ÉRINTÉS

Kedves Testvérek! A Magyarországi Református Egyház Egyházi Jövőkép Bizottsága a gyülekezetek segítségét kéri abban, hogy egyházunk küldetésének hatékonyabbá tételének érdekében cselekvési tervet dolgozzon ki. (Lásd: http://erintes.reformatus.hu/)

Kérjük mindazokat, akik úgy érzik, hogy segítő szándékkal kívánnak hozzájárulni ehhez a munkához, töltsék ki a lenti kérdőívet, és azt 2013. május 31-ig kiegészítő megjegyzéseikkel együtt postai úton (6720, Szeged, Kárász u. 15.), illetve személyesen juttassák el a lelkészeknek vagy a presbitérium bármelyik tagjának.

A beérkezett válaszokat összegezzük. Igény esetén, a felmerült kérdéseket előre meghirdetett gyülekezeti fórumon megbeszéljük, majd annak írásba foglalt eredményét eljuttatjuk Zsinatunk Egyházi Jövőkép Bizottságának.

A testvérek közreműködését tisztelettel megköszönjük.

1. Szükségesnek tart-e változtatásokat a Magyarországi Református Egyházon belül? Ha igen, milyeneket?

1. Milyen megújítási elképzeléseket tart helyén valónak a gyülekezetünk működésével kapcsolatban?

1. Hogyan tudna részt venni ezeknek az elképzeléseknek a megvalósításában?

4.      Melyek azok a területek, amelyekben örömét leli gyülekezetünkben?

Kérjük, hogy minden más építő javaslatát itt fejtse ki.