Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 404 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 27  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Re: Fórum tali
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 21., péntek 18:13 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Igenis!!

Morzsát BŐVEN küldhetünk, csak interneten picit nehéz lesz :)

ennyire APRÓ süti ugyanis nem volt (mármint ANNYIRA, hogy a net sávszélességén is át tudjam küldeni :D)


volt viszont sok nagyon jó beszélgetés, néha együtt, néha kisebb csoportokban, jót sétáltunk, jót ebédeltünk.... és még csacsit is simogattak az erre fogékonyabbak :D

külön örömömre szolgált, hogy a feleségem és egyszem "maradék" lányunk is ott volt, és ők is élvezték nagyon az összejövetelt :)

összefoglalva: csak azt tudom kívánni mindnyájatoknak, ha majd sikerül eljönni a következő találkozóra: ti is érezzétek ilyen jól magatokat, mint mi ma! :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 21., péntek 18:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Sziasztok!

Én szuperul éreztem magam, nagyon-nagyot jókat beszélgettem, e helyről is köszönet érte! Ami nekem nagy megismerés volt, hogy megismerkedhettem nemosineX -szel, és, hogy feltárult előttem, hogy hogyan kell egyrészt kiejteni ezt a rejtélyes nevet, és hogy mit is jelent valójában! Ha titeket is érdekel, javaslom zaklassátok a kérdéssel :)

Kaptunk NemosineX-től egy merített papírra írt Ésaiás könyve darabkát, mindenki egy picit, és majd egy másik találkozó alkalmával összerakjuk :)

Nálunk a gyerekek nagy paradicsomfogyasztók, és a hosszú hétvégére (már most) kifogyott a paradicsom, és Exrefis egy nagy zacskó paradicsomot hozott a résztvevőknek :)

Pici (7fős) ebből fakadóan más volt ez a tali, de nagyon minőségi, úgy gondolom.

Az időpont választás nem volt szerencsés, mert a hosszú -finom meleg nyári- hétvégére sokan elhúzták a csíkot, és ezért nem tudtak eljönni. Ezzel együtt én máskor nem értem volna rá, mert csak villámlátogatóban vagyok Mo-n, szóval ennek így kellett lennie :*:

Hát ezek.

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 21., péntek 18:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Nem akarom a szíveket fájdítani, de nagyon jókat beszélgettünk.
Külön örültem, hogy megismerhettük Net családját még ha részlegesen is.
üdv
ex :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 21., péntek 18:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Köszi a beszámolókat- ezek tulajdonképen a morzsák, amiket kértem, Net. Mifelénk a táborokban megszokott az utolsó beszélgetést morzsaszedegetésnek nevezni- akkor elmondja ki-ki, mit kapott az együttlét alatt. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 21., péntek 19:09 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
tudom-tudom, inkább csak a szokásos net2ristos, bökögetéses "direkt félreértésem" volt...

most viszont átadom a szót egy MÁSIK Erikának, a feleségemnek:

Kedves Mindenki!

Nagyon-nagyon jó volt megismerni titeket személyesen és hálás vagyok Fölfelé is, hogy hagytam magam meggyőzni "Net" által és elmentem a fórumtalira. Remélem, hogy a személyes dolgoknak is lesz folytatása.

Szeretettel: Pafrany:D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 21., péntek 19:53 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Sziasztok!
Nekem is nagy öröm volt megismerni Benneteket. Köszönöm ezt a szép napot mindnyájatoknak, akik ott voltatok, és persze sajnálom, hogy nem jöttetek többen.
Külön köszönöm, Net, hogy megismerhettem a családod egyik felét is. Nagyon hálás vagyok mindenért!

Üdv szeretettel
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 21., péntek 20:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Kedves Páfrány,

A kislányotok is nagyon aranyos és okos kiscsaj :)

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 22., szombat 09:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Páfrány!

Arról nem lehetne meggyőzni, hogy te is az aktív fórumozók sorába lépj?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 22., szombat 20:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Életformáló, vezérlő Igém a Róma 8,28: "Az istenszeretőknek minden a javára munkál össze
Ezek szerint kapacitálhattatok abból, hogy nem jöttem, illetve jelentkezésemet visszavontam. (Nekem azzal "fizetett" a fenti Ige, hogy nem kellett begyűjtenem itthon a sárdobálást oldalbordámtól)
Nem voltam/vagyok megsértődve, de sajnálom a dolgok alakulását ilyeténképpen. Maga a napközi időpont sem volt szerencsés egy kerttel, portával rendelkező valakinek, mint én is, ami sosem hagy semmitevést gyakoritani...
Tanulságként azért annyi levonandó, hogy ennél "pepecselőbb", az ügyet dajkáló szervezés, karbantartás illett volna, s nem az utolsó pillanatban egy rittyentett körlevél.
Szívesen találkoztam volna régi s új személyekkel.. :?

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 22., szombat 21:20 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Kedves Figyelő!

Szerintem minden le volt beszélve hetekkel ezelőtt, ha valaki el akart jönni, és nem volt akadályoztatva, az el tudott. Az időpontot, kajaszervezést, helyszínt szavazással döntöttük el hetekkel ezelőtt, és a tali előtt emlékeztető e-mailt küldtem. Felnőtt embereknél sztem ennyi elég. (Két nappal korábbra ugyanezzel a módszerrel szerveztem egy osztálytalálkozót, beírták a naptárukba és majdnem mindenki eljött.)

Emellett nyilván bárkinek kipattan a fejéből egy következő tali lehetősége, akkor seperc alatt megszervezheti, és új lehetőség adódik azoknak, akik lemaradtak. És ezt szívből kívánom is nektek, mert jók szoktak lenni (és én is szívesen elmennék, ha itt élnék Mo-n)

Nekem személy szerint rosszul estek a hozzászólásaid az elsőtől kezdve, ahol ötletemet "nagy zabálással" társítottad (étterem nem egyelő nagy zabálás - ez inkább mértékletesség kérdése) Emellett a háttérben több ember adományt ajánlott fel azoknak, akiknek az éttermes javaslatom anyagilag megterhelő lett volna. Nekem speciel örömet okozott volna, ha egy pár olyan tesót, aki soha nem engedheti meg magától, hogy egy ilyen étterembe beüljön, szeretetvendégség jelleggel megvendégelünk közösen. A közös evést a Biblia nem kárhoztatja, sőt.... A későbbi hozzászólásaid is inkább szomorúságra, mint örömre adtak okot számomra.

Azt pedig remélem csak félreértem, hogy azt írod, hogy az motivált minket a találkozásban, hogy te visszamondtad? ....

Engem az motivált a találkozásban, hogy szerettem volna Fórumtársakkal találkozni. Én személy szerint örültem volna, ha nem mondtad volna le tegnap.

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 23., vasárnap 15:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Bárhogy is lett ez a találkozó, az azért jó hír, hogy van igény továbbra is a személyes találkozásra. Nem egyszerű összehozni egy ilyen heterogén csapatot, de azért a jövőben sem adjuk fel a reményt, hogy nemcsak "szőlő lesz, meg lágy kenyér," hanem fórumtalálkozó is.

Hogy ki milyen konklúziót von le a szervezés, jelentkezés, visszalépés lefolyásából, talán legjobb, ha ezt nem firtatjuk,/azért házi feladatként szabad elgondolkodni rajta/...azonban reméljük, hogy legközelebb majd nem ezeket a hibákat fogjuk megismételni /hanem újakat/.

egy kérdés még: ki volt a hetedik jelenlévő?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 23., vasárnap 22:16 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
http://www.parokia.hu/forum/viewtopic.php?f=15&t=167&p=48916#p48916

a hetedik NEM a Dániel könyvében szereplő NEGYEDIK volt (bár Ő is ott volt, de nem számoltuk bele a létszámba :D), sőt nem is a "temagadlégy" :D

egy kedves-lelkes gyerekszolgálatban működő barátnénk volt, aki amúgy is találkozni akart velünk, és közben a fórumosokat is szívesen megismerte...

talán majd legközelebb megismeritek ti is :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24., hétfő 18:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
[quote=net2rist"]a fórumtalálkozó körül kialakult kupackát a résztvevők és részt-nem-vevők szíves engedelmével ezennel ELFÖLDELNÉM...[/quote]

Az igyekezeted dicséretes, de szerintem az efféle magánügy nem tartozik a nyilvánosságra, amint ezt az idézeted is mutatja...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24., hétfő 19:16 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
rosta írta:
net2rist írta:
a fórumtalálkozó körül kialakult kupackát a résztvevők és részt-nem-vevők szíves engedelmével ezennel ELFÖLDELNÉM...


Az igyekezeted dicséretes, de szerintem az efféle magánügy nem tartozik a nyilvánosságra, amint ezt az idézeted is mutatja...


így van: ezért megkérnélek, hogy hadd nyugodjon ott, ahova elhelyeztük... ELHISZEM, hogy neked is van ásócskád... nem köll demonstrálni

(amúgy kizárólag a nyilvánosság előtt, a fórumtali topicban zajló párbeszédre gondoltam, priviben semmi "kétes illatú" beszélgetés nem zajlott a találkozóval kapcsolatosan, sőt :D)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24., hétfő 19:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Némi kis vita, meg sértődés volt ugyan, de a "kupacot" te hoztad be a közbeszédbe. Szóval ne mutogass másra, ez a te terméked...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 404 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség