Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 124  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. okt. 21., vasárnap 19:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
cilla írta:
Räikkönen: esélytelenből világbajnok!
A finn győzött és világbajnokságot nyert.

Juhúúúú :*:


No,azért nem volt esélytelen :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 21., vasárnap 19:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
GABRIEL777 írta:
cilla írta:
Räikkönen: esélytelenből világbajnok!
A finn győzött és világbajnokságot nyert.

Juhúúúú :*:


No,azért nem volt esélytelen :D :D :D


Szia kedves Gabriel!

Szerintem sem, csak bemásoltam a cikket. :D
Mégegyszer juhúúúú
:*: :*: :*:

Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 22., hétfő 15:08 
Tudjátok miért veszített a két esélyes?

Szerintem azért, mert haragudtak egymásra, holott ők egy csapatban voltak.
Én hálát adtam Istennek - látva a futamot -, hogy bemutatta ekkora nyilvánosság előtt, hogy ha valakik egy csapatban vannak és a harag eluralkodik a kapcsolataikon, akkor mind a ketten veszíteni fognak!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 22., hétfő 20:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kavics írta:
Tudjátok miért veszített a két esélyes?

Szerintem azért, mert haragudtak egymásra, holott ők egy csapatban voltak.
Én hálát adtam Istennek - látva a futamot -, hogy bemutatta ekkora nyilvánosság előtt, hogy ha valakik egy csapatban vannak és a harag eluralkodik a kapcsolataikon, akkor mind a ketten veszíteni fognak!


Szia kedves Kavics!

Nahát, ez eszembe se jutott. :*:

Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 04., vasárnap 17:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Talmácsi Gábor megnyerte a 125 kcm-es géposztályban a gyorsaságimotoros-világbajnokságot. A Bancaja Aspar csapat pilótája a sportág első magyar vb-győztese.

Juhúúúú
:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 05., hétfő 09:50 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
http://www.hirszerzo.hu/cikk.mukodik_a_ ... 48736.html
Élő cáfolat egy eddig világszerte elfogadott "benyelt" ultraliberális elméletre, t.i., hogy a halálbüntetésnek nincs visszatartó ereje.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 05., hétfő 19:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
exrefis írta:
http://www.hirszerzo.hu/cikk.mukodik_a_halalbuntetes_elrettento_hatasa_az_usa-ban.48736.html
Élő cáfolat egy eddig világszerte elfogadott "benyelt" ultraliberális elméletre, t.i., hogy a halálbüntetésnek nincs visszatartó ereje.
üdv
ex


Szia Ex!

Hasonlítsuk össze az USA-t és Kanadát. Mindkét ország Brit gyarmat volt, mindkét országban magas az életszínvonal, mindkét országban Európai bevándorlók leszármazottjai vannak többségben, mindkét ország demokratikus, stb. Kanadában tilos az USA-ban engedélyezett a halálbüntetés (bizonyos államokban). Kanadában mégis kevés az USA-ban pedig sok a gyilkosság! Úgy tűnik, hogy bizonyos esetekben a halálbüntetés engedélyezése nem csökkenti, hanem növeli a bűncselekmények számát!

Na most kinek van igaza?

Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 06., kedd 19:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
A Pénzügyminisztérium által megszellőztetett 9,5 millió forintos értékhatár elfogadása esetén több milliónyi ingatlan tulajdonosát sújtanák újabb adóteherrel. A külföldi tapasztalatok alapján az ingatlanadó évi több százezer forintra is rúghat.


Komolyan, hány bőrt akarnak még lenyúzni az emberekről?Van ezeknek az embereknek szívük, érzésük?

Adózol a fizetésedből, adózol ha megveszel egy terméket, van két forint kamatod azután is levonnak a többszörösen leadózott pénzedből.Fizeted a tb-t, de ez nem elég, fizess még, ha orvoshoz akarsz menni.Nem választhatod meg, melyik orvoshoz mész, mert ők úgy döntöttek.Ez nem reform, ez sima népnyúzás.Inkább arra lenne eszük hogyan lehetne előrébb vinni az országot, nem tönkretenni.Tyű, de mérges lettem!
Tényleg nem vagyok egy hőbőrgős, de ami sok az sok.
Na, jól kibosszankodtam magam.De kár, hogy egy fecske nem csinál nyarat.Azért arra volt eszük, hogy megosszák a népet, hogy azok véletlenül se fogjanak össze ellenük.Itt most nagyon érvényesül:
Oszd meg és uralkodj!Ez nagyon bejött nekik!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 13:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Nem akarlak cukkolni kedves Csilla, de hétről hétre jönnek a hírek, hogy tovább szorítanak az adóprésen.

A mostani hét eseménye az volt, hogy az szdsz által támogatott adósáv felfelé tolását, amely szinten tartotta volna az adókat, leszavazta az MSZP is, no meg maga a beterjesztő szdsz is. Jövőre éves szinten egy átlag dolgozó 18 000 Ft-al kevesebbet fog kapni emiatt. Nem olyan nagy pénz, hiszen csak 1500 Ft havonta, de ez megy állandóan, így a folyamatos pénelvonások után már megérzi ezt is az ember.

Mivel éppen az adócsökkentés programmal nyerték a választásokat, hát egyértelműen hazugságra épül ennek a tolvaj, rabló bandának a kormányzása...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 16:29 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
cilla írta:
Hasonlítsuk össze az USA-t és Kanadát. Mindkét ország Brit gyarmat volt, mindkét országban magas az életszínvonal, mindkét országban Európai bevándorlók leszármazottjai vannak többségben, mindkét ország demokratikus, stb. Kanadában tilos az USA-ban engedélyezett a halálbüntetés (bizonyos államokban). Kanadában mégis kevés az USA-ban pedig sok a gyilkosság! Úgy tűnik, hogy bizonyos esetekben a halálbüntetés engedélyezése nem csökkenti, hanem növeli a bűncselekmények számát!
Na most kinek van igaza?

Kedves Cilla!
A "kinek van igaza?" kérdést nem igazán értem
Az általam idézett cikk nem egy újságírói agyalgás, hanem egy tudományos kutatás eredménye. Ez azt jelenti, hogy függetlenül attól, hogy Kanadában most is kevesebb a gyilkosságok száma, egy bevezetett halálbüntetés hatására még kevesebb lenne. Vagyis nem azért kevesebb most Kanadában a gyilkosságok száma mert ott nincs halálbüntetés, hanem azért mert az Kanada.
Mondok egy egyszerűbbet a hasonlatodnál. Magyarország kultúrálisan elég homogén, minden esetre homogénebb mint két Brit gyarmat lakossága, mégis a falvakban levesebb gyilkosság van mint a nagy városokban. Az erkölcsi alap ugyanaz, csak a környezet más-más kifejezősést enged meg. :)
De van még egy nyomós érv a halálbüntetés mellett, A Bibliai is azt tartja helyesnek.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 18:13 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
cilla írta:
Na, jól kibosszankodtam magam.De kár, hogy egy fecske nem csinál nyarat


Kisfecském tavaszra sokan lesztek fecskék!
A prés nem nézi ki milyen oldali és a házacska , a kis üdülő, a kertecske után (présház) is lehet fizetni ha még egy kicsit be akarnak szedni!
Nem beszélek a téli fűtésszámláról, és a villanyról ami asszem nem marad emelés nélkül!
Gyerekek tavasszal 3800 Ft.ért vettem 100 Kg kukoricát a tyukoknak, tegnap 4000 Ft-ért 50 Kg-ot kaptam , jó ! Keressenek a gazdák is de te miből fogsz venni csirkét , tojást ilyen takarmány árak után?
Oda a husi jön a böjt! mind a két oldalon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 19:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Tamás12 írta:
Gyerekek tavasszal 3800 Ft.ért vettem 100 Kg kukoricát a tyukoknak, tegnap 4000 Ft-ért 50 Kg-ot kaptam , jó ! Keressenek a gazdák is de te miből fogsz venni csirkét , tojást ilyen takarmány árak után?
Oda a husi jön a böjt! mind a két oldalon!


Most mindenki levágja az állatot, és eladja, mert megfizethetetlen a takarmány, így most a húsárak még elég jók. Mármint nekünk vásárlóknak. De hogy mi lesz itt egy fél év múlva, hát az egy jó kérdés, mert akkor meg jószág nem lesz, és akkor meg a húsárak mennek az égbe. Persze lehet, hogy kintről fogunk behozni valami húst, csak hát abból a bizniszből a magyar gazdák már kiesnek, mert akkora nem lesz vágóállat. Mi meg fizetünk majd, mint a katonatiszt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 19:42 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Azért ez tovább gyűrűzik!

Eszed a bizonytalan származásu élelmiszert az ellenőrzés olyan amilyen, ki tudja mivel etetett állatok még ha jó a szavatossági idő akkor is kockázati faktor!
Ha valami betegséget hoz be a fertőzött hús mehetsz a kitűnő egészségügyi ellátásra rábízni magad hogy két hónap alatt kapsz e időpontot vagy elpatkolsz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 20:00 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Egyetértek.

Érdekességként beírom azt a hír értékű tapasztalatomat, hogy a Plus üzletánc, ahol rendszeresen vásárlok, már kb másfél hónapja nem árul napraforgó olajat. Először csak valami hanyagságra gondoltam, de mivel látom, hogy máshol lassan duplájára emelkedik a napraforgó étolaj ára, gondolom, hogy üzletpolitikai háttere lehet a dolognak...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 20:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Tamás12 írta:
cilla írta:
Na, jól kibosszankodtam magam.De kár, hogy egy fecske nem csinál nyarat


Kisfecském tavaszra sokan lesztek fecskék!
A prés nem nézi ki milyen oldali és a házacska , a kis üdülő, a kertecske után (présház) is lehet fizetni ha még egy kicsit be akarnak szedni!
Nem beszélek a téli fűtésszámláról, és a villanyról ami asszem nem marad emelés nélkül!
Gyerekek tavasszal 3800 Ft.ért vettem 100 Kg kukoricát a tyukoknak, tegnap 4000 Ft-ért 50 Kg-ot kaptam , jó ! Keressenek a gazdák is de te miből fogsz venni csirkét , tojást ilyen takarmány árak után?
Oda a husi jön a böjt! mind a két oldalon!


Szerbusz kedves Tamás! :D
Jön a böjt???Hihi, már így is elég karcsú vagyok.

Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 124  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség