Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 241 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 13:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Centralpark, ez a beszélgetés törlésre kerül, de azért rágjuk még át:

Egyebkent ha mar igy szobahoztad az ertelmi szinvonalat ,megneztem a hozzaszolasaid,csak igy 'negyszemkozt' megjegyeznem , ha az eletben szuksegem lesz tanacsra ,nem hozzad fogok fordulni ....
csak ezt akartam mondani ..


ezt írtad Rostának, ez kimeríti mindazt a negatív jelzőt, amit te magaddal szemben nehezményezel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 13:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
izgalmas CSOPORTDINAMIKAILAG végignézni az egészet...

néhány EGÉSZEN VÁRATLAN reakció is látható :)

nekem sokat ADOTT ez az egész, a reggeli magammal-szembenézéstől tiv kedves felém-fordulásáig...

LEHET jólfésülten-udvariasan semmitmondani, itt azért kicsit kijött a "szív teljességéből szól a száj" igazsága... és ez - képmutatással és ÖNámítással terhelt korunkban - szerintem nem akkora nagy katasztrófa

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 13:56 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
Ok
Ennek igy semmi ertelme
Egyezzunk meg abban ,hogy ugy kerulj ki ebbol ,hogy te nezz ki jol
Mert szerintem csak igy fogsz tudni nyugodtan aludni......

Legy jo
Szia
Befejeztem

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 13:58 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Többen kértek a fenti beszélgetés törlésére.
Én ezt nem tartottam indokoltnak, hiszen sem Centralpark, sem Rosta nem kérte ezt.
Töröltem viszont a (szerintem) felesleges hullámverést a végéről.
Remélem mindenki képes lesz visszazökkenni a normál üzemmódjába.

Szép ünnepet!

Admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 13:59 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
Erika írta:
Centralpark, ez a beszélgetés törlésre kerül, de azért rágjuk még át:

Egyebkent ha mar igy szobahoztad az ertelmi szinvonalat ,megneztem a hozzaszolasaid,csak igy 'negyszemkozt' megjegyeznem , ha az eletben szuksegem lesz tanacsra ,nem hozzad fogok fordulni ....
csak ezt akartam mondani ..


ezt írtad Rostának, ez kimeríti mindazt a negatív jelzőt, amit te magaddal szemben nehezményezel.


Erika ,Erika
Figyelj legyszives
EN AZT IRTAM A ROSTA HOZZASZOLASOM ELOTT
Nem utana ,
Elotte nem irtam ilyet ,

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára centralpark 2008. aug. 19., kedd 16:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 14:05 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
Kedves admin

Koszonom szepen ,nagyon orultem annak amit irtal...
en sem latom indokoltnak a torlest...

Reszemrol en kesz vagyok visszaallni ez is volt a celom ...

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 16:15 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
admin írta:
Többen kértek a fenti beszélgetés törlésére.
Én ezt nem tartottam indokoltnak, hiszen sem Centralpark, sem Rosta nem kérte ezt.
Töröltem viszont a (szerintem) felesleges hullámverést a végéről.
Remélem mindenki képes lesz visszazökkenni a normál üzemmódjába.

Szép ünnepet!

Admin

Neked is szép ünnepet. :)

Azért én helyesbítenék, én a magam részéről nem két személy beírásának törlését kértem. Hanem a személyeskedő beírások törlését javasoltam...

A válasz így már szerintem másképp hangzik.
Ha jól értem lehet személyeskedni amíg bírja a másik?
(Amíg nem szól addig nem személyeskedés?
Én ezt a feladatot jobban szeretem ha a moderátorok végzik, a legkevesebb beleszólással)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 16:47 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
Sziaaa Tiv :)

Ne aggodj ....:)
En elegedett vagyok a dontessel ,sot orulok ,hogy nem toroltek

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 16:51 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Erika írta:
Centralpark, ez a beszélgetés törlésre kerül, de azért rágjuk még át:

Egyebkent ha mar igy szobahoztad az ertelmi szinvonalat ,megneztem a hozzaszolasaid,csak igy 'negyszemkozt' megjegyeznem , ha az eletben szuksegem lesz tanacsra ,nem hozzad fogok fordulni ....
csak ezt akartam mondani ..


ezt írtad Rostának, ez kimeríti mindazt a negatív jelzőt, amit te magaddal szemben nehezményezel.


Az átrágás nálad azt jelenti hogy Centrálparkra kened?

Moderátorként nem valaki mellé kellene állni, hanem megoldani a helyzetet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 17:14 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
centralpark írta:
Sziaaa Tiv :)

Ne aggodj ....:)
En elegedett vagyok a dontessel ,sot orulok ,hogy nem toroltek


Örülök hogy erős vagy, remélem okos is és észre veszed kiben bízhatsz és kiben nem.

Egy biztos Urunkban teljes oda adással, és nem fogsz csalódni.

De az embereknél ez nem így van, ma veled holnap ellened.
(az elképzelt érdekek előrébb vannak az embernél)

Urunk áldjon meg és vigyázzon rád, hogy minden javadra legyen.
---

Kiszálltam a vitából. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 17:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Tiv írta:
Erika írta:
Centralpark, ez a beszélgetés törlésre kerül, de azért rágjuk még át:

Egyebkent ha mar igy szobahoztad az ertelmi szinvonalat ,megneztem a hozzaszolasaid,csak igy 'negyszemkozt' megjegyeznem , ha az eletben szuksegem lesz tanacsra ,nem hozzad fogok fordulni ....
csak ezt akartam mondani ..


ezt írtad Rostának, ez kimeríti mindazt a negatív jelzőt, amit te magaddal szemben nehezményezel.


Az átrágás nálad azt jelenti hogy Centrálparkra kened?

Moderátorként nem valaki mellé kellene állni, hanem megoldani a helyzetet.



Tiv, egy kis pontosítás: ennek a topiknak nem én vagyok a moderátora.Itt nem tudok törölni, szétválasztani, csak olyan alapon kértem törlést, mint te, sorfórumozóként.

Az átrágás nem azt jelenti nálam, hogy rákenek valakire valamit, csak Centralparknak kimásoltam, hogy ő hol írt leminősítést egy másik fórumozóról.

Már többször kérdeztem, de nem válaszoltál, így most csak azt kérem, hogy magadban vess számot azzal, hogy ugyan mivel vívtam ki ezt az állandósult ellenszenvedet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 17:25 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Tiv!

Nincs ügyvédi státus a fórumon.
Kérlek a magad dolgával foglalkozz.
Szívesen olvasunk tőled is érdemi hozzászólásokat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 19., kedd 20:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
Tiv írta:
net2rist írta:
megy ez moderátor nélkül is....


:D


Mégis csak műxik a zöncenz ura...

Műxik?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 21., szerda 08:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Az Úr Jézus őrizze meg az Övéit, Ő a jó Pásztor!

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 16., hétfő 14:39 
Offline

Csatlakozott: 2009. márc. 07., szombat 23:14
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Tiszakeszi
2007-től 2009-ig = "pálfordulást" csinált a beszélgetés (csakhogy - értelemben...)
néhány idézetet (dátum és név nélkül - bár aki akari úgyis visszakeresi - de most nem a kakasviadal /egyes szereplő személyek személyes egymás ellen ugrasztása/ az, amit szeretnék...) megpróbálok végigkövetni...

Idézet:
Ján 8:44 érdemes jól körbe olvasni, mert pont a szemtanú vallomását olvasom. Közli, hogy Sátánt nem Isten teremtette, habár volt idő amikor még igazságban állt. De, mostmár sajátjából szól, és akik őt követik az ővét szólják.

Jól alakuló (bölcs és nagyrészt "felülről jövő" válaszokkal is megspékelt beszélgetés közbe beszúródó kis gondolat (ha szerzője nem veszi személye iránti támadásnak, hadd mondjam: enyhe "félreéértés")
Ti atyátoktól, az ördögtől származtok, és atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Embergyilkos volt kezdettől fogva, és nem állt meg az igazságban, mert nincs benne igazság. Amikor a hazugságot szólja, a magáéból szól, mert hazug, és a hazugság atyja. -ez lenne tehát a hivatkozott igevers (MBT 1990-es új ford.)
Nagyjából annyit állít - ami leíródott már előttem is! -, hogy sátánbátyó (mert ugye, hozzánk, emberekhez majdhogynem több "köze" van, mint Istenhez - bár ez nekünk nem igazán nyerő!) - "óhajtja", hogy a tőle eredő <emberi, csak és pusztán "emberi"_?_!> vallást megtartók (pl.farizeusok, koruk szuper-kegyes hívei...! - sajna! -) a tőle kapott isntrukciók szerint bánjanak/bánjanak EL - Jézussal. Ehhez kiegészítés, hogy mi köze van S-nek az emberi élethez/sorhoz (embergyilkos: v.ö. Káin&Ábel...) aztán az igazsághoz, és végül a hazugsághoz. - Nos mindebben nem találok utalást sem S. származására...

Idézet:
A Bibliát Isten íratta le,de nem módosították e számtalanszor,tettek be,vettek el belőle,fordítottak félre (akár szándékosan,akár tudatlanságból kifolyólag)?
- Nos a bibliai tudományok is járják a maguk evoluCIONISTA útjait...Ma egyik érdekes fejleménye, a bibliai szövegek ("meta-szerkezetének") nagyobb egységbeli szerkezetének kutatása. Amely olyan szöveg-szerkesztési szabályszerűségeket fedezett fel, amelynek nyomán ma olyan szövegegységeket, amelyeket a korábbi "tudomány" több, különböző személyű szerző, különböző korokból származó szövegeinek összeszerkesztéséből létrejött, aztán a hagyományozás során eltévesztetten másolt írásának vélt - abban a SÉMA szerint vannak helyén a mondatok, a szavak(!) s még amit "kiugró / be nem illeszkedő" résznek véltek a korábbi állás...és megértési pont szerint, arról ez a felfedezés mutatta meg, hogy pontosan és szorosan, a hibátlan (!!) szöveg alkotórésze, és pont szövegbeli helyzete alapján lehet másképpen megérteni ma, mint ahogy akkr magyarázták, amikor még idegen elemnek tekintették. (Ha részletezve, vagy szaknyelven akarnám írni, mit sem érne..)

Viszont megkérdezném Tőled,hogy utánajártál e már annak,és ha igen,mire jutottál azzal kapcsolatban,hogy a "tudás","bűn" és a "sötétség" szavak eredetileg milyen (plusz) jelentéstartalmakkal bírtak?Helyes szerinted ezeket a szavakat így fordítani? - (megint mellőzve a szakzsargont) a tudás a Bibliában a "személyes részesedés/kapcsolat" kifejezése (ezért fejezi ki ugyanaz a szó a "tudást" és a házastársak "legszorosabb kapcsolatát" is).
A bűn alapszava - nagyon helyesen lett megvilágítva: valóban a CÉLTÉVESZTÉS - azé az emberé, aki nem a megfelelő partner "áldásaiból" részesedik (v.ö. az előző szó jelentésével). Végül a sötétség - a héberben több kifejezés is van rá, a "fizikális sötétségtől" (a fény hiányától) el egészen a "halál árnyékáig" terjedően többféle TAPASZTALATI valóságot ír le - amelyekben az általam kiemelt rész a k ö z ö s .
---------
Végül, ahol a fordulópont meg is jelent:

Mindezek mellett én Net kibicelésével voltam elfoglalva... számomra itt megint nem a személy (a zelkövető) az igazán hangsúlyos - hanem maga a szemembe ötlő j e l e n s é g (az, ami megtörtént) - és annak tanulságai.
(Meg annak a tanulságai - (másutt is utaltam ilyesmire), hogy az eredeti keresőknek a vita kialakulása óta NYOMUK VESZETT - legalábbis e topicból!
(Ennek pedig árulkodó jelnek kellett volna lenni az ott szereplők szemében!)
Csekély kérdésem tehát: egymás bántogatásából visszatérhetünk még a felvetett kérdések fejtegetésére?

_________________
Salom aléhem - mijjószéf :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 241 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség