt egy anyukatárs is lenne. vagy ő németes? nembaj, azért biztos tudja)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 08., kedd 06:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Na, akkor mától fogyó.
Elköltöztek a szomszédaink, elmentek kertesházba. Az alattuk lakó pasi biztos örül neki, mert ő nem bírta a gyerekzajt - egy három- és egy féléves fiuk van, és rajcsúroztak időnként :). Én nem örülök neki, mert én bírtam a gyerekzajt. Üres lett a folyosó. Most nekünk van kint a legtöbb cuccunk - eddig úgy nézett ki, mintha elviselhető mennyiségű cuccunk lenne kint.
Annyit tudok , hogy egy egyszem néni jön a helyükre. Egy környéken lakó család a nagymamát költözteti ide vidékről, vagyis időnként azért gyerekek is elő fognak fordulni. Hátha kedves néni lesz, akivel beszélgetni lehet. Az egyedül élő idős emberek szeretnek beszélgetni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 08., kedd 06:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Aha, majd átjön időnként, hogy mé van akkora gyerekzaj, és tegyél rá hangtompítót, mert különben beperel...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 08., kedd 08:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:D:D Csak meg tudunk egyezni. Majd megszerettetem vele a Kispál és a borzot, és kölcsönadom neki pár gimis-kori kazimat, és majd azt hallgatja fülhallgatóval, és máris nem fogja zavarni a gyerekzaj.
Vagy lehet, hogy őt is érdekelni fogja a latin nyelvtan, és lesz egy Tacitusa, amit majd együtt fogunk fordítgatni a ház előtti mohos kőpadon (sajnos nincs a ház előtt mohos kőpad, csak mohos betonpad, de talán a célnak megfelel majd az is).
Vagy ő is balkezes lesz, és majd együtt figyelemfelkeltő kampányt indítunk a kerületben a balkezességgel járó mindennapi nehézségek miatt, és kiharcoljuk, hogy minden második ajtókilincs a balkezeseknek essen kézre.
Vagy az is lehet, hogy nagyon jól fog tudni főzni, és majd Tündivel átjárhatunk hozzá kuktálkodni, és megtanulunk egy csomó eredeti receptet.
Vagyazis, hogy ő egy nyugdíjas rajztanárnő, és meglátja a rajzokat,
amiket Tündi alkotott, és rögtön összecsapja a kezét, hogy ekkora tehetséget soha életében nem látott, és majd segít bekerülni valami szuper rajzos suliba, és festőművészt nevelni Tündiből.
Vaaaagy .... bármilehet.


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. máj. 08., kedd 13:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 08., kedd 08:44 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Kamilla írta:
Idézet:
Émmeg mától fogyókúrázom, mert vaddisznóra emlékeztető étkezési szokásaim lettek, és mindennek van határa azért.


:*: Az a vaddisznó csak egészségesen táplálkozik, a "házi" az már kulturálatlanabb !

Szeretettel Tamás

Eeeeez Teccett :*:

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 08., kedd 08:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Jól itthonragadtam, mert tegnap megkaptam a tesómtól ajándékba az Egy csodálatos elme című filmet, és vasalás közben elkezdtem, és aztán most nagyon piszkál, hogy mi lesz a vége, de Tündi persze nem hagyta nézni (igaza van, nem nekivaló.).
Ti láttátok? Lehet, hogy nem néztem elég figyelmesen, de eddig nem világos, hogy hogyanmiért találta meg a főhőst a doktorbácsi... ez úgy szokott lenni, hogy a elmebetegek akkor válnak regisztrált elmebetegekké, ha elkezdik a környezetüket zavarni. Itt meg nem erről volt szó, a felesége a dokibácsitól tudta meg, a kollégák csak vonogatták a vállukat, hogy hát igen, itt szöszmötölt, azt mondta, dolgozik. Vagy híres ember volt, és a dokibácsinak feltűnt, hogy nem stimmel valami? Fura. Az átlagembernek szerintem lehet akárhány hallucinált haverja, ha nem zavarja vele a többieket, nem zárják be érte. Amúgy is, ezen az alapon a virtuális társadalom nagy része beutalható lenne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 68  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség