Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26., csütörtök 22:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
semibrevis írta:
Ex, továbbra is CSAK a másik oldalról beszélsz. És csak az MSZP és SZDSZ álláspontját véded (nem Isten Igéjét, mert azzal nem lehetne alátámasztani és igazolni azokat a képsorokat, amin láthatóan ütnek vágnak boldog-boldogtalant, igen, védtelen embereket is).

Kedves Semi!
Nem, nem védem. ugyanis se kutyám, se macskám ők.
Amit viszont itt szellemi vakság nyomásn sokan csinálnak, az a következő. A hangyákat írtják nagy igyekezettel, miközben a mérgeskígyó bekúszik az ajtórésen.
Az egész összecsapás téma fel sem merült volna ha nem hergelte volna már hónapok óta OVi a csőcseléket.
Kedves Semi! A hiányolt igék pedig a következők:
3. Mert a fejedelmek nem a jó, hanem a rossz cselekedetnek rettegésére vannak. Akarod-é pedig, hogy ne félj a hatalmasságtól? Cselekedjed a jót, és dícséreted lesz attól.
4. Mert Isten szolgája ő a te javadra. Ha pedig a gonoszt cselekszed, félj: mert nem ok nélkül viseli a fegyvert: mert Isten szolgája, bosszúálló a haragra annak, a ki gonoszt cselekszik.
5. Annakokáért szükség engedelmeskedni, nem csak a haragért, hanem a lelkiismeretért is.

üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26., csütörtök 22:20 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
GyF., mint Isten szolgája?

Hol a kardja?

Neki már nincs. A demokráciában nem kell lenni neki...

Nem azt mondtam, hogy ne engedelmeskedjünk, ha ezt akarnám, én is járnék tüntetni.

Azt mondom, hogy ne válasszuk Őt. Ne válasszuk egyiket se. Ne védjük még úgy se, hogy hallgatunk róla.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26., csütörtök 22:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Tudja valaki, hogy kiről van itt szó?

Mt 12,19 Nem verseng, és nem kiált; az utczákon senki nem hallja szavát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 07:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
rólam ;)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 08:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
FM írta:
Tudja valaki, hogy kiről van itt szó?

Mt 12,19 Nem verseng, és nem kiált; az utczákon senki nem hallja szavát.


Az Úr Jézus Krisztusról, Aki felette áll mind a Gyurcsány, mind az OVI képviselte politikának.

Vagyis a helyes látószög az Úr Jézus látószöge, perspektívája..

Most hol állunk?

Az Úr Jézus mellett

vagy

Gyurcsány mellett

vagy

Ovi mellett

vagy

............


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 11:06 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves Fony szerinted van különbség valamiben benne lenni, vagy valami mellett lenni :*:
Itt VALAKIRŐL van szó :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 13:12 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
semibrevis írta:
Azt mondom, hogy ne válasszuk Őt. Ne válasszuk egyiket se. Ne védjük még úgy se, hogy hallgatunk róla.


Kedves Semi! És persze mások, mindenki!

Mi a helyes hát keresztyén emberként? Kire kell szavazni? (nem személyekre gondolok most konkrétan) Mert velakit választani kell az ország vezetőjéül. Vagy ha nem látok olyat, aki erre makulátlanul és tökéletesen alkalmas lenne, akkor inkább ne is válasszak?
Szerintem ha valaki nem megy el egy választásra, akkor utána ne is reklamáljon, hogy ez vagy az nem tetszik neki, akár egyik, akár másik oldalon. Van az a felirat, hogy a pénztártól való távozás után nincs reklamáció. De ha nem voltam a pénztárnál, pláne milyen alapon reklamálok???

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 13:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Exrefis írta:

Az egész összecsapás téma fel sem merült volna ha nem hergelte volna már hónapok óta OVi a csőcseléket.

Ez már megint a pálya sikossá tétele, projekció, szellemi elvakultság (tessék választani!) Ezt a liberálisok (is) szajkózzák. Talán nem kéne másolni őket..
Ez a
civil és spontán kezdeményezés már többször invitálta, majd elmarasztalta Orbánékat. (Hallom a válaszod; "színjáték, hazugság..")

Csakhát a csőcselék jelzővel ilyesfajta embereket minősítesz:Hargittay András, Bitskei Tibor, Makovecz Imre, Gyarmati Dezső, Kárpáti györgy, Egerszegi Krisztina, Papp Lajos (szívsebész) hogy csak néhányat említsek hirtelen. S ha élne Sinkovits Imre is ott lenne köztük.

Jut esztembe, a Medgyesi kormány elleni tüntetések elmaradásának magyarázatát abban adtad meg, hogy hatalmas osztogatásba kezdett őkelme. Könnyű és felelőtlen helyzetben volt, mert az államkasszában elég szépen hagyott manit az OVI kormány.
Most Fleto nem azért nem másolhatja e "nemes gesztust", mert felelősségteljes kormánytekerő, hanem mert ők maguk síbolták el azt, meg annak sokszorosát... :shock: :(

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 13:50 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Ki az aki ezt teszi a maga aláírásának?
Aki tudja jelentkezzen :*:

Idézet:
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,16)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 14:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
FM írta:
Ki az aki ezt teszi a maga aláírásának?
Aki tudja jelentkezzen :*:

Idézet:
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,16)

Hát bizony... Azért az az én aláírásom, ami, hogy bármit mondhassak :D

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 17:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
FM írta:
Ki az aki ezt teszi a maga aláírásának?
Aki tudja jelentkezzen :*:

Idézet:
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,16)


Bár as topicnak vajmi kevés köze van a kérdésedhez, amire kíváncsi vagy, tedd fel privátban. Másrészt Exrefis ki tudja elégíteni kíváncsiságodat személyemet illetően--- :P

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 18:04 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
:P aranyos válasz köszönöm, privátban(?)ez itt közügy :wink:
Ex. kérlek mond meg ki ő :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 18:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
Az egész összecsapás téma fel sem merült volna ha nem hergelte volna már hónapok óta OVi a csőcseléket.


Én közelebbről láttam a dolgot, én ott voltam számos fidesz tüntetésen, és láttam, hogy Orbán számtalanszor kiállt az erőszakmentesség, és az alkotmányosság mellett. Számtalanszor kijelentette, hogy a fidesz nem alkukkal, puccsal, hanem csak alkotmányos módon, választások útján akar kormányra kerülni.

Ugyanakkor természetesen kiállt azon alkotmányos jogok mellett, hogy az emberek szabadon, nyiltan, félelem nélkül elmondhassák a véleményüket, és ennek nem csak az otthonukban, de a közterületeken is hangot adhatnak. Én magam számos tüntetésen ott voltam, a fidesz minden szónoka ezt hangoztatta, szó sem volt semmiféle alkotmány ellenes hergelésről!

Orbán most utólag nőtt meg a szememben, mert most 23-án is, amikor a rendőrök hajtóvadászatot játszottak a Deák téren, és folyamatosan terelték az ezres tömeget lőve, és könygázozva felénk, az Astoria felé, Orbán kivételes higgadt módon reagált.

Megtehette volna, hogy felteszi a kivetítőkre a Hír tv vérforraló képeit, emelyeket én az imádkozás, a Himnusz, és a Székely himnusz éneklése alatt is láttam a mobilomon, és hallgattam a riportert, hogy fejmagasságban lövik a békés embereket, és ütnek mindenkit. Nem tette, hanem békével hazaküldte az embereket, szólva nekik, hogy merre menjenek.

Ha az indulat elöntötte volna az agyát, mint ahogy az enyémet elöntötte, hát feltette volna a képet, és a tömeg elsöpri a rendőröket, és bizony forradalmat csinált volna. Most már nem Gyurcsány lenne a miniszterelnök.

Én a képeket nézve hazafelé azon dühöngtem, hogy miért hagyják ütni, vágni a népet, és miért nem tesznek valamit. Az emberek mobilon kapták az infót otthonról, hogy mi történi, látszott, ők sem tudják mit tegyenek.

Az Orbán viszont talpig demokrata, és becsületes ember volt. Nem ingott meg egy percre sem. Nem kockáztatta az emberek vérét, nem nyúlt meg nem engedett eszközökhöz, mint ahogy híresztelik állandóan róla, hanem mindvégig békességre szólította az embereket, az erőszak láttán is, és újra alkotmányos eszközzel, ügydöntő népszavazás tervével állt elő. Igazi demokrata volt azon a napon, amikor én szívem szerint szétrúgtam volna ötven éves fejjel a randalírozó rendőrjeink valagát.

Szóval ideje lenne a Gyurcsánnyal törődnöd, és nem a liberálbolsevikok szokásos Orbán ellenes jelszavait hangoztatnod, mert az Orbántól 23-án becsületet, demokráciát tanulhattatok volna!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 18:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
FM írta:
Kedves Fony szerinted van különbség valamiben benne lenni, vagy valami mellett lenni :*:
Itt VALAKIRŐL van szó :*:



Igen, és?

Ha Gyurcsány mellett vagy, akkor az Úr Jézus Krisztusban vagy, vagy....?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 27., péntek 18:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Tudjátok, ki az egyetlen, aki Gyurcsány helyett át tudná venni a hatalmat? Na azért kell mindent ráfogni.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség