Baba-mama klub Hatvanban

"Mielőtt az anyaméhben megalkottalak, már ismertelek-

Jeremiás 1:5

Gyülekezetünkben sok kisbaba született a közelmúltban. Ez egy speciális időszak az anyukák életében, amikor a gyülekezeti alkalmak alatt is többnyire a gyermekeikre kell felügyelniük. Szolgálatok felfüggesztődnek egy időre, és az anyukák legtöbb idejét - valljuk be - a gyermekük körüli teendők teszik ki.
Ez nagyon fontos szolgálat, hiszen vannak kutatók, akik szerint az Istenhez való odafordulás függhet attól is, hogy milyen bizalmi kapcsolatot alakít ki a kisgyermek az édesanyjával.
Úgy gondoltuk, szervezünk alkalmat a kisbabás anyukáknak, ahol összejöhetnek, és együtt tanulmányozhatják a Bibliát és megbeszélhetik az őket foglalkoztató dolgokat.
Alkalmaink kéthetente szerda délelőtt vannak, mindig más család otthonában. Az összejövetelek igen változatosak. Van, amikor több idő jut a Biblia megbeszélésére, más alkalommal a bizonyságok kerülnek előtérbe.
Hálásak vagyunk az Úrnak, jó együtt lenni, és a gyermekáldás folyamatos, így utánpótlásról is gondoskodik az ÚR.

Fonyódiné Judit