Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 124  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 11:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Vitéz!
Ha igazad lenne, és a pedofília egy betegség lenne, akkor nem szabadna büntetni, hiszen szegény ember beteg. Csakhogy nem így van. A pedofília nem betegség, hanem egy ocsmány bűn, amit tudatosan, saját akaratból követ el az illető egy kiszolgáltatott személy ellen, ezért nagyon keményen büntetni kell.
A homoszexualitás sem betegség, hanem ugyanilyen ocsmány és undorító bűn, csak az a különbség, hogy azt önkéntesen követik el egymással, tehát nem szólhatnak bele kívülről. Azt viszont már nem vagyok köteles tolerálni, ha az én szabadságomat korlátozzák azzal, hogy kitolakodnak vele a nyilvánosság elé.
Ezzel együtt, egyáltalán nem helyeslem ha utcai erőszakkal akarják ezt egyesek megoldani, mert az ő erőszakos viselkedésük hasonlóan sérti a normális emberek szabadságát.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 11:43 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
Vitéz írta:
Érdekes ez a vita!
Ha megengeditek, akkor mi lenne ha ezt a témát onnan közelítenénk meg, hogy a demokráciában megengedhető-e a pszihopata, pedofil, vagy más pszihikai betegséggel való kérkedés.
A homoszexuális viselkedés: betegség, méghozzá pszihikai. Nem egyik napról a másikra történő identitászavar!

Tehát identitászavarral küszködő emberek felvonulását nem tekinthetjüka demokrácia egyik fontos momentumának. Az tény, hogy az ellentüntetés embereket veszélyeztetett. De egy ilyen nagy PROVOKÁCIÓnál az ember nehezen tud nyugodtan kimenni az utcára...


Ez nem vita,én nem vitatkozom itt semmiről.Hoztam egy példát Rostának arra,hogy baloldali szavazókat ért már atrocitás, a közelmúltban,kis hazánkban.(Ezt mondjuk még mindig nem cáfolta meg,nyilván azért ,mert tény.)
Az,hogy ki mit gondol a homoszexuálisokról,a magánügye,amit természetesen elmondhat bárhol,ahol csak akar.Sörösüvegekkel azonban nem dobálhat meg egy melegfelvonulást,mert az bűncselekmény.Ha valaki felháborodik azon,hogy az őszödi beszéd antidemokratikus,akkor furcsa,hogy nem háborodik fel az országban zajló egyéb bűncselekményeken,amelyek szintén antidemokratikusak.Ebből látszik,hogy ezeknek az embereknek nem a demokrácia védelme a fontos valójában,hanem az önigazolás.A demokrácia védelme csak ürügy.
Csak a tények kedvéért jegyezném meg,hogy a homoszexualitás 1975 óta már hivatalosan sem számít betegségnek.Tehát nem számít,hogy Te személy szerint mit gondolsz róla,hivatalosan nem minősül betegségnek.
Ha gondolod,szívesen vitába szállok Veled a pszichiátriai betegségekről,és az identitás kérdéséről,de javasolnám,hogy előtte sürgősen tanulmányozd át a DSM IV.-et,különben nem fogod érteni miről beszélek.
Részemről lezárnám ezt a terméketlen "vitát".Úgysem tudok érvényesülni ennyi "keresztényi" gondolkodású,szeretettől túlfűtött ember között.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 12:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
máriamagdolna írta:
Ez nem vita,én nem vitatkozom itt semmiről.Hoztam egy példát Rostának arra,hogy baloldali szavazókat ért már atrocitás, a közelmúltban,kis hazánkban.(Ezt mondjuk még mindig nem cáfolta meg,nyilván azért ,mert tény.)


lehet, hogy minden homo baloldali szavazó , de nem minden baloldali szavazó homo....tehát nem hiszem, hogy minden baloldali örül most ennek az együttérzésednek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 13:01 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
Erika írta:
máriamagdolna írta:
Ez nem vita,én nem vitatkozom itt semmiről.Hoztam egy példát Rostának arra,hogy baloldali szavazókat ért már atrocitás, a közelmúltban,kis hazánkban.(Ezt mondjuk még mindig nem cáfolta meg,nyilván azért ,mert tény.)


lehet, hogy minden homo baloldali szavazó , de nem minden baloldali szavazó homo....tehát nem hiszem, hogy minden baloldali örül most ennek az együttérzésednek.


Jaj,már végre megörültem annak,hogy valakinek eszébe jut az az érv,hogy nem minden "homo" szavaz baloldalra,de úgy látom korai volt az öröm...
A probléma az (és szerintem ezt most írom le kb. nyolcadszorra),hogy Rosta nem az érvelésemre és az eredeti témára reagált (azaz,hogy ért e baloldali embereket atrocitás),hanem egyből érzelmi síkra terelte a dolgot,és gusztustalannak minősítette a homoszexualitást,mintha az a demokrácia joggyakorlata szempontjából bármit is számítana,hogy ki mit ítél szubjektív szempontjai alapján (és bocs,de a Biblia is ideszámít,amig szabad vallásgyakorlás van hazánkban) gusztustalannak.Rosta szubjektív véleménye a melegekről teljesen irreleváns annak megítélésében,hogy történt e bűncselekmény (gondolom ez kimeríti az atrocitás fogalmát) baloldali szavazók ellen a közelmúltban.
A vicces egyébként az,hogy éppen Rosta és utána a többiek ugrottak rá a "melegkérdésre",én ugyanis éppenhogy nem azt a részét tartottam fontosnak az érvelésemben,hogy történetesen melegek vonultak fel,hanem hogy egy felvonulás,amely némiképp jogosan az szdsz "kampányával" lett összemosva,legalábbis a jobboldal szemében,bűncselekménybe torkollott.
Ezért a lényeg az volt,hogy az szdsz-t érte atrocitás ("pedofil szdsz"),és úgy általában a liberális gondolkodást,amely a homoszexualitást nem ítéli el.

