Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. nov. 15., csütörtök 19:39 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Köszi szépen mindenkinek! :-)

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 15., csütörtök 23:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Most örülök is meg szomorú is vagyok.
Örülök, mert láttunk egy színvonalas történelmi drámát, Anna és a többi gyerekszereplő is nagyon jól játszottak....de eszembe jutott, hogy 2 éve a Dzsungel könyvének a bemutatója után mentünk a találkozóra..most meg nem megyünk,... hát ezért vagyok szomorú :( .


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 15., csütörtök 23:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
Sziasztok!

Most örülök is meg szomorú is vagyok.
Örülök, mert láttunk egy színvonalas történelmi drámát, Anna és a többi gyerekszereplő is nagyon jól játszottak....de eszembe jutott, hogy 2 éve a Dzsungel könyvének a bemutatója után mentünk a találkozóra..most meg nem megyünk,... hát ezért vagyok szomorú :( .


Ne szomorkodj :*:

Üdv cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 16., péntek 10:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Örültem Nektek :D

Jó volt megbeszélni a vadfőzés, és a vadászat rejtelmeit. :*:

üdv cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 16., péntek 11:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Cilla, még egy aprócska kérdés: ha amisek leszünk, ki fogja levágni ebédre a kendermagos tyúkocskát, amit felnevelünk? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 16., péntek 16:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Sziasztok!

A jövő héten pénteken a volt kollégáimmal találkozom. Egy négy évvel ezelőtt megszünt osztályon dolgoztunk együtt, és azóta egy évben egyszer, vagy kétszer összejövünk egy-két sörre, meg vacsorára. Szombaton meg a 30 évvel ezelőtti évfolyamtársakkal találkozom, de ott nem fogok sörözni, mert vezetek. Mind a kettőnek nagyon örülök. Ha a következő héten elmehetnénk egy Parókia talira, hát az nagyon jó lenne. Ha viszont nem jön össze, itt a fórumon legalább beszélgethetünk.

Erika, szerintem az amisek esznek tyukot, és le is vágják azt. Ha a filmbeli, meg könyvbeli élményeim nem csalnak. Szóval nem kell vegetáriánusnak lennetek...! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 16., péntek 16:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Rosta!

Csak arra céloztam, hogy a tyúkot is ugyanolyan nehéz kivégezni, ha te neveled, mint egy gyanútlan őzikét lelőni.

Annak, hogy ez éven lesz fórumtalálkozó, kb. annyi a valószínűsége, mint annak, hogy mi Cillával amisok leszünk...de ha mégis, nekem csak a dec.8. felel meg, a többi dátum már foglalt....a reményt még nem adtam fel...
Neked jó beszélgetéseket kívánok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 16., péntek 16:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Köszönöm, biztosan jókat beszélgetünk, bár a 30 évvel ezelőtti évefolyamtársaimmal el sem tudom képzelni, hogy miról fogunk beszámolni. Annyi minden történt ezalatt az idő alatt, hogy ha mondjuk pár szóban el kell mondani mi is történt velem, hát csak annyit tudok majd mondani, hogy dolgoztam végig, családom van, és elment gyorsan a harminc év.

December 8 nekem jó. Akkor nincs se Mikulás, se semmi, csak jó hideg idő lesz, és remélhetőleg a kishokedliken fogunk ülni valahol a fasori templom alagsorában. Ketten már vagyunk, nemde?! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 16., péntek 18:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
rosta írta:
Köszönöm, biztosan jókat beszélgetünk, bár a 30 évvel ezelőtti évefolyamtársaimmal el sem tudom képzelni, hogy miról fogunk beszámolni. Annyi minden történt ezalatt az idő alatt, hogy ha mondjuk pár szóban el kell mondani mi is történt velem, hát csak annyit tudok majd mondani, hogy dolgoztam végig, családom van, és elment gyorsan a harminc év.

December 8 nekem jó. Akkor nincs se Mikulás, se semmi, csak jó hideg idő lesz, és remélhetőleg a kishokedliken fogunk ülni valahol a fasori templom alagsorában. Ketten már vagyunk, nemde?! :)


Én is kívánom érezd jól magad a találkozókon. :D

Ha minden igaz hat fő már lenne a fórumtalálkozóra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 16., péntek 18:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
Szia Rosta!

Csak arra céloztam, hogy a tyúkot is ugyanolyan nehéz kivégezni, ha te neveled, mint egy gyanútlan őzikét lelőni.

Annak, hogy ez éven lesz fórumtalálkozó, kb. annyi a valószínűsége, mint annak, hogy mi Cillával amisok leszünk...de ha mégis, nekem csak a dec.8. felel meg, a többi dátum már foglalt....a reményt még nem adtam fel...
Neked jó beszélgetéseket kívánok!


Jól mondod Erika, mert én nem tudom kivégezni a tyúkot.Amikor voltak csirkéim, mindig megkértem valakit, hogy vágja le, és mindig találtam segítőkész "kivégzőket". :D Mivel az amishok is nagyon segítőkészek, biztos találok valakit ott is.A koppasztással és boncolással már nincs gondom.
Most akkor ha összejön a fórumtalálkozó, mehetünk amishnak??? :*:
Amúgy jön Najda is, mert Ő hajtja a lovakat, és azt hiszem jön Boglárka is.Lassan többen megyünk amishnak, mint ahányan jönnénk a talira.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 16., péntek 23:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sajnos ez a valóság, hogy az amisséghez közelebb állunk, mint egy találkozóhoz. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 17., szombat 00:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Ennyire biztosak vagytok ebben az amis közösségben? Az amis nők semmiféle tarka ruhában nem járhatnak. Ami még rosszabb, nem használhatnak elektromosságot, így hajszárítót sem, meg hajsütővasat sem. Legvégül pedig számítógépen végképp nem fórumozhatnak, főleg magyar reformátusokkal nem. Alvás a tyúkokkal, kelés a tyúkokkal. Fürdés hideg csapvízben!

Szóval még mindig áll ez az amis dolog? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 17., szombat 01:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
rosta írta:
Ennyire biztosak vagytok ebben az amis közösségben? Az amis nők semmiféle tarka ruhában nem járhatnak. Ami még rosszabb, nem használhatnak elektromosságot, így hajszárítót sem, meg hajsütővasat sem. Legvégül pedig számítógépen végképp nem fórumozhatnak, főleg magyar reformátusokkal nem. Alvás a tyúkokkal, kelés a tyúkokkal. Fürdés hideg csapvízben!

Szóval még mindig áll ez az amis dolog? :)


Kedves Rosta!

Miután igen-igen pici a valószínűsége, hogy elmenjünk amisnak, ezért nem gond, hogy nincs tarka ruha, vagy nincs áram.Ezért még az sem zavar, hogy korán kell ébredni :*: Persze így könnyű, ugye?
Ezért ha van kedved, gyere Te is amisnak. :*:

Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 17., szombat 12:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Még meggondolom. Szakállam már van, a többit meg majd súgjátok... :)

Ezek a legpuritánabb protestánsok, ha jól tudom. Igaz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 17., szombat 13:50 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
rosta írta:
Még meggondolom. Szakállam már van, a többit meg majd súgjátok... :)

Ezek a legpuritánabb protestánsok, ha jól tudom. Igaz?


Igen, ők azok akik csak olyan eszközöket használnak ami a bibliában megtalálható, és kivonultak úgymond a világból, mert az ördög színterének mondják, és van benne igazság.

Neked pedig már csak egy helyes kalap kell. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség