Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 124  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. okt. 13., szombat 10:34 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
" ..Lángoló autók, Molotov-koktél, fölszedett macskakövek, gumilövedékek, több tucat sérült rendőr - a helyszín ezúttal Svájc fővárosa. A két hét múlva esedékes választások legfőbb esélyese, a szélsőjobboldali Svájci Néppárt (SVP) próbált nagygyűlést tartani múlt szombaton Bernben, de az összegyűlt tízezres tömeget sikerült megzavarnia körülbelül ezer csuklyás baloldali radikálisnak. Bern rendőrfőnöke a "svájci demokrácia és szólásszabadság fekete napjának" kiáltotta ki október 6-át.

A rendőrség vízágyúkkal, gumilövedékekkel és könnygázzal próbálta megállítani a rendbontókat, mérsékelt sikerrel. .."


A szólás és gyülekezési szabadsághoz Svájcban sem kapcsolódik a randalirozás joga. És a csőcseléktől ők is meg akarják védeni a demokráciát, akár gumilövedékekkel is.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 13., szombat 10:57 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Csak annyit, hogy gumilövedék és gumilövedék között is van különbség... Nem mindegyik okoz maradandó károsodást. És kíváncsi lennék, vajon Svájcban is fejre, testre, szemre céloztak?
És ha Svájcban ez van, ez felmenti az itthoni rendbontókat? Pro és kontra? Nem hinném.
"Bűnös vagyok, de ő is az, úgyhogy nem baj, ha én bűnös vagyok..." :? :shock:

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 13., szombat 11:30 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Ágnes!
Ágnes írta:
Nem mindegyik okoz maradandó károsodást.

Szerintem az utcakövet használó kifejezetten maradandó károsodást akar okozni, sőt az utcakő gyilkos fegyver, az azt használóban gyilkos indulat van, amire bibliai kezelési mód a fegyverhasználat.

Idézet:
És ha Svájcban ez van, ez felmenti az itthoni rendbontókat? Pro és kontra? Nem hinném.
Nos nem értem, hogy ki mentené az itthoni rendbontókat, én biztos nem.
A törvényes megválasztott kormány ellen randalírozó, az nem forradalmár, hanem lázadó csőcselék. Az nem elég ok az ordenáré viselkedéshez, hogy nem a kedvencem győzőtt.
Én személy szerint sokkal keményebben lépnék fel az ilyen rendbontókkal szemben.
Meg vagyok győződve, hogy gumilövedékek ellen tiltakozók ki nem nyitották volna a szájukat, ha azt baloldali csőcselék ellen vetik be(akkor meg lehet, hogy a balos széplelkek nyafogtak volna). Ez a morális válság ebben az országban. Vagyis, hogy nem abszolut értékben rossz vagy elfogadható valami, hanem attól függ, hogy az ellenfél csinálja, vagy a mi kutyánk kölyke. Ha a mieink lopnak az elnézhető, ha ez ellenfél, az felháborító.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 13., szombat 20:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
A törvényes megválasztott kormány ellen randalírozó, az nem forradalmár, hanem lázadó csőcselék. Az nem elég ok az ordenáré viselkedéshez, hogy nem a kedvencem győzőtt.
Én személy szerint sokkal keményebben lépnék fel az ilyen rendbontókkal szemben.


Mi ordenáré csőcselékek nem azért lázadtunk fel, mert nem a kedvencünk győzött, ezt azért csak látnod kellene előbb, vagy utóbb. Mi azért lázadtunk fel, mert fény derült a kormányzó hatalom világraszóló botrányára, és az azt előidéző még bűszke is a bűntetteire.

exrefis írta:
Meg vagyok győződve, hogy gumilövedékek ellen tiltakozók ki nem nyitották volna a szájukat, ha azt baloldali csőcselék ellen vetik be(akkor meg lehet, hogy a balos széplelkek nyafogtak volna). Ez a morális válság ebben az országban. Vagyis, hogy nem abszolut értékben rossz vagy elfogadható valami, hanem attól függ, hogy az ellenfél csinálja, vagy a mi kutyánk kölyke. Ha a mieink lopnak az elnézhető, ha ez ellenfél, az felháborító.
üdv
ex


Kishazánkban baloldalra szavazó polgárt még nem ért atrocitás. Ezzel szemben mi a jobboldaliak már mindent kaptunk. Baseball ütős veréstől kezdve a lovasrohamos kardlapozáson keresztül egészen a szemkilövésig mindent.

Én a morális válságot ott látom elsősorban, ahonnan a hal bűzlik, és ez a feje a balliberális halnak. Onnan terjed szét az egész ballibre ez a kellemetlen szag.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 13., szombat 21:32 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
Kishazánkban baloldalra szavazó polgárt még nem ért atrocitás.


Rosta,ez nyilvánvaló hazugság.
Csak egy példa a közelmúlt eseményei közül:
http://www.hatter.hu/archivum/?q=node/3831


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 13., szombat 22:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
Mi ordenáré csőcselékek nem azért lázadtunk fel, mert nem a kedvencünk győzött, ezt azért csak látnod kellene előbb, vagy utóbb. Mi azért lázadtunk fel, mert fény derült a kormányzó hatalom világraszóló botrányára, és az azt előidéző még bűszke is a bűntetteire.
Az öszödi beszéd kiderülése előtt is, meg már a választások eőtt is ugyanígy gyűlöltétek. Nektek ahhoz nem kell ok, elég ha valakinek más a világnézete.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 09:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
máriamagdolna írta:
Kishazánkban baloldalra szavazó polgárt még nem ért atrocitás.


Rosta,ez nyilvánvaló hazugság.
Csak egy példa a közelmúlt eseményei közül:
http://www.hatter.hu/archivum/?q=node/3831


A nyilvánvaló hazugság az, hogy összemossátok a rendőrök előtt történő, nyílt tüntetéseket, és ott megeső esetleges túlkapásokat a diktatúrákra jellemző erőszakkal. Ez az az évek óta tartó sunyi, titokban történő, sokszor előre kitervelt erőszak, amely a kámzsába, azonosító jelvény nélkül elkövetett rendőri erőszakban csúcsosodott ki.

Ennek az alattomos erőszaknak a legszörnyűbb eseménye egy a jelvényét felmutató képviselő összeverése, volt. Bár száz rendőr látta az eseményeket mind lapít alattmban, egy sem mondja meg, hogy melyik rejtőzködő, kámzsás vett részt a bűncselekményben. Amíg nem bizonyította videofelvétel, hogy mi történt, az egészet rá akarták kenni a jobboldali tüntetőkre.

A ballib erőszakról való gondolkodásra jellemző, hogy az szdsz pártelnöke az összevert arcú, felkötött karu fiatalambert, akit Máriusznak hívnak, a parlamentben röhögve gúnyolt, és mártiriusznak nevezte azt, ahelyett, hogy a együttérzéséről, és segítségéről biztosította volna. Arról nem is szólva, hogy a bűntényt pártfogolta a kormányfő, és a főpolgármester. Na ez az igazi erőszak, és nem a jobboldalra kenhető futbalhuliganizmus.

Ha kíváncsi vagy a napi baloldali aljas, alattomos erőszakra, akkor üsd fel az utóbbi hetekben kiadott Magyar nemzeteket, ahol több napon keresztül oldalakon át sorolja, hogy milyen erőszakos cselekményeket követtek el jobboldali emberek ellen idegenek. Érdekességük, hogy legtöbb ilyen esemény sunyi, allattomos, kitervelt, nem azonosítható módon történt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 09:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Csakhogy a MN abszolut hiteltelen. Normális ember az ott leírtakat helyből megkérdőjelezi.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 09:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
rosta írta:
Mi ordenáré csőcselékek nem azért lázadtunk fel, mert nem a kedvencünk győzött, ezt azért csak látnod kellene előbb, vagy utóbb. Mi azért lázadtunk fel, mert fény derült a kormányzó hatalom világraszóló botrányára, és az azt előidéző még bűszke is a bűntetteire.
Az öszödi beszéd kiderülése előtt is, meg már a választások eőtt is ugyanígy gyűlöltétek. Nektek ahhoz nem kell ok, elég ha valakinek más a világnézete.
ex


Exrefis, te számtalanszor közölted velem kapcsolatban, hogy náci vagyok, hogy Dunába lövős vagyok, hogy gyűlölködő vagyok, csőcselék vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy te mit gondolsz magadról?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 12:29 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
tudom, engem a kutya se kérdezett, de egyetértek adminnal...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 12:51 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
Azért kíváncsi volnék,Rosta,mit értesz az "idegenek" kifejezés alatt,de még a végén megkapom,hogy azzal vádollak meg, hogy zsidózol. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 13:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
máriamagdolna írta:
Azért kíváncsi volnék,Rosta,mit értesz az "idegenek" kifejezés alatt,de még a végén megkapom,hogy azzal vádollak meg, hogy zsidózol. :*:


Hogyha erre kattan az agyad, akkor tényleg jó tisztázni.

Idegenek, lásd ismeretlenek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 13:42 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
rosta írta:
máriamagdolna írta:
Azért kíváncsi volnék,Rosta,mit értesz az "idegenek" kifejezés alatt,de még a végén megkapom,hogy azzal vádollak meg, hogy zsidózol. :*:


Hogyha erre kattan az agyad, akkor tényleg jó tisztázni.

Idegenek, lásd ismeretlenek.


Hehe,ez jó.Ezek szerint akkor akár jobboldali szavazók is lehetnek,hiszen ismeretlenek. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 17:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
máriamagdolna írta:
rosta írta:
máriamagdolna írta:
Azért kíváncsi volnék,Rosta,mit értesz az "idegenek" kifejezés alatt,de még a végén megkapom,hogy azzal vádollak meg, hogy zsidózol. :*:


Hogyha erre kattan az agyad, akkor tényleg jó tisztázni.

Idegenek, lásd ismeretlenek.


Hehe,ez jó.Ezek szerint akkor akár jobboldali szavazók is lehetnek,hiszen ismeretlenek. :*:


Érdekes teória, hogy a jobboldali politikusokat jobboldaliak vernek össze, fenyegetnek meg, akarják a jobboldaliak jogait törvénytelenül akadályozni. Nekem ez nem logikus, de úgy tűnik, hogy neked az. :wink:

Csak ajánlhatom, hogy keresd meg Magyar Nemzet "A balliberális agresszivitás bizonyítékai" című írásokat, hátha bővíti a kérdésről a látóhatárodat. Ha nem tudsz hozzájutni, akkor még várnod kell egy pár napot, amikor felkerülnek a cikkek a netre...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 19:13 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
rosta írta:
máriamagdolna írta:
rosta írta:
máriamagdolna írta:
Azért kíváncsi volnék,Rosta,mit értesz az "idegenek" kifejezés alatt,de még a végén megkapom,hogy azzal vádollak meg, hogy zsidózol. :*:


Hogyha erre kattan az agyad, akkor tényleg jó tisztázni.

Idegenek, lásd ismeretlenek.


Hehe,ez jó.Ezek szerint akkor akár jobboldali szavazók is lehetnek,hiszen ismeretlenek. :*:


Érdekes teória, hogy a jobboldali politikusokat jobboldaliak vernek össze, fenyegetnek meg, akarják a jobboldaliak jogait törvénytelenül akadályozni. Nekem ez nem logikus, de úgy tűnik, hogy neked az. :wink:

Csak ajánlhatom, hogy keresd meg Magyar Nemzet "A balliberális agresszivitás bizonyítékai" című írásokat, hátha bővíti a kérdésről a látóhatárodat. Ha nem tudsz hozzájutni, akkor még várnod kell egy pár napot, amikor felkerülnek a cikkek a netre...


Lehet,hogy Neked nem logikus kedves Rosta,mert nyilván elkerülték a figyelmedet a Jobbik és a Miép, a Jobbik és a Fidesz, a Miép és a Fidesz, valamint mindhárom említett párt és az MDF között lévő időnként nem is olyan apró nézeteltérések.Nem beszélve azokról a jobboldali érzésű emberekről,akik fent említett pártokban mind csalódtak.
De a lényeg azon volt,hogy ha számodra az idegen szó az ismeretlen szóval azonos (?),akkor "nyilván" alapon nem mondhatod általad nem is ismert személyekre hogy baloldaliak,csak miután bebizonyosodott kilétük (még akkor sem feltétlenül tudhatod,hogy kire szavaznak),akkor pedig már nem ismeretlenek,maximum "idegenek" a Te szemedben.

Mindenestre az,hogy Te elbagatellizálsz egy bejelentett felvonulás elleni erőszakot,sorozatos bűncselekményeket (sörösüveg-dobálás,füstboma-hajigálás,"mocskos buzik - pedofil szdsz"-skandálás,és ártatlan emberek szó szerinti levadászása az éjszakában)és elintézed egy "focihuligánkodás" jelzővel,az mondjuk mindent elárul.Ők csak rosszalkodnak kicsit,nekik szabad,mi?Mi van ilyenkor a nagy demokráciás szöveggel,ilyenkor miért nem érzed veszélyben a demokráciát?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 124  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség