Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 22., vasárnap 21:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
semibrevis írta:
Ex, és mi van azzal, amit Kuruc írt? (Ha már az én hozzádszólásom többi részével nem kívántál foglalkozni...)


Nem értek egyet vele.
A teokráciát leszámítva a demokrácia legbibliaibb társadalmi forma.
Isten a jogosságnak is a feltalálója és forrása. Egy választáson felhatalmazott vezetőnek Isten szemében sokkal inkább jogos a pozíciója mint egy dinasztikus királynak.
Az meg vicc, hogy be lett csapva a társadalom. A kormánybuktatni akarók egyike sem lett átvágva, mert egy se szavazott Gyurcsányra. Az ő motorjuk nem a morál, amire hivatkoznak, hanem az utálat és a gyűlölet, hogy nem a kedvencük nyert a választáson.
Egyetlen egy olyan hőbörgőt ne tudtak még megszólaltatni, aki a szocikra szavazott és azért mert át lett verve.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 22., vasárnap 21:23 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Nem erre gondoltam..., hanem, hogy az alkotmányunk szerint nem a vezetőké a hatalom, sőt nem is vezetők, hanem afféle érvényesítők, végrehajtók.
Azt még mindig nem értem, milyen Igeversekre alapozod, hogy a demokrácia a legbibliaibb államforma? Pusztán a jogosságra alapozva nyugodtan lehetne a királyság is az, hiszen így is, úgy is a király/vezetők jogkövető, avagy nem jogkövető magatartásán múlik, hogy érvényesülni tud-e a jogosság az országban vagy sem.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 22., vasárnap 21:41 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
semibrevis írta:
Nem erre gondoltam..., hanem, hogy az alkotmányunk szerint nem a vezetőké a hatalom, sőt nem is vezetők, hanem afféle érvényesítők, végrehajtók.
Azt még mindig nem értem, milyen Igeversekre alapozod, hogy a demokrácia a legbibliaibb államforma? Pusztán a jogosságra alapozva nyugodtan lehetne a királyság is az, hiszen így is, úgy is a király/vezetők jogkövető, avagy nem jogkövető magatartásán múlik, hogy érvényesülni tud-e a jogosság az országban vagy sem.

Jaj Semi!
Legalább te ne!
A választásokon van felruházva a kormány a végrehajtó hatalommal addig amíg hivatalban van a kormány és a képviselők, addig az alkotmány és a Biblia szerint is nem ugyanazzal a jogokkal és tekintéllyel rendelkezik mint egy portás.
És azért van négyévente választás és nem négy havonta, hogy ne lehessen anarchiát csinálni, hiszen ezen az alapon a vesztes a permanens hisztivel leválthatná a kormányt és a totál anarchia lenne.
Isten az "állami" hatalmat az atyáknak adta, így a demokráciában a legközvetlenebb és leg megkérdőjelezhetetlenebb a hatalom átruházás. Minden más formában a visszavezetés sokkal áttételesebb.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 09:00 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Azt, hogy a választók nagy része becsapva érezte-e magát, vagy sem, nem a Kossuth téren tüntető néhány ezer ember alapján lehet megítélni, hanem az önkormányzati választás eredményeiből.
Izráel királyát a papok felkenték, így Isten nevében uralkodott, szuverenitását nem a néptől nyerte. A demokráciákban a választott vezetők és Isten között ott van a nép, akik nem a hatalmat ruházzák tovább, mert nem Isten földi helytartói, hanem megbizatást adnak egy közfeladat ellátására. A hatalomhoz tartozik egy fontos dolog: a közjogi konstrukció, az alkotmányosság alapelvei. Garanciák, fékek, hatáskörök, jogok és kötelezettségek egymással összefügő rendszere. Ebben a rendszerben senkinek sincs több méltósága a másik embertől. A tekintély szóval jobb lenne óvatosan bánni. Mert a bibliai idők tekintélyére sajna nem tarthat igényt egy mai vezető és vannak független szervek, intézmények, akik jogosultak őt is ellenőrizni és akár elmozdítani. A tisztségviselőket megilleti kiemelt büntetőjogi védelem, akárcsak egy taxist. A személyének védelme biztonságpolitikai kérdés. De tekintélyt egy demokráciában a köz bizalma adhat, amit a cselekedeteivel vagy megszolgál és megerősít, vagy eljátsza azt és ezt kifejezésre juttathatják vele szemben.
Olaszországban Berlusconi előtt évtizedeken át egy kormány sem töltötte ki a ciklusát. De más európai államokban sem példa nélküli az időközi választás. Ettől még nem lesz azokban az országokban anarchia.
Mellesleg senki sem mondta, hogy ugyanazokkal a jogokkal rendelkezik egy miniszterelnök, mint egy portás. Viszont több emberi méltóság nem jár senkinek. Elzavarható mindkettő. Ez még mindig humánusabb egyébként, mint ami a sed ünnepeken történt a fáraóval, ha nem mutatott megfelelő teljesítményt. Egyszerűen az ókori monarchia és a modern köztársaság nem mérhető mechanikusan össze.
Fletó reformjaival szemben számos értelmes kritikát meg lehetne fogalmazni. De nem ez az igazi bottrány, hanem az, hogy egy demokratikusan megválasztott vezető nem jelentheti ki, hogy másfél éven át azért hazudtak, hagyták romlani a helyzetet (Tóta W. szavaival k..ták ezt a ráncos vén k...a országot), mert a választó olyan hülye, hogy ahoz sem ért, ami a legfontosabb joga, hogy 4 évente döntsön a vezetőiről. Ez a demokrácia alapelvei és a köztársaság iránti közbizalom aláásásának legbiztosabb módja. Egy ilyen botrány után nyugaton valaki félórát tölthet a bársonyszékben. Az USA talán nem az anarchia mitapéldája. Mégis az elnök elleni legsúlyosabb eljárás indult meg a Monica féle intim játszadozás után.
Kedves Ex!
Ha már egymás hozzászólásaira reagálunk érdekelne a véleményed az embergyilkos hatalom kérdésében!
Üdv: Kuruc.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 09:04 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Ex, a portásos hasonlatra -nem véletlenül- nem is hivatkoztam. Én úgy látom -te sem cáfoltad meg-, hogy Igei alapon nem jelenthető ki, hogy a demokrácia lenne az Istennek legtetszőbb államforma a földön. Vlsz ennek isszuk a levét...

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 09:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
exrefis írta:

Jaj Semi!
Legalább te ne!
A választásokon van felruházva a kormány a végrehajtó hatalommal addig amíg hivatalban van a kormány és a képviselők, addig az alkotmány és a Biblia szerint is nem ugyanazzal a jogokkal és tekintéllyel rendelkezik mint egy portás.


„….az alkotmány és a Biblia szerint……”

Jaj, Ex! Aki olyan büszke vagy a biblialátásodra, és Aki most össze akarod mosni a kettőt.

Hát az Úr Jézus a Hitgyüliben nem ezt mondja:

Mk. 10,42
De Jézus odahívta őket, és így szólt hozzájuk: „Tudjátok, hogy azok, akik a népek fejedelmeinek számítanak, uralkodnak rajtuk, és nagyjaik hatalmaskodnak rajtuk.
Mk. 10,43
De nem így van közöttetek, hanem aki naggyá akar lenni közöttetek, az legyen szolgátok;
Mk. 10,44
és aki első akar lenni közöttetek, az legyen mindenki rabszolgája.
Mk. 10,45
Mert az Emberfia sem azért jött, hogy neki szolgáljanak, hanem hogy ő szolgáljon, és életét adja váltságul sokakért.”


Kereszténynek mondod magad, de a világból beszélsz?
Nem látom a mostani Gyurcsány vezette mszpén, (persze adja Isten, hogy ez változzon), hogy MINDENKI szolgái akarnának lenni, pedig a valódi erkölcsi tekintélyt és legitimitást az adná meg nekik.

A hatalmat nem csupán a saját, hanem az egész nép érdekképviseletére kapták. (szerezték meg)
A mostani hozzáállás inkább így írható le: „….miénk a hatalom, a mieinké pedig a konc….”

exrefis írta:

„…..addig az alkotmány és a Biblia szerint is nem ugyanazzal a jogokkal és tekintéllyel rendelkezik, mint egy portás. „


Tehát Gyurcsánynak joga van az ország érdekében utolsónak, MINDENKI szolgájának lenni, ha pedig nem így látod, akkor lehet, hogy mégsem a Biblia szemüvegén keresztül vizsgálod a történéseket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 10:23 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kuruc írta:
...
Olaszországban Berlusconi előtt évtizedeken át egy kormány sem töltötte ki a ciklusát. De más európai államokban sem példa nélküli az időközi választás. Ettől még nem lesz azokban az országokban anarchia.
....
Kedves Ex!
Ha már egymás hozzászólásaira reagálunk érdekelne a véleményed az embergyilkos hatalom kérdésében!
Üdv: Kuruc.


Kedves Kuruc!
Valóban nem példa nélkül való az időközi kormányváltás, azt meg is lehet tenni alkotmányos keretek között. Az meg is lett próbálva, de az arra hivatottak nem akartak egyelőre kormányváltást. Ezt férfiasan tudomásul kéne venni és a hisztit abbahagyni akkor is ha nem tetszik. Mint mondtam nekem is vannak kifogásaim vele szemben, de ez kevés a kormányváltához. Ahhoz azok szándéka kell, akik alkotmányosan megtehetik. Minden azon kívüli eszköz törvénytelen, lázadás és nem mellesleg istentelen is.
Az embergyilkos hatalomkérdésében már leírtam a véleményemet, ami azonos a bibliaival. Hadd nem kellejen mostmár többedszer! :oops:
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 10:24 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Fony, az ÚR az ÖVÉIhez szólt, nem pedig a sátán hordájához.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 10:30 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
exrefis írta:
Mint mondtam nekem is vannak kifogásaim vele szemben, de ez kevés a kormányváltához. Ahhoz azok szándéka kell, akik alkotmányosan megtehetik.


Azok szándéka itt senkit sem érdekel. Akik ma reggel békésen mentek volna oda megnézni az ünnepséget (mert GyF szimpaizánsai), azokat is elzavarták.
Nem tudom Ex, a te kifogásaid mik lehetnek...

Meg kellene értened, amit mondok, nem azért, mert feltétlenül nekem van igazam, csak mert pusztán nem tudunk szót érteni, ha mindig elmész egy elegéns lépéssel a mondandóm 90%-a mellett. Nem azt gondolom -mint itt sokan-, hogy OV-nek kéne lenni a miniszterelnöknek, hanem azt, hogy egy vadonatúj gárdának kell jönnie, akiket Isten hagy jóvá, mert másképp ez az ország menthetetlenül e pusztulásba sodródik.
Hazugságra nevelnek hazugsággal, lopásra lopással, hadd ne folytassam.
A missziónak minden eddiginél nagyobb feladata van. De először is, Isten népének kel egyértelműen állást foglalnia, és elutasítania a bűnnel való közösséget.
Neked is.
Nem mondhatod azt, hogy GyF még mindig jobb...hogyan mondhatnád, mikor látod mi történik?
Ne azon aggódj, hogy mi lesz, ha OV lesz, hanem azon, hogy mi lesz, ha ezeken kívül nem jöhet évtizedeken át más...

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 10:33 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
A demokrácia -szerintem- nemhogy nem a legbibliaibb államforma, hanem a gonosz egyik legnagyobb átverése. "Alkotmányos" keretek közé szorítva tesznek meg veled mosolyogava, azt, amit csak akarnak, épp azért, mert azt gondolod, hogy itt a jogosság uralkodik. ha azonban a vezetők nem jogkövetőek, akkor teljesen mindegy, hogy az illetőt királynak vagy miniszterelnöknek hívjuk, mert az embereken ugyanúgy fognak hatalmaskodni. Ekkora szabadságban (=szabadosságban) hihetetlen nagy lehetősége van a bűnnel való békés együttélésnek. :oops:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 10:53 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Fony írta:
„….az alkotmány és a Biblia szerint……”

Jaj, Ex! Aki olyan büszke vagy a biblialátásodra, és Aki most össze akarod mosni a kettőt.

