Az újévben várható

Január 16. - A délelőtti istentiszteletet követő szeretetvendégségen dr. Fazakas Sándor szívsebész tart előadást a hit és a tudomány kapcsolatáról

Január 30. - A gyülekezeti ebéden dr. Németh Júlia tart vetített képes előadást indiai missziói útjáról

Március 27-30. - Bódis Miklós (Hátszeg, Erdély) református lelkész evangelizál

Június 30 - július 3. - gyülekezeti kirándulás (valahová a Kárpát-medencében)

Július 25-30. - Hittantábor, Zamárdi

Kerékpártúra/vízi tábor - részletek a húsvéti számban

Van egy hírem!

Milyen jó lenne, ha ennél többet jelentene mindannyiunk számára!

Nos, a bejelentés: 2011. március 27-30 között evangelizációs, hitmélyítő sorozatot tartunk. Bódis Miklós, hátszegi, őraljaboldogfalvi lelkész fog közöttünk szolgálni.

Ennyi a hír. Ilyet már hallottunk, legfeljebb más nevet olvastunk. Igaz, nem a néven van a hangsúly. Sokkal inkább azon, hogyan készülünk az áldásokra!

Merjünk hát döntést hozni magunkban: (1) Írjuk fel a dátumot! (2) Tegyük magunkat szabaddá arra a vasárnap délelőttre és az azt követő három estére! (3) Minden nap' imádkozzunk a szolgálattevőért és a hallgatókért! (4) Következetesen tegyünk valamit azért, hogy olyasvalakivel együtt látogatjuk meg a négy alkalmat, aki még egyáltalán nem-, vagy régen volt istentiszteleten! Isten áldja meg ezt az odaadó, elkötelezett készülődésünket! K.S.

Legyen békés és örömteli a beteljesült prófétai látomás, Szabadítónk születésének ünnepe!

Isten áldásában gazdag újesztendőt kíván minden Testvérünknek

a Presbitérium