Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 18:08 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) Dejó. Biztos szép lesz. Begépelek most direkt neked az AdyEndre alá egy másik ballagásos verset (talán kevésbé ismert, és én nagyon szeretem..)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 18:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ok, várom:)))))))))))))))))))


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 18:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) ment. Azért is áll közel hozzám, mert abban az évben íródott, amikor én is ballagtam a gimiből. (amikor először rendeztem ballagási műsort, aktualiztáltuk a mi sulink tanáraira, és előadták a nyolcadikosok, és jó hangulat lett tőle nagyon)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 18:22 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Szia Boglárka!

Köszönöm kérdésed, de sajnos nem tudok jó hírekkel szolgálni "gyerekeim" felől. :cry: Dani ismétli az elsőt, mert nem tudtak tőle tanítani. :( Pedig szépen ír, olvas, matekból nemtudom milyen, de biztos nem hülye... :? Húsvétkor majd megszakadt a szivem, amikor bementem az otthonba, hogy a nagyobbaknak kinder tojást, a kisebbeknek Happy Hippos-t vigyek. Mindenkit haza vittek Húsvétra :D , csak az "én 3 gyerekem" maradt bent. :cry: Annyit legalább kikönyörögtem a gondozónőtől, hogy vigyük ki őket a Margitszigetre. Egyébként a 3 fiú meglocsolt, és egyszerre mondták a locsolóverset. Tüneményesek voltak. Fel is vettem MP3 lejátszóra. Húsvét után meg a két nagyobbik kórházban volt pszcihiátriai kivizsgáláson. :( Én személy szerint a középsőn veszem észre a legnagyobb törést amiatt, hogy visszakerültek. Komorabb, agresszívabb és követelőzőbb lett, ahogy észre vettem. :( Persze gondolom Daninál is ennek a következménye, hogy nem bír magával a suliban...
Most hétvégén is voltam náluk. Most sikerült először megmosolyogtatnom a legkisebbet, mert ő mindig durcás. :(
Legközelebb jún. 1-jén megyek hozzájuk, mert akkor lesz az évzárójuk, és drágalátos anyjuk gondolom nem lesz ott... Legalábblegyek ott nekik én...
A komáromi államigondozottakkal pedig most szombaton ismerkedek meg. :)

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 18:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Biztos szép lesz a ballagás. :) Küldök én is pár szál rózsát gyerocskédnek:
@<-->--- @<-->--- @<-->--- @<-->--- @<-->--- @<-->---

Huhh én nem örültem, amikor el kellett ballagni, mert nagyon megszerettem az Alma Materemet.

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 18:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Gabri, köszi, nagyon illatos!

Jó,hogy jelentkeztél. Jut eszembe: nem júl. 14 körül van az évfordulótok?
Mi is nagykanállal eszünk akkortájt, ha Isten éltet, férjhez adjuk a lányunkat/nem a most ballagót/.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 18:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, te igen ritka vendég vagy itthon.
Gondoltam rád, mert az újságban olvastam Ottlik Gézáról...s róla eszembe jutottál.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 18:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Rosta, te igen ritka vendég vagy itthon.
Gondoltam rád, mert az újságban olvastam Ottlik Gézáról...s róla eszembe jutottál.


Sziasztok kedves Mindnyájan!

Most éppen egy olyan méretes lumbágó fájdalmait szenvedem, hogy a szemem is szikrázik tőle, ezért nem tudtam már vagy két hete a gép elé űlni. Most már azért egy picit jobb, hiszen már vagy harminc percig itt tudtam ülni, és nagyon kellemes nekem olvasgatni, amit főleg Ti, a lányok írtok. A versek, a hozzászólások tetszenek, örülök, hogy azért zajlik az élet.

Majd gyakrabban írok, ha ezen a rossz időszakon túljutottam.

Sziasztok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 19:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, őszinte részvétem. Én meg azt hittem, hogy tanulsz, azért látunk ritkábban.
De ebből is látni,h. egy évjárat vagyunk: nekem a nyakam törik le, főleg éjjel, rendesen oldalra sem tudom fordítani a fejemet. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 20:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Rosta, őszinte részvétem. Én meg azt hittem, hogy tanulsz, azért látunk ritkábban.
De ebből is látni,h. egy évjárat vagyunk: nekem a nyakam törik le, főleg éjjel, rendesen oldalra sem tudom fordítani a fejemet. :?


Ha már a panasznál tartunk, nekem akkor szokott fájni a nyakam, ha a kanapén feküdve a karfán tartom a fejem, miközben tv-t nézek. Na ettől a rossz fejtartástól is ki vagyok.

Az az igazság, hogy először csak egy könnyedebb lumbágó kapott el. Ahogy az árok szélén egyensúlyoztam a fűnyíróval, majdnem beleestem az árokba, és a hirtelen mozdulattól kicsit bekattant a derekam.

Ez még el is ment volna, de a nejem régi kívánsága, hogy pár m3 virágföldet hozassak a kiskertbe a ház elé, hogy normális fű nőhessen ott, és ez a 4 m3 virágföld megérkezett. Pár napig nem történt semmi vele, aztán csak be akartam termelni a helyére, mert jött a lányom ballagása, és csak rendnek kell lenni. Végül a fiam hordta az általam magpakolt vödröket. Lassacskán dolgoztunk, de aztán elbíztam magam, elő is vettem a nagy lapátot, de ezek után annyira bekattant a derekam, hogy csak 5 centiket tudtam csoszogni, de azt is seprű nyélre támaszkodva.

Székre űlés szóba sem jöhetett, a gyerekkel a monitort feltétettem az ágy melletti kisszekrényre, és fekve tanultam, viszont oda a net nem ért el. Na ez az én fájdalmas élményem története.

A változatosság kedvéért a szaliciles gyógyszerektől, meg kenőcsöktől kaptam egy kisebb szalicil allergiát, amelynek következtében a talpamtól a fejem búbjáig viszketek. Kálcium pezsgőtablettát, meg allergia elleni gyógyszert használok, és úgy tűnik, hogy napok óta végre ma már nem vakartam véresre a nemesebb testrészeimet. :shock:

Gondolom nálatok is bőven zajlik az élet. Ebben az évben volt ballagásotok?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 10., csütörtök 20:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Holnap lesz, a lányunk ballag.

A derékfájásodra a meleg nem tesz jót? a férjem is időnként szenved ettől,Voltarennel kenegetjük, meg kapott injekciót is.Tavaly nem tudott a lépcsőn lemenni, úgy beleállt a derekába.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 11., péntek 00:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Kedves Rosta!
Mielőbbi jobbulást kívánok Neked!
Sok szeretettel üdvözöllek cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 11., péntek 07:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Csatlakozom. Én is jobbulást kívánok. Nahát, te is tanulsz? Mit?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 11., péntek 18:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Köszönöm az együttérzést. Nagyon kedvesek vagytok. A munkahelyemen is az egyik kolléganőm hozott valami szuper kenőcsöt, ami biztosan hat állítólag, a másik kolléganőm meg volt olyan kedves, hogy allergia elleni tablettát hozott, így aztán most már tényleg el vagyok látva. Bolond lennék, ha panaszkodnék. :)

Képzeljétek el, hogy egy hete a fájdalmaim közepette elautóztam a dokihoz, onnan meg a boltba, ha már a doktorhoz elmentem. Na és kifele jövet egy nénikétől vettem egy műanyag cserépbe ültetett négylevelű lóhere tövet. Ezt betettem a virágok közé, meg akartam este mutatni a feleségemnek, de a zárt udvarból eltűnt a négylevelű lóhere. Még szerencse, hogy a fiam látta a tövet, különben azt hittem volna, hogy hallucinálok, vagy szenilisedem. Szerencsére ma megint láttam a nénit, és vettem még egy tövet, de máig rejtély, hogy mi lett a másik tővel. Arra tippelek, hogy a szomszéd kutya vitte el, amelyik át tudja ugrani a kerítést, azt ugyanis el se tudom képzelni, hogy a 18000 Ft-os létrám ott marad, a virágot meg ellopja valaki a zárt udvarból.

Azon veszem észre magam, hogy morfondírozom. Lehet, hogy valaki a vásárolt szerencse cserepemet ellopta, és ezzel rám köszönt a szerencsétlen korszak?! Voltaképpen lehet, hogy valami misztikus igazságszolgáltatás történt, merthát a négylevelű lóherét nem venni kell, hanem a mezőn találni! A körmömet rágom, ha belegondolok.

Szóval ilyen őrületes izgalmak történnek meg velem mostanában. :roll:

A másik témám viszont tényleg gond, mert a 16 éves fiam gyúrni kezdett el járni, és táplálék kiegészítőt kért hozzá. Én meg vettem neki a Hervisből valami testtömeg növelőt, mert hízni akar a gyerek, és most azt issza naponta turmixban tejjel, mézzel. Na és mondta, hogy tudok-e szerezni a haverjainak is, mert ez viszonylag jó árú. Erre felhívtam egy üzletet, ahol egy orvos vette föl a telefont, aki hihetetlenül arrogánsan, és erőszakos stílusban közölte velem, hogy csak a hülyék használnak tápkiegészítőt, adjak inkább konyakot, meg szivart, meg kábszert a fiamnak, mert az egészségesebb.

Az egészben az a poén, hogy valamikor felhívtam az orvosi infovonalat direkt azért, hogy tisztázzam ezt a kérdést, és ott azt mondták, hogy szó sincs ártalmasságról, ezek valóban tápkiegészítők, és egészséges dolgok. Szóval orvosok nyugtattak meg ebben a kérdésben, most meg ez a doki teljesen elbizonytalanított.

Ezt utálom borzastóan az orvosokban, hogy istennek képzelik magukat, és mindegyik a másiknak tök az ellenkezőjét mondja, ha éppen nagy kegyesen méltóztatnak mondani valamit.

Erika a te fiaid már nagyok, nem kondiznak véletlenül? Mit hallottatok a témáról?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 11., péntek 18:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
kamilla írta:
Csatlakozom. Én is jobbulást kívánok. Nahát, te is tanulsz? Mit?


Köszi!

Csak egy szakmai vizsgát szeretnék letenni, ezt tanulogatom. A különböző cégeknek vannak speciális vizsgái, én a cisco alapvizsgáját szeretném letenni. A gond az, hogy csak az ötödén rágtam még át magam, és már a felénél kellene tartanom... :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség