Fiatalok világa

A Fiatal Reformátusok Szövetsége havonta egynapos találkozót szervez különböző gyülekezetekben. Egy ilyen találkozó már volt itt, Kulcsodon is, amire egy busznyi fiatal jött el. Azóta is legalább olyan sokan vesznek részt.

• Miért jó egy ilyen talákozó ? ? ?

"megismerkedhetsz sok fiatallal más gyülekezetekből“
"közelebb kerülhetsz Istenhez“
"kedvedre énekelhetsz“
"rengeteget nevethetsz“
"eltölthetsz egy napot tanulás nélkul J“
"megtapasztalhatod, hogy valóban létezik Isten, aki nagyon szeret minket, Téged is“
"érdekes dolgokat láthatsz és hallhatsz“

IFI alkalmak
A FIRESZ által szervezett legközelebbi Ifi-Tini Találkozó
a szomszédos Csicsó községben lesz 2006. december 2-án, a református templomban.

"Hogyan lehet hinni Istenben, és tenni is azt, amit Isten jónak lát?“
"Elég, ha hiszünk Istenben, hogy létezik, és egyébként élhetjük az életünket úgy, ahogyan akarunk?“

Ezekre a kérdésekre keresünk közösen választ.
Ha eljössz, lehethogy Te is okosabb leszel. Gyertek!

SZILVESZTER - 2006.december 31-én, Alistálon!

Tölts el 1 szilvesztert másként, mint eddig! Itt egy kiváló alkalom arra, hogy velünk legyél:
Hogyan is teljen a fiataloknak az idei Szilveszter? Hány petárdát és rakétát robbantsunk föl? Kint várjuk az Újévet az utcán, vagy a TV előtt? Ha van kedvetek, lehetünk együtt Alistálon, ahol a FIRESZ közös szilveszterezést szervez a fiataloknak. Lesz jó zene, szabad beszélgetés, sok új barát, érdekes téma, sok éneklés...
Mindenkit szeretettel várunk. Szeretnénk, ha minél többen lennénk,hogy közösen köszönthessük az új évet.

Újonnan a fiatalokkal hetente focizunk!
Keddenként, 16:00-18:00 között, a radványi alapiskola tornatermében. Akit érdekel, az jelezze - csatlakozhat!

Közös esték és délutánok!
Reméljük, idén télen is sor kerül majd a közös délutáni "hokira“ a befagyott kanálison.
Jó lenne a téli estéket is közösen a fiatalokkal tölteni. Játszhatnánk társasjátékokat, énekelhetnénk, vetíthetnénk, teázhatnánk, beszélgethetnénk. Ha nem akartok unatkozni, és van kedvetek együtt lenni, gyertek el szombatonként este 19:00 órára a parókiaára!