Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 404 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 27  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Re: Fórum tali
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24., hétfő 20:03 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
rosta írta:
Némi kis vita, meg sértődés volt ugyan, de a "kupacot" te hoztad be a közbeszédbe. Szóval ne mutogass másra, ez a te terméked...



így van: ez a fórumtalálkozó az én termékem volt... az én bűnöm... bocsánatot kérek érte, és jelezném, hogy ez volt az utolsó reakcióm, innentől magamra legalább érvényesnek tartom, hogy le van zárva a téma :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 25., kedd 06:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
így van: ez a fórumtalálkozó az én termékem volt... az én bűnöm... bocsánatot kérek érte, és jelezném, hogy ez volt az utolsó reakcióm, innentől magamra legalább érvényesnek tartom, hogy le van zárva a téma :)


Miért kell állandóan szerepelned, hiszterizálnod a beszédet? Senki sem mondta a talira, hogy bűn lett volna, sőt! Amint olvastuk több résztvevőtől is Istennek hála épülésetekre szolgált, istenes alkalom volt. Erre jössz valami kupacokkal. Nem is folytatom, mert annyira méltatlan...! :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 25., kedd 07:04 
Offline

Csatlakozott: 2009. aug. 04., kedd 15:14
Hozzászólások: 9
rosta írta:
net2rist írta:
így van: ez a fórumtalálkozó az én termékem volt... az én bűnöm... bocsánatot kérek érte, és jelezném, hogy ez volt az utolsó reakcióm, innentől magamra legalább érvényesnek tartom, hogy le van zárva a téma :)


Miért kell állandóan szerepelned, hiszterizálnod a beszédet? Senki sem mondta a talira, hogy bűn lett volna, sőt! Amint olvastuk több résztvevőtől is Istennek hála épülésetekre szolgált, istenes alkalom volt. Erre jössz valami kupacokkal. Nem is folytatom, mert annyira méltatlan...! :(



Köszönöm Rosta!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 25., kedd 12:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Talán már mindenki elmondta a találkozóval kapcsolatos gondolatait, ezért most lezárom a topikot. A Beszélgessünk témakörben találtok számos helyet, ahol az esetleges súrlódásokat - ha szükséges- megtárgyalhatjátok.

Amennyiben valaki még feltétlenül a találkozóhoz szeretne valamit hozzáfűzni, jelezze privátban, azonban egy hétig most nem leszek netközelben, tehát egy kis várakozásra számítson.

addig is: Legyetek jók, ha tudtok!

http://video.google.com/videosearch?q=l ... tok&emb=0#


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. szept. 06., vasárnap 15:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Hátha szeretne valaki még valamit megosztani a találkozóval kapcsolatban...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. szept. 06., vasárnap 16:00 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Az jutott még eszembe, hogy hosszú lelki sivatagosodási folyamat (külföld, no gyülekezet ...) után azon a pénteken újra lendületet kapott a hitem a beszélgetések által, ami után elmentem a gyülekezetünkben és további jókat kaptam, és még mindig tart, és tele vagyok reménnyel, hogy most hátha egy felfelé menő szakasz következik a sok lefelé után... Épp egy nagyon jó könyvet is olvasok hozzá a gyakorlati kereszténység csínja-bínjairól, majd valahová lehet, hogy írok be részeket. Olyan szívesen olvasnám együtt veletek - megbeszélés céljából.

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. szept. 07., hétfő 04:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
nekem a találkozó legjobb oldala talán a "családi jelleg" volt: Erika (feleségem) azóta is emleget titeket, kérdezi, hogy mi van veletek! :)

úgyhogy most örömmel mutatom neki ezt a beírást is :)


közös olvasás: én benne lennék :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. szept. 07., hétfő 07:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
De jóóó :)

Szóval itt az első könyv, amin már túl vagyok:
http://www.aranyforraskiado.hu/componen ... Itemid,26/

És ezt olvasom most:
http://www.aranyforraskiado.hu/componen ... Itemid,26/

Mind a kettő olvasmányos, konkért élethelyzeteket, Istennel szerzett tapasztalatokat mesél el a szerző életéből.

Ami miatt nekem nagyon tetszik és hitelesnek tűnik, hogy ír egy ilyet (csak fejből idézem), hogy: Gyakran szokott arra gondolni igehirdetések alatt, hogy szívesen kitenne egy monitort a lelkész háta mögé, amiben az igehirdetés része ként az elmúlt hetéből vetítene le képeket - hogyan élte meg azt amiről beszélt. És ez hitelesítené előtte a mondottakat. Mert a legkínosabb a hétvégi és erőtlen kereszténység. És azt is mondja, ezt most itt félre lehet érteni - de szóval, hogy ő ki meri tenni monitorra az életét, a bukásokkal együtt - és meri arra buzdítani az embereket, hogy kövessetek engem.

Nekem ebben az tetszik nagyon, hogy nem csak Pál mondja ezt, kétezer évvel ezelőttről, hanem ma is ez a kereszténység lényege.

Örömmel veszem, ha el tudjátok olvasni bármelyiket, és beszélgethetünk róla. És szerintem nagy élmény.

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. dec. 11., péntek 20:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
arra godoltam, hogy valami forgalmas helyen jó lenne közössen énekben - és ha az Úr úgy akarja - szóban is bizonyságot tenni karácsony igazi értelméről

szerintetek kell erre engedélyt kérni?

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. dec. 13., vasárnap 11:20 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
pauler írta:
arra godoltam, hogy valami forgalmas helyen jó lenne közössen énekben - és ha az Úr úgy akarja - szóban is bizonyságot tenni karácsony igazi értelméről

szerintetek kell erre engedélyt kérni?



HAHÓ, KEDVES FÓRUMOZÓK!

van itt egy kérdés- senki nem tudja a rá a választ? esetleg nem akar csatlakozni Paulerhez?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. dec. 13., vasárnap 11:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
RÉGEN csináltam ilyet, ahhoz, hogy kiállj és énekelj, szerintem nem kell engedély, de ha már erősítéssel-tömeggel-felhajtással jár a dolog, ajánlatos minimum a BEJELENTÉS az önkormányzatnál, meg persze szét kell nézni, hogy melyik újságos vagy más bódé hajlandó 220-at adni...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. dec. 13., vasárnap 11:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Net, köszi a gyors választ. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. dec. 18., péntek 17:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Kedves Péter és többiek!

Nekem ez a konkrét típus annyira nem testhez álló, de a két ünnep között vagy utána vagy előtte :) szívesen összefutnék veletek, akár egy olyan villám-talira is, mint a múltkori volt. Kevés szervezés, együttlevés, öröm, hazamenés.

Akár gyüli programmal is összeköthetjük, vagy bármi egyéb. És akkor mutathatnál újabb fotókat a picinyetekről :*: És közösen imdákozhatnánk, hogy oszlódjanak az esetleges felgyülemlett fórumozós-feszkók, mert kár érte, hogy így legyen.

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. dec. 18., péntek 21:09 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Jó lenne!
:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2009. dec. 22., kedd 14:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
A szokásosnál is felfordultabb az életem, de elvben nagyon is mellette vagyoik.. :shock:

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 404 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség