Jobbágyi testvéreink öröme

2011. szeptember 25-én tartottuk hálaadó-felszentelő istentiszteletünket Jobbágyiban. A nagy álom Isten csodálatos kegyelméből megvalósulhatott: kis templomot kaphattak jobbágyi testvéreink.

A Kossuth utca 9. alatti kis vályogház új tetővel és kis toronnyal ékeskedhet, amelyben 38 kg-os harang „lakik". A tornyocskát a betlehemi csillag díszíti, a harangra pedig az „EGYEDÜL ISTENÉ A DICSŐSÉG" felirat került. Egy közfalat eltávolítottak, s mindent újrafestett a helyi gyülekezet. Sok helyi testvér derekasan kivette részét a munkából. Különösen sokat dolgoztak Cséke László, Hornyák Miklós és Kollár József testvéreink. Köszönjük szépen!

Együtt örültünk annak, hogy az Északpesti Református Egyházmegye elnöksége: Sipos Bulcsu Kadosa esperes úr és Margit István főgondnok úr, valamint Fónagy Miklós tiszteletbeli esperes úr igével, imádsággal és köszöntéssel szolgáltak közöttünk.

Édes Zoltán gondnok