Hát az Úr Jézus a Hitgyüliben nem ezt mondja:

Mk. 10,42
De Jézus odahívta őket, és így szólt hozzájuk: „Tudjátok, hogy azok, akik a népek fejedelmeinek számítanak, uralkodnak rajtuk, és nagyjaik hatalmaskodnak rajtuk.
Mk. 10,43
De nem így van közöttetek, hanem aki naggyá akar lenni közöttetek, az legyen szolgátok;
Mk. 10,44
és aki első akar lenni közöttetek, az legyen mindenki rabszolgája.
Mk. 10,45
Mert az Emberfia sem azért jött, hogy neki szolgáljanak, hanem hogy ő szolgáljon, és életét adja váltságul sokakért.”


Kereszténynek mondod magad, de a világból beszélsz?
Nem látom a mostani Gyurcsány vezette mszpén, (persze adja Isten, hogy ez változzon), hogy MINDENKI szolgái akarnának lenni, pedig a valódi erkölcsi tekintélyt és legitimitást az adná meg nekik.

A hatalmat nem csupán a saját, hanem az egész nép érdekképviseletére kapták. (szerezték meg)
A mostani hozzáállás inkább így írható le: „….miénk a hatalom, a mieinké pedig a konc….”

Tehát Gyurcsánynak joga van az ország érdekében utolsónak, MINDENKI szolgájának lenni, ha pedig nem így látod, akkor lehet, hogy mégsem a Biblia szemüvegén keresztül vizsgálod a történéseket.


Kedves Fony!
Ez a világról szól:
Mk. 10,42
De Jézus odahívta őket, és így szólt hozzájuk: „Tudjátok, hogy azok, akik a népek fejedelmeinek számítanak, uralkodnak rajtuk, és nagyjaik hatalmaskodnak rajtuk.

Ez pedig a keresztényeknek:
Mk. 10,43 De nem így van közöttetek, hanem aki naggyá akar lenni közöttetek, az legyen szolgátok;

Tehát te vagy az aki összekevered a kettőt.

Kereszténynek mondod magad, de a világból beszélsz?
Igen! Ugyanis én keresztény vagyok, a világi hatalom meg a világi téma. És én itt végig arról beszélek, hogy a Biblia szerint, hogy kell egy kereszténynek a világi hatalomhoz viszonyulni.

Tehát Gyurcsánynak joga van az ország érdekében utolsónak, MINDENKI szolgájának lenni,
Ez nagyon szép kívánság, de sem elméletben, sem gyakorlatban nem igaz, hanem úgy van, ahogy Isten mondja.

ha pedig nem így látod, akkor lehet, hogy mégsem a Biblia szemüvegén keresztül vizsgálod a történéseket.
Nos ez is egy példa arra, hogy tulajdonképpen fogalmad sincs, hogy ez ügyben mit mond Isten, hanem a saját elgondolásaihoz próbálod Isten véleményét alakítani.
Tessék utána nézni! :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 11:11 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
semibrevis írta:
A demokrácia -szerintem- nemhogy nem a legbibliaibb államforma, hanem a gonosz egyik legnagyobb átverése. "Alkotmányos" keretek közé szorítva tesznek meg veled mosolyogava, azt, amit csak akarnak, épp azért, mert azt gondolod, hogy itt a jogosság uralkodik. ha azonban a vezetők nem jogkövetőek, akkor teljesen mindegy, hogy az illetőt királynak vagy miniszterelnöknek hívjuk, mert az embereken ugyanúgy fognak hatalmaskodni. Ekkora szabadságban (=szabadosságban) hihetetlen nagy lehetősége van a bűnnel való békés együttélésnek. :oops:


Kedves Semi!
Itt most nagyon elrugaszkodtál az igazságtól. Talán azzal tudnálak rádöbbenteni, hogy mit mondtál - képzeld el, hogy királyság van és nem köztársaság és GyF király és nem váltható le akármennyire is nem tetszik. Most viszont az a helyzet, hogy alkotmányosan legkésőbb négy év múlva lesznek választások és le lehet váltani törvényesen. Éppen ezért szó sincs a gonosz nagy átveréséről, éppen azért, mert leváltható.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 11:33 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Ex, még mindig nem értesz.

Kit fogsz leváltani 4 év múlva? GyF-et vagy a gonoszságot?
Ha GyF-et le is váltod, a gonoszság megmarad. Itt a demokrácia csapdája.
Nem emberekkel van nekünk harcunk... mindegy, hogy ki van porondon, ha eddig fajulhatnak a dolgok...
Ha 4 év múlva OV-t választják meg jogosság és igazságoság fog jönni?

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 11:59 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Semi!

Idézet:
Nem tudom Ex, a te kifogásaid mik lehetnek...

Talán azért nem értjük egymást mert nem olvasod amit írtam. :)
Nekem az a kifogásom Gy programjával, hogy töketlennek erőtlennek és gyávának tartom. Ha valakinek lenne oka tiltakozni, akkor az adófizetőknek, akiken élősködik a sok potyautas. Ezért fogalmaztam meg pontokba szerdve tiltakozásaimat. Idekopizom:

A Képviselet Nélküli Adófizető Polgárok
Tiltakozása

1. Mi adófizető polgárok, tiltakozunk, hogy mindenki a zsebünkbe turkáljon, az adóforintjainkra ácsingózzon!
2. Nem akarjuk senki gáz-, villany-, stb. számláját fizetni, cserében mi sem kérjük ezen termékek ártámogatását!
3. Mindenki viselje maga a saját költségeit!
4. Tiltakozunk mindenféle ártámogatás ellen, mert az azt jeleni, hogy mi fizetjük más fogyasztását!
5. Nem kívánjuk senki hitéletét, hobbiját, sem indulataiból eredő károkozását finanszírozni.
6. Nem kívánunk senki helyett tandíjat fizetni!
7. Nem kívánjuk senki deviáns vagy bűnös életmódját tovább finanszírozni, mindenki viselje tettei következményeit!
8. Nem kívánunk alkoholizmusa miatt leszázalékolt emberek eltartani!
9. Nem kívánjuk azok gyógyítását finanszírozni, akik maguk nem fizetnek egészségügyi járulékot!
10. Nem kívánjuk azokat segélyezni, akik maguk nem hajlandók tenni semmit saját boldogulásukért!
11. Aki nem akar dolgozni, az ne is egyék!
12. Lehetőleg szüntessenek meg minden adókedvezményt, azt csak konszenzuson alapuló nemzeti célokra adjanak.
13. Legyen végre vége a feudális előjogok, uram-bátyám, korrupt világnak, és a teljesítmény legyen az értékmérő!

Ezzel azt hiszem válaszoltam GyF kontra OVi problémára. Bármikor előállhat egy tőlük normálisabb politikai erő, akkor arra fogok szavazni.
De mint szintén írtam már az ország jelenlegi morális és szellemi állapota miatt ilyenekből tudunk most csak választani.
Ennél már csak az lenne rosszabb, ha a hőbörgő csürhét engednék a hatalom közelébe.

Nem mondhatod azt, hogy GyF még mindig jobb...hogyan mondhatnád, mikor látod mi történik?
Már hogyne mondhatnám, ha az adott választékból lehet választani. És ez természetesen nem jelenti azt, hogy én az ő bűneivel lennék közösségben. Arról meg nem is beszélve hogy OVi nagyobb bűnt követett el mint Ő.

Ne azon aggódj, hogy mi lesz, ha OV lesz,
A másik ok, amiért időnként nem értjük egymást, hogy ilyeneket írsz. Itt a saját gondolatoddal vitatkozol. Ami lehet érdekes, de nem feltétlen kell nekem abba a vitába beszállnom. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 12:07 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
semibrevis írta:
Ex, még mindig nem értesz.

Kit fogsz leváltani 4 év múlva? GyF-et vagy a gonoszságot?
Ha GyF-et le is váltod, a gonoszság megmarad. Itt a demokrácia csapdája.
Nem emberekkel van nekünk harcunk... mindegy, hogy ki van porondon, ha eddig fajulhatnak a dolgok...
Ha 4 év múlva OV-t választják meg jogosság és igazságoság fog jönni?

Kedves Semi!
Ez igaz, de ez, hogy jön most ide? Az emberek a gonoszságot nem választásokon választják, hanem akkor amikor reggel felkelnek, gonoszt gondolnak és megcselekszik, Iste igéjét, akaratát pedig visszautasítják.
A választásokon pedig vezetőket választunk négy évre. Én pedig arról dünnyögök itt, hogy a keresztényeknek, hogy kell a politikához állni és vitatkozom azokkal akik politikai nézeteik alapján állnak Isten igéjéhez. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség