Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 07:01 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Szia Erika!
Az előbb írtam a találkozósba, h. nem tudok menni... :(
Köszi a helyet a kocsiban, remélem, egy másik alkalommal sikerül a rezervált helyet el is foglalnom.
Suliban jó volt, most nyugodtabban veszem az egészet, mint tavaly, mert már kb. tudom, mi vár rám. Bár most az elején ilyesztő, hogy "hogyan fogjuk mi ezt megtanulni?!", de tudom, hogy lehetséges.
6 tantárgyunk van, ez ennyi vizsga, plusz fametszetekből felismerő és egyelőre 1 beadvány (erdészeti gépezetek ! :) ) megírása. Van statisztikánk is, számolunk szorgosan, csak még nem fogtam fel teljesen, mit miért. :)

Szombaton volt ifink, nagyon jóra, beszélgetősre sikeredett. Mostanában egyik szülőmmel nem nagyon jól jövünk ki, én szeretnék saját döntést hozni, konkrétan szobám berendezésében, ő úgy érzi, már meg sem hallgatom őt és különcködöm. Viaskodik bennem az engedés és önállóság utáni vágy...

Írt a barátnőm, lehet, hogy lesz hely nála a kassai lakáson...
Nem is tudom, menjek-e vagy ne... a szülők ellenzik ötletemet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 07:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Najda!

A múltkor, a szobránci tengerszemnél gondoltam rád, h. de jó szakmát választott ez a Najda!A statisztika meg biztos arra kell, h. kimutathassátok, hány őzikére jut egy farkas...

Az elköltözéssel én nem sietnék- ezt nem azért mondom, mert anya vagyok-
Hallgasd meg a szülédet újra és újra, s közben próbáld nyugodtan elmagyarázni,h. te csak akkor érzed jól magad abban a szobában, ha úgy rendezheted be, ahogy neked tetszik.
Amikor a lányom kifestette a szobáját, majd hanyatestem,
mondtam, h. ide nagyanyádat be nem hívom, mert nagyon kikapok,h. miért engedtem. De be kellett látnom, h. nagyon jól sikerült, a nagyi is csak bólogatott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 07:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
erika kérdezett:
Idézet:
Net,miből gondolod, h. volt olyan ember, akit ez a szörnyűség megelégedéssel töltött el?

Láttam, ahogy egy férfit letepernek, ütik-vágják, már bilincselték, ahogy az elhaladó rendőrökből még legalább 2 csak úgy menet közben belerúgott, s mikor észrevették,h. kamerázzák őket,gyorsan sorfalat állva takarták ,h. mit művel legalább 10 rendőr egy megbilincselttel..


nagyon REMÉLEM, hogy nem volt olyan keresztény, vagy magát annak tartó, aki EZT élvezte volna...

viszont konkrétan tudom, hogy a "megmozdulások győztes szakaszában" (pl. TV-ostrom) sok keresztény mozdult együtt - ha másképp nem a "na végre csinálunk valamit" szintjén - a "forradalommal"... ez valószínűleg most se volt másképp... erre céloztam... :S

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 07:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Biztos,h. a törés-zúzás nem megoldás semmire, de azt is nehezen tudom elképzelni, h. a kiszivárogtatás után az emberek szemrebbenés nélkül tudják ugyanúgy végezni a dolgukat, mintha mi se történt volna...ki így, ki úgy ad hangot a tehetetlenségének..
ha elegánsan,flegmán, apatikusan.... elnéz a dolgok felett, azt ugyanolyan rossznak tartom


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 08:29 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
szemrebbenés nélkül? egy szóval se mondtam... a gyűlölet felett nem lehet elnézni, de VELE SZEMBEN kell állást foglalni!!

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 09:20 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
szemrebbenés nélkül? egy szóval se mondtam... a gyűlölet felett nem lehet elnézni, de VELE SZEMBEN kell állást foglalni!!


Szerintem menj a politikába, ott kezd el ócsárolni a békésen hazaballagókat, akiket a gyurcsányi rendőrség összevert.

Ez nem az a topic. Én sem írok ide több politikát. Szó nélkül nem szabad hagyni a dolgot, pár szót lehet, kell itt is beszélni róla, de a kitárgyalás helye a politika csoport...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 09:28 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Erika írta:

A múltkor, a szobránci tengerszemnél gondoltam rád, h. de jó szakmát választott ez a Najda!A statisztika meg biztos arra kell, h. kimutathassátok, hány őzikére jut egy farkas...

Legalább néha megbiztat valaki abban, hogy erdészetet tanulok. :) Köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 09:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, már én egy szót se szólok./erről/

Najda, vidd el a tengerszemhez a csoportot:természetvédelmi terület,csak csodálni lehet, és csak gyalogosan..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 09:53 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
én se szeretnék...

a többi fórumokon, ahol jelen vagyok, intenzív ima-felhívások jelentek meg...

inkább ERRŐL beszélnék szívesebben...

"Vasárnap alakalom után elmentünk a Káli-medencébe! Ma egész nap ott túráztunk, gyönyörű helyeken, kedves emberek között, jó hangulatban, csend, nyugalom, béke...
Egyszer csak hívnak az ismerősök, hogy hazafelé kerüljük a belvárost, mert megint áll a bál.
Hazaértem, és látom, hogy sajons igaz. És most imádkozom, hogy mielőbb legyen ennek az egésznek vége. Ez nem forradalom, nem is tünteés már, hanem fejetlenség, káosz, és néhány elkeserítően vidám nap a Sátánnak, aki röhög a markába, és elégedetten szemléli a művét. Imádkottazok ti is!! A világnak Krisztus kell!!! Nem más!!!
Remélem minnél kevesebb hívő van kint


Nekem voltak kinn ismerőseim, és felháborova menekültek haza. Amikor ők békés résztvevőként kaptak a gumilövedékekből, akkor kicsit elegük lett.
És az a baj, h nagyon megy egymás hergelése. A rendőrök ezzel mégjobban hergelik a népet. Mert ennek hatására a béjés járókelőkben is felmegy a pumpa. És ha már egy hívő embert alig lehet visszatartani hogy ne menjen dühöngve az utcára vissza, akkor mi van egy nem hívővel?
...
A sátán most tényleg röhög a markába. De nekünk nem menekülni kéne, elbújni és túlélni. Hanem harcolni, nem kinn a tereken, hanem imában, szellemi síkon. Benn a gyülekezetekben...
Nem akarunk holnap Nap utcában ezért imádkozni? Ifi IT előtt vagy után? Hmmm?
...
A pesti botránysorozat egy olyan csatává fajult,a minek nincs győztese.
Csak a keresztények tudják megnyerni!

Hajrá imacsoport!"

nekem HOZZÁJUK van közöm!

_________________
/mT


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára net2rist 2006. okt. 24., kedd 09:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 09:54 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Erika írta:

Najda, vidd el a tengerszemhez a csoportot:természetvédelmi terület,csak csodálni lehet, és csak gyalogosan..


Hú, Erika, ez nagyon szép!
Megnéztem a neten Sobránc oldalát, és megtaláltam a tengerszem fényképeit is! Hát, ha a csoportot nem is, legalább családomat elkönyörögném, hogy kiránduljunk már egyet... Sajnos, szüleim mindig találnak otthon vmilyen munkát, kedves sógorom meg túldolgozza magát, ritkán számíthatok rá és húgomra.. Látod, ilyenkor mindig az van, hogy már megint mit találgatok?! :( A végén még veszek vmi régi autót és egyedül fogok kirándulgatni.. csak úgy nem lesz a legjobb..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 10:22 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
net2rist írta:




Hajrá imacsoport!"



Egyetértek.
Itt Dorcsi tegnap éjjel írta a Segítsetek, Imakérések-ben, csak ugye mi is vitatkozunk, ahelyett, h. imádkoznánk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Házi áldások
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 13:24 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 19:25
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: BKK-megye
Sziasztok!

Tudom, hogy pofátlanság meg minden, :roll: meg ez nem is a reklám helye, de a férjem tegnap jött haza Erdélyből, és hozott nagyon szép Házi Áldásokat. :)
Ha valakit érdekel, szívesen küldök neki képet és árakat e-mailben.
itt érdeklődhettek: martonildiko@kereknet.hu
Előre is köszönöm, ha nem törlitek ki, :) de megértem azt is ha kitörlitek a hsz-mat. :cry: De nem tudom, hogy értesíthettelek volna titeket.
Szép napot mindenkinek!

_________________
Ildikó


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 31., kedd 11:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Tiv!

mizujs? írtam PM-et, várom a választ :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 31., kedd 14:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Legalább néha megbiztat valaki abban, hogy erdészetet tanulok. :) Köszi.[/quote]

Kedves najda!
Ha ez számít valamit, szerintem az erdészet, gyönyörű szakma.
Üdvözöllek szeretettel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 31., kedd 16:47 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
szia cilla!
köszi, aranyos vagy. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség