Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. jún. 22., vasárnap 18:15 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
rosta írta:
A freemail postaládám megfenyegetett, hogy már majdnem egy fél éve nem cseteltem, és ha ez így megy tovább, akkor ki leszek zárva. Emiatt cseteltem egyet igen barátságos emberek között. Az biztos, hogy ezt a műfajt nem tudnám művelni, mert túl gyors. Persze lehet, hogy hozzá lehet szokni, de szerintem elég felszínes dolgok jöhetnek ki belőle.


Ha felszínesen kezeled akkor az is lesz!
Net erről többet tudna mondani, jómagam , nem egy "kereső" embert tudtam csetről keresztény fórumokra vagy beszélgetős szobákba irányítani!
De hidd el sokaknak az is elég ha őszintén meg tudod hallgatni őket!
Sokat!
Szeretettel Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 23., hétfő 10:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Idézet:
Hála és dicsőség az Úrnak , mert minden Őneki lett addva és alárendelve!
Most hogy Ő visel gondot még a beszállítókra is, nem kell aggódnom, és bár hatalmas munka lesz a következő hét , de az Úrral minden sikerülni fog!
Köszönöm Uranm hogy ilyen dolgokban is Rád bízhatjuk magunkat és elfújod még a gondok fellegeit is felőlünk!
Ámen!
Szeretettel Tamás


Szia kedves Tamás!

Nagy örömmel olvastam a bizonyságodat!

Áldjon meg az ÚR!

Ölellek szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 07:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Tulajdonképpen nemcsak nekem jutott először eszembe, hogy egy könyvben
össze lehetne szedni a Parókia fórumon lévő írásokat.PL:Csendes percek, hitépítő történetek,bizonyságok, kérdések és válaszok, versek, és talán pár igés kép. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 19:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Cilla, remek ötlet, máris tegyél félre nekem egy példányt./bár ahogy könyvterjesztői ambíciómat ismerem, akár többet is :D /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 19:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Tamás12 írta:
rosta írta:
A freemail postaládám megfenyegetett, hogy már majdnem egy fél éve nem cseteltem, és ha ez így megy tovább, akkor ki leszek zárva. Emiatt cseteltem egyet igen barátságos emberek között. Az biztos, hogy ezt a műfajt nem tudnám művelni, mert túl gyors. Persze lehet, hogy hozzá lehet szokni, de szerintem elég felszínes dolgok jöhetnek ki belőle.


Ha felszínesen kezeled akkor az is lesz!
Net erről többet tudna mondani, jómagam , nem egy "kereső" embert tudtam csetről keresztény fórumokra vagy beszélgetős szobákba irányítani!
De hidd el sokaknak az is elég ha őszintén meg tudod hallgatni őket!
Sokat!
Szeretettel Tamás


Tamás, emlékszel még Lilyre a régi fórumról? Ott Rosta nemcsak kitűnő hallgató volt, de jó tanácsadónak is bizonyult. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 22:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
Cilla, remek ötlet, máris tegyél félre nekem egy példányt./bár ahogy könyvterjesztői ambíciómat ismerem, akár többet is :D /


oké :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 22:57 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2007. okt. 25., csütörtök 20:49
Hozzászólások: 1814
cilla írta:
Erika írta:
Cilla, remek ötlet, máris tegyél félre nekem egy példányt./bár ahogy könyvterjesztői ambíciómat ismerem, akár többet is :D /


oké :D



---Szia Cilla ! Az ötlet remek, hol tart ? tervezés, vagy megvalósitás
szintjén ? Kik szerkesztik és hogy valósitjátok meg ? - engem is érdekel.

Puszi
L.

_________________
"A teljes Irás Istentől ihletett."
2.Tim.3,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 25., szerda 00:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Loisz írta:
cilla írta:
Erika írta:
Cilla, remek ötlet, máris tegyél félre nekem egy példányt./bár ahogy könyvterjesztői ambíciómat ismerem, akár többet is :D /


oké :D



---Szia Cilla ! Az ötlet remek, hol tart ? tervezés, vagy megvalósitás
szintjén ? Kik szerkesztik és hogy valósitjátok meg ? - engem is érdekel.

Puszi
L.


Szia kedves Loisz! :D :D

Egyszer régebben még Zsolt mondta nekem, hogy milyen jó lenne, ha egy helyen lennének a valóban olvasható és hitépítő történetek, tehát kihagyva minden vitatkozást.A napokban többször megfordult a gondolat a fejemben, hogy könyv formában még jobb lenne, hiszen több emberhez
eljuthatna az evangélium.
Na én el is kezdtem a hitépítő történeteknél, és arra kellett rájönnöm, hogy a legtöbb történet már megjelent írott formában, és van-e jogom arra, hogy azokból idézzek?Főleg, hogy azt még egy könyvbe betegyük?
Ugyanez a helyzet a versekkel is.

Úgy néz ki, hogy egy elhamarkodott ötlet volt a részemről.Pedig jónak tűnt. :*: :*:

Üdv cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 25., szerda 17:08 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Tamás12 írta:
Ha felszínesen kezeled akkor az is lesz!
Net erről többet tudna mondani, jómagam , nem egy "kereső" embert tudtam csetről keresztény fórumokra vagy beszélgetős szobákba irányítani!
De hidd el sokaknak az is elég ha őszintén meg tudod hallgatni őket!
Sokat!
Szeretettel Tamás


Tamás, emlékszel még Lilyre a régi fórumról? Ott Rosta nemcsak kitűnő hallgató volt, de jó tanácsadónak is bizonyult. 8)


Köszi Erika! Vagy 80-100 ember neve volt felsorolva, valami nagy kuszaságban beszélt mindenki mindenkivel. Én csodálkoztam egy kicsit, hogy ilyen a csetelés, ennek hangot is adtam, majd amikor egy szakállas disznó viccról elmondtam, hogy már kamasz koromban is régi vicc volt, akkor valaki közölte velem, hogy unalmas vagyok. Mások viszont kedvesek voltak, ennek a kedvességüknek jelét is adták. Az oldalon folyamatosan találkoznak az emberek, búcsuzkodnak, szóval nagyon nagy élet folyik itt.

Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy Ezüst cset istentisztelete milyen lehet. Disznó módon hónapokkal, ha nem fél évvel ezelőtt megigértem, hogy részt veszek rajta, de mindig elfelejtettem, meg lekéstem az időpontot. Tényleg mi van Ezüsttel?! Megyek, megnézem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 26., csütörtök 09:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Péter üzeni:

"Mindenkit üdvözlök és kívánom hogy a viták felett az egymás építése, egymás értékeinek a megbecsülése, a másik életének értéke maradjon és legyen köztetek.

Kegyelem nektek és békesség!

Péter"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 29., vasárnap 15:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Egy fickó papagájt kapott a születésnapjára. A papagáj teljesen kifejlett példány volt, rossz magatartással és mocskos szókinccsel.
Emberünk megpróbálta megváltoztatni, szép szavakat használt, jó példát mutatott, de nem ért vele semmit.
Végül elvesztette türelmét, ráüvöltött a madárra, mire az visszakiabált.
Rázni kezdte a madarat, de az még mocskosabban rikácsolt.
Emberünk végső kétségbeesésében egy hirtelen mozdulattal a mélyhűtőbe zárta a papagájt.
A madár pár percig magán kívül tombolt, majd hirtelen elhallgatott. A fickó megrémült, hogy baja esett, ezért gyorsan kikapta a mélyhűtőből.
A papagáj halkan megszólalt:
"Csúnyán viselkedtem, megbántottalak a ronda beszédemmel, többé nem leszek ilyen.
Esedezem a bocsánatodért."
A fickó teljesen meghökkent, majd a papagáj folytatta:
"Megtudhatnám esetleg, mit vétett a csirke?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 29., vasárnap 15:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Egy szőke nő meglát egy vezető nélküli autót, ahogy éppen gurulni kezd a parkolóból. Feltépi az ajtót, beugrik és behúzza a kéziféket.
Kiszáll és látja, hogy egy pasas áll az autó mellett.
- Behúztam a kéziféket, mert gurult!
- Tudom, én toltam!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 29., vasárnap 19:32 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Erika írta:
Tamás12 írta:
rosta írta:
A freemail postaládám megfenyegetett, hogy már majdnem egy fél éve nem cseteltem, és ha ez így megy tovább, akkor ki leszek zárva. Emiatt cseteltem egyet igen barátságos emberek között. Az biztos, hogy ezt a műfajt nem tudnám művelni, mert túl gyors. Persze lehet, hogy hozzá lehet szokni, de szerintem elég felszínes dolgok jöhetnek ki belőle.


Ha felszínesen kezeled akkor az is lesz!
Net erről többet tudna mondani, jómagam , nem egy "kereső" embert tudtam csetről keresztény fórumokra vagy beszélgetős szobákba irányítani!
De hidd el sokaknak az is elég ha őszintén meg tudod hallgatni őket!
Sokat!
Szeretettel Tamás


Tamás, emlékszel még Lilyre a régi fórumról? Ott Rosta nemcsak kitűnő hallgató volt, de jó tanácsadónak is bizonyult. 8)


Ott volt a HA

Nem Rosta minősítése volt a célom, tényleg vannak szobák ahonnan menekülne a stílus miatt az ember, de a sárban kell az aranyrögöt megtalálni! Emlékszem Lilyre :-)!
Szeretettel Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 01., kedd 17:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Tamás 12!

Hogy halad az építkezés? Biztosan fognak szeretni a vásárlók, mindenkihez lesz egy jó szavad..Kár, hogy olyan messze lakunk, beugorhatnánk egy kis közmunkára.
Egyébként nálunk is a szabadidőben/ az nem is tudom, hogy mikor van/ a fiúk műhelyt építenek.Én nem nézem jó szemmel, mert olyan hirtelen bebetonozták az alapot,-kifogva a februári fagymentes napokat- hogy nem érkeztem kiszedni a tulipánjaimat.
A tetőhöz való gerendákat személyautókkal szállították, elől ment a férjem, utána a fiam. A kanyar után a rendőr a fiút leállította.
-Mi van, ma mindenki fát hord? -kérdi a rendőr-
-Igen, abban az autóban az apám ül-
-akkor mondja meg neki, hogy így nem szállítunk fát- de azért elengedte őket, ..

Áldjon meg az Úr sok erővel, kitartással, hogy mielőbb kirakhasd a táblát:NYITVA.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 01., kedd 20:17 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Kedves Erika!
Húzós hét áll mögöttem sokszor este 10 után fejeztük be amit aznapra szerettünk volna megcsinálni!
A nejem és a gyerekek vannak segítségűl, az Úr Jézus irányításával, és erőt adó kegyelmével bírjuk, ami ki van szabva!
A padlózatot képező vasbeton lemez is kész most a " rosszabbik" rész :-) a hivatali engedélyek beszerzése van soron, mivel pénteken kaptuk kézhez a hivatalos tervdokumentációt, most mehetünk minden hatósághoz!
Idáig Emailból :-D építkeztem átküldték ugyanis a készülő rajzokat!
Azt mondták amíg a földből nem látszik ki addíg csinálhatok amit akarok---- :arrow: Jó nagy főldkupacokat hordtam az utca felől! :*:
Épp az előbb beszéltem le az áccsal hogy mikor kezdenek, azt mondta két hét alatt kész! Majd teszek fel képeket ha tudok!
addíg a bejáratot, lépcsőt és a térburkolatot csinálgatom, meg amivel le vagyok maradva a kertben!
Egy biztos : hogy itt minden az Úr alá van rendelve és ez , Dicsőség és hála Néki, így működik is! Minden rendben , időben és elégséges mennyiségben érkezik a rendelt idejében!
Majd jelentkezem:
Szeretettel Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség