Válogatás régebbi számainkból

,,Évfordulónkra”

23. szám Húsvét - 2012
Három évvel ezelőtt kezdődött minden. Megvolt mindenem, ami ebben a világban számít: párkapcsolat, munkahely, sikerek, barátok, szórakozás! Legbelül mégis sokszor éreztem, hogy valami hiányzik!

Akik Istent szeretik, azoknak minden javukra szolgál

23. szám Húsvét - 2012
Októberben napról napra rosszabb állapotba kerültem. Egyre gyengébb lettem. Néha  már el sem tudtam menni dolgozni. Olyankor kértem egy nap szabadságot, és mindennap könyörögtem az Úrhoz, hogy múljon el ez az állapot. De nem múlt el, sőt egyre súlyosabb...

Húsvéti istentiszteleteink rendje áprilisban

Hatvanban és szórványgyülekezeteinkben ____________________________________

Lelki ébredés – egyháztörténet

23. szám Húsvét - 2012
Az alábbi cikket Bo Kyeung testvérnőnk: A koreai ébredés titkai című teológiai szakdolgozatából vettük át, a szerző engedélyével.

M E G H Í V Ó K

Gyülekezeti programok:

Semmi sem természetes!

23. szám Húsvét - 2012
Január 13-án délután a férjem nagyon rosszul lett. Kihívtuk az orvost. Pontosan nem tudta, hogy mi a baja: azt hitte, hogy agyvérzést kapott, és ezért beutalta a kórházba. Mi is rosszul voltunk, de azt hittük, hogy a férjem miatti aggódás miatt.