Hirdetések

A megszokott időben, június végén, újra kárpátaljai gyerekeket fogunk nyaraltatni. Aki szívesen részt venne a fogadásukban, ellátásukban, programjaik szervezésében, lebonyolításában, azokat kérjük, vegyék fel a kapcsolatot Kereskényiné Nemes Lívia lelkésznővel! A gyermekek utaztatásához, belépőjegyekhez, étkeztetéséhez természetben és készpénzben is köszönettel elfogadunk támogatást.

Június 16-án, vasárnap, 10.00-15.00 óra között hittanévzáró gyülekezeti napot rendezünk. Itt már kárpátaljai vendégeinkkel is találkozhatunk. Az ebédre várjuk a jelentkezéseket.

E héttel párhuzamosan kerül sor a Vakációs bibliahét elnevezésű napközis ifjúsági táborunkra. Az általános iskolások számára reggel 8-tól délután 5-ig szervezünk programokat. Szeretettel várjuk erre a hétre (tehát szintén június 17-22 között) gyülekezetünk fiataljait, és barátaikat.

A vakációs táborra és a gyülekezeti nap ebédjére június 2-ig kérjük a jelentkezéseket.