Ezért tovább várom Rosta értelmes érvelését,miszerint az szdsz-t,és úgy általában a liberálisokat nem érte atrocitás a melegfelvonulás okán és időtartama alatt. Ha nincs érve,akkor meg ne terelje el a szót mindenféle érzelmi síkokra,meg szubjektív megítélésekre,meg ne tartson szent beszédet arról,hogy mi számít bűnnek a Biblia alapjánés mi nem,mert most nem ez volt a téma.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 14:29 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 14:44
Hozzászólások: 36
baloldali szavazók- hát hogyne érte volna őket atrocitás: megdobálták őket paradicsommal, tojással( Meggyesit és Gyurcsányt is ) de annyi pénzért én is bevállaltam volna :*: :*: :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 14:44 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kantemir írta:
baloldali szavazók- hát hogyne érte volna őket atrocitás: megdobálták őket paradicsommal, tojással( Meggyesit és Gyurcsányt is ) de annyi pénzért én is bevállaltam volna :*: :*: :*:

Meg a rakparton felvonulókat is megdobálták, akik nem szívesen vállalták be, mert nekik egyébként nincs jólfizető állásuk. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 14:49 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
kantemir írta:
baloldali szavazók- hát hogyne érte volna őket atrocitás: megdobálták őket paradicsommal, tojással( Meggyesit és Gyurcsányt is ) de annyi pénzért én is bevállaltam volna :*: :*: :*:


Akkor erről vitatkozz tovább Rostával,aki szerint nem ért még baloldali embereket atrocitás hazánkban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 15:14 
Offline

Csatlakozott: 2007. szept. 17., hétfő 12:29
Hozzászólások: 11
Exrefis!

Abban teljesen igazad van, hogy a homoszexualitás ocsmány bűn (keresztyén szemmel)! Bár én emelett mindenképpen megvizsgálnám a betegség vonalán is, de szerintem nem érdemes ebbe komolyabban belefolyni. Valaki azt mondta egyszer nekem, hogy az emberi méltóságát kell megadnunk nekik. Az hogy mihez van joguk, arról mélyebben kellene társadalmi vitát folytatni. Valahogy tudatni kellene velük, hogy amit tesznek az BŰN. Ők ezt nem tudják. Jézus értük is meghalt, tehát ők is megtisztulhatnak, de ezt addig nem tudják, amíg tudatosul bennük, hogy milyen mocsárban dagonyáznak. Amíg a társadalom is segíti őket, addig nem ébrednek rá ocsmányságukra.

máriamagdolna!

Baloldaliakat biztos ért atrocitás a melegfelvonuláson. Persze megkérdezném, hogy miért provokálták Magyarországot és az egészséges gondolkodásuakat. Kibérelhettek volna egy tornacsarnokot és ott nyugisan mutogathatták volna magukat. Hidd el a homoszexuálisokkal Isten nem ért egyet! Ő férfit és nőt alkotott. Ennek a szentségét ne rontsuk már meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 15:22 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
Ő férfit és nőt alkotott

Ez így van,ráadásul egy személyben. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 18:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
exrefis írta:
kantemir írta:
baloldali szavazók- hát hogyne érte volna őket atrocitás: megdobálták őket paradicsommal, tojással( Meggyesit és Gyurcsányt is ) de annyi pénzért én is bevállaltam volna :*: :*: :*:

Meg a rakparton felvonulókat is megdobálták, akik nem szívesen vállalták be, mert nekik egyébként nincs jólfizető állásuk. :)


Sziasztok!
Nem modjátok komolyan, hogy ezért fizetnek???Ugye csak vicceltek?
Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 21:10 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
cilla írta:
exrefis írta:
kantemir írta:
baloldali szavazók- hát hogyne érte volna őket atrocitás: megdobálták őket paradicsommal, tojással( Meggyesit és Gyurcsányt is ) de annyi pénzért én is bevállaltam volna :*: :*: :*:

Meg a rakparton felvonulókat is megdobálták, akik nem szívesen vállalták be, mert nekik egyébként nincs jólfizető állásuk. :)


Sziasztok!
Nem modjátok komolyan, hogy ezért fizetnek???Ugye csak vicceltek?
Üdv szeretettel cilla

Félreéreted Cilla! :)
Kantemír, Meggyesi és Gyurcsány nagy fizetéséért bevállalta volna, hogy megdobálják.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 21:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Szia Ex!
Hát ezt tényleg jól félre értettem. :*: :*: :*:

Hú, de buta vagyok. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 22:37 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
cilla írta:
Szia Ex!
Hát ezt tényleg jól félre értettem. :*: :*: :*:

Hú, de buta vagyok. :oops:


Nem vagy buta,én is félreértettem. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 18., csütörtök 22:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
máriamagdolna írta:
cilla írta:
Szia Ex!
Hát ezt tényleg jól félre értettem. :*: :*: :*:

Hú, de buta vagyok. :oops:


Nem vagy buta,én is félreértettem. :wink:


Köszi MáriaMagdolna :D , legalább nem vagyok egyedül, aki így értette.
Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 21., vasárnap 19:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Räikkönen: esélytelenből világbajnok!
A finn győzött és világbajnokságot nyert.

Juhúúúú :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 124  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség