Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 68  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. okt. 14., vasárnap 13:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
--


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 15., hétfő 08:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kamilla írta:
--


Legyen vidám napod![/img]Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 15., hétfő 21:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Szia Kamilla!
Remélem nem bántottalak meg ezzel a kis smile-vel, gondoltam egy kicsit felvidítalak.Lehet, hogy rossz ötlet volt.
Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 16., kedd 10:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Dehogy bántottál :) Aranyos, és köszi! Neked is legyen vidám napod!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 16., kedd 11:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kamilla írta:
Dehogy bántottál :) Aranyos, és köszi! Neked is legyen vidám napod!




Köszii :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 25., csütörtök 14:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Klop, klop! Van itthon valaki?
A múltkor azt mondtad Kamilla, ha van kedvünk egy teára, felugorhatunk hozzád. Nos, itt vagyok...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 25., csütörtök 14:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) szia!
Hát, tea, az van. És lázas-beteg gyerek is van hozzá, úgyhogy sajnos nem alkalmas.
Egy köhögős-hányós náthával voltunk itthon két hetet, de nem akart múlni, és a bölcsiben nincs orrszívó... és már pont kijött belőle, és mentünk volna vissza bölcsibe-dolgozni, mikor a hétvégén zutty, fölugrott a láza. És lementünk az ügyeletre, és torokgyuszi. Most másodszor lázas életében, és most először ilyen sokáig... nem eszik, alig iszik, utálja a lázkúpot, nincs oda a hűtőfürdőért, és mindig éjszakára, vagiys hajnalra megy föl neki a legjobban. Ez Gyurinak gáz főleg, mert mire megnyugszik-visszaalszik, neki már csörög az óra. Még jövő héten se mehetünk, kb egy hónapot leszek már itthon.
Ráadásul tegnap ki akartam hívni a doktornénit, és pontban tízkor elhajtottak azzal, hogy a mi doktornénink szabin van, a helyetteséhez tízig lehetett volna menni, kihívni orvost csak tízig lehet, vigyem le este hatkor az ügyeletre. Anyósom visszahívta és leordította őket, és kijött a dokinéni mégis. Iszonyat. Nem tudom biztosítani a gyerekemnek azt, amire szüksége van, csak mert nem tudom, hogy orvosi ellátás annak jár, akinek az eszköztárában szerepel a telefonbaordítozás.
És még tudnám sorolni... mert van ezen kívül is. Vagyis ha pici lazulás van, mint most, elalszik, vagy vki vigyáz rá, akkor beugranak a fejembe az amúgy is meglévő gondok.
A versektől, amiket beírtam, nem kell megijedni, a költőnővel közös munkahelyünk volt kb két évig (ott tanított, ahol én iskolatitkárkodtam), és nagyon büszke vagyok rá.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. okt. 26., péntek 07:11-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 25., csütörtök 15:13 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A betegség nem jó hír, de csöppet sem szokatlan...ma mondtam éppen egy hasonló dolgokról beszámoló nagyapának, hogy ezt sajnos ismerem...az ovis hazahozta a bacit, aztán szépen leadta a kisebbeknek is :( .
Éppen ezért ne szomorkodj, sajnos ez van, a gyerekek így nőnek.Csekély vigasz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 26., péntek 07:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Végigaludtuk az éjszakát és most se lázas :)). Tökjó! Hej, ha a gyógyulás útjára lépne tényleg :D.
Most hajnalban szép frappánsan megfogalmazódott a fejemben az összes lelki nyöszöröm, el is határoztam, hogy majd leírom ide, és akkor mindenki majd meglátja, hogy tényleg mennyire iszonyat kimászhatatlan gödörben ülök. (deérdekes, ez a kimászhatatlan, ez barlangászos kifejezés, ott nem megmászni szokás, hanem kimászni, mármint valamit, tárgyas ige, értitek. Az avatófalat pl. én nem másztam ki annó 13 évesen, mikor először voltam a Mátyásban, négy fiúval, akik közül már azelőtt kettővel találkoztam egyszer).
Aztán helyette inkább mégis megnéztem a kiskéket... Jel 2:9.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. okt. 26., péntek 07:33-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 26., péntek 07:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Közben fölébredt, azér csaptam össze a végét. Most rohanok is, még annyi van hozzá, hogy most nekiállhatnék problémázni rajta, mint ahogy neki is álltam, hogy persze, az ilyen jókat gondolkodás nélkül egy az egyben értelmezem magamra, és ez így lehet, hogy sántít. De ha értelmezem, ha nem, úgyis csak azt lehet csinálni, ha nem akarok megbolondulni, hogy elhiszem, hogy van kijárat, méghozzá nem arra, hogy "Isten a debileket is szereti...".


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 26., péntek 07:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Majd még mesélj erről az iszonytos gödörről..

Örülök a láztalanságnak, legyetek sokat friss levegőn, ..

Kamilla, biztatásként a Példabeszédek 31-et olvasd el, én ma azt olvastam a nagyfeketében/mert a kicsit már nem látom/,

legnehezebb sora: Vigyáz a házanépe dolgára...ez a fődolgom már évek óta, sokszor szembesülök azzal, hogy nagyon hiányosan teszem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 26., péntek 12:03 
Amikor a picik lázassak és a forró testüket átölelem és a mindig beszélő, rohangáló gyermekek mint csöpp verebek fekszenek, akkor a könyörgésem olyan mélységekig és magaslatokig száll, amit ritkán élek meg.

Nem szeretném ezen az úton sokszor megélni ezt, de mindig ott van bennem ezekben az állapotkban is a gyógyulás reménye.


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 26., péntek 13:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
"Amikor a picik lázassak és a forró testüket átölelem és a mindig beszélő, rohangáló gyermekek mint csöpp verebek fekszenek, akkor a könyörgésem olyan mélységekig és magaslatokig száll, amit ritkán élek meg."

Szeretnék én is ilyen normális lenni, köszi Kavics.

És nem mesélek inkább a gödörről, mert minél többet elemezgetem, annál rosszabb lesz. Ugyanis tényleg kimászhatatlan. Inkább megpróbálok haladni a szakdogámmal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 26., péntek 16:22 
Drága Kamilla!

Igen, az én gödreim is pont akkorák, hogy nem mászhatok ki belőlük!

De van egy sasmadár, egy szárnyaló hatalmasság, az Úr Jézus Krisztus, aki uralkodik, bűn, halál, fájdalom felett és ha bele kapaszkodunk, akkor felrepíti az Övéit a magas égbe.
Talpra állítja és kiszedi a tövisbokorból és kihúzza a tüskét és bekötöz és vezet a tiszta és hűs források felé!

Hányszor megtette már és most is kész Ő cselekedni!

Higgy Benne! Ő rá nézz és ne a gödörre!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. okt. 26., péntek 19:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kamilla írta:
Szeretnék én is ilyen normális lenni, köszi Kavics.
És nem mesélek inkább a gödörről, mert minél többet elemezgetem, annál rosszabb lesz. Ugyanis tényleg kimászhatatlan. Inkább megpróbálok haladni a szakdogámmal.



Szia Kamilla!

Ó, én hányszor szeretnék normális lenni.Aztán legyintek, hogy ááá, de ha eszembe jut, hogy értem Isten elküldte egyszülött Fiát, Jézus Krisztust, hogy