Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 09., csütörtök 19:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Nahát, szia Fony!!! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 10., péntek 20:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A régi szép idők jutottak eszembe, amikor még órákat várakoztunk a román-magyar határon- de ott sem éltünk meg olyan kavarodást, mint ma az ukrán határon.Csak erős idegzetűeknek ajánlom, ezt bátran mondhatom.
Odafelé még elviselhető volt a kétórás araszolás, felkészültünk rá, hogy ez elkerülhetetlen-,
de visszafelé, az borzasztó volt:valamilyen kideríthetetlen módon előzködtek főleg az ukrán kocsik, de szlovákoknak is sikerült.
Egy hosszú ideig tűrtük, de aztán csak nem hagyott nyugodni, megpróbáltuk legalább kideríteni, hogy csinálják. Egy gyanús csomópontnál, ahol mindig beengedték a hátulróljövőket, feltűnően fényképezni kezdtünk, ...erre elhaladtak mellettünk az utcai pénzváltók, hogy itt ám tilos fényképezni!/pedig rájuk ügyet sem vetettünk/- mondtam: legalább a nagyfőnök elé kerülök, s megkérdezhetem, mi folyik itt?/na jó, azért csak halkan mondtam, s visszasompolyogtam az autóba/

Hosszú várakozásunknak a kamionok okozta dugó vetett véget, így már nem lehetett hátulról csak szépen a sorban előrejutni.
Azért még egy határőr ránkförmedt, hogy mindjárt megbüntet, mert rossz sávban állunk- pedig semmi jel nem mutatta, hogy oda nem állhatunk, de a másik megdicsért: milyen rendesek vagyunk, egy karton cigit sem hozunk.
Végletek országa: második világháborús teherautó mellett luxusautók sora, a Lacoste trikókon is a krokodil egyszer jobbra, másszor balra néz..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 10., péntek 20:59 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Szia Erika,

Pont eszembejutottál ma, de sajnos nem valami kedves dologról, pedig te mindig kedves voltál velem. Meglepetés utazást szerettünk volna szervezni Anyósoméknak 2 napra novemberben, Rómába. Találtunk is egy jó olcsó jegyet, amit egy pozsonyi illetőségű, de állítólag magyar jegyirodán keresztül foglaltunk le (www.pelikan.hu ha ez mond valamit). 4 napja emaileztünk és telefonáltunk az ügyintézőjükkel, mire nagy nehezen sikerült a foglalás, majd még macerásabban a kifizetés. Erre mire hazaérek, hogy kinyomtassam a jegyeket a megadott oldalról, hát az mutatja, hogy a jegy már nincs meg... valamennyi pénzt viszont levettek a számlánkról. Persze ügyfélszolgálat hétvégén nincs. Le vagyok lombozva. :oops:
Látom neked sem volt túl jó napod.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 10., péntek 21:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Erika írta:
Szia Semi!

Te, mint zenész biztosan ismered ezt dúdolva is: itt az alkalom régvárt perce...találkozó lesz, Kassán, hiszem, hogy megadja az Úr.GYERE! Tudod, az IC nagyon kényelmes, gyors szállítási eszköz, és a peronon egy régi ismerős vár majd.
Nos?tessék bekukkantani a Nyári talakozós topicba,és nyilatkozni. /de csak igent fogadunk el/



Semi, nézd csak, ezt neked írtam pár hete, biztosan nem vetted észre...


Ha tudok valamit a jegyfoglalással kapcsolatban segíteni, küldj valami telefonszámot, meg adatokat,lehet, hogy szombaton dolgoznak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 10., péntek 21:23 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Gondoltam, inkább ide írom, ezt gyakrabban látogatjátok, mint a segítségkérőset.

Holnap nyelvvizsgázom. Ez egy elég konkrét imakérés :D
De ha lehet szűkíteni a kört, akkor olyan jó lenne, ha nem hallás után kéne levelet írni, hanem olvasott szöveg alapján...
Imádkozzatok értem nagyon-nagyon. Sok (minden) múlik most ezen...
Ha nincs nyelvvizsga, nem iratkozhatok be a következő félévre, ha nem iratkozhatok be, munkanélküli leszek, és ha munkanélküli leszek, depressziós leszek. Vagy elmegyek munkát keresni, de attól meg félek, mert nem értek semmihez, és különben is, hogy vennének fel úgy, hogy "csókolom, 10 hónapra szeretnék jelentkezni"??
Szóval nagyon kell a nyelvvizsga. A drága beosztott lelkészünk megvígasztalt: úgyis "jót dob a gép". Remélem... Kérem...

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 10., péntek 22:03 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Szia Erika,

Nem tudsz segíteni, sajnos. Talán holnap el tudok érni valakit, de kedves tőled. Csak eszembejutott, hogy ma mennyit szídtam a szlovákokat... és, hogy közben te is ott élsz. A találkozóról semmit sem tudok nyilatkozni, de amint tudok valami biztosat, jelentkezem, ezt megígérem.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 10., péntek 22:05 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
JennyT, ne félj, mert ha az URat tartod erősségednek, akkor Ő meg is oltalmaz. S ha néha másképp is alakulnak a dolgok, mint szeretnénk, Neki mindig van valami célja vele, és egyet sem hagy elveszni az Övéi közül.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 10., péntek 22:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ima MEGY!!!

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 11., szombat 15:04 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Jelentem, túl vagyok a vizsgán. Nem volt vészes, olvasás után volt a levélírás :D
Eredmény majd csak szeptember 11-én lesz.

Most egy jó hétre kivonom magam a forgalomból, táborozni viszem a fiatalokat. Imádkozzatok azért, hogy a szívekig juthasson mindaz, amivel készülünk, és amit az Úr akar üzenni általunk.

Ha visszajöttem, mesélek.

JennyT

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 11., szombat 21:11 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ima MÉG MINDIG megy :) ({)

jó táborozást, sok áldást!! (és békességet :P) :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 12., vasárnap 08:20 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Innen is :). És érezd magad jól! És örülök, hogy túl vagy az angolon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 12., vasárnap 08:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Jó táborozást, Jenny!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 12., vasárnap 08:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, ha vége lesz a szabidnak, gondolom, benézel ide: amikor a virágokat öntözöm, mindig eszembe jut, hogy nem a kutyád ette meg azt a virágot, ami eltűnt, alighogy beültetted?/merthogy mondtad, hogy vegetariánus lett / :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 13., hétfő 11:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Sziasztok!

Kipihenten álltam ma munkába, mert vége a szabadságomnak. Sajnos otthon elpukkant a routerem, vagy a tápja, amíg odavoltunk, hozzá a rokon gyerekek ezt nem ismerték fel, és szétkonfigurálták a gépemet, gondolták, hogy így javítható. Így aztán nem tudom mikorra fogom helyrerázni a gépemet. Most a munkahelyemről írok, persze így csak keveset tudok...

Kedves Erika! Végül kiderült, hogy a szomszéd kutya vitte el a szájában a két virágcserepet egy hét különbséggel. Átugrott velük a keritésen, ahol leejtette azokat. Hiába, más kutya a papucsra, meg a párnára utazik, ennek meg a virágcserépre volt gusztusa. :roll:

A virágokat nem ette meg. Ahogy azok kiestek a cserépből, a földön szépen elszáradtak. Most éppen dominancia problémák vannak a szomszéd kutya, meg az én kutyám között. A szomszéd eb szeret átjönni, ezt meg az én kutyám egyre kevésbé tolerálja. Szóval zajlik az élet... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 13., hétfő 19:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Semi!

Na, mizújs? vannak repülőjegyek? /azon morfondíroztam magamban, hogy miért szidtad a szlovákokat, hiszen magyar ez a pelikán? :roll: /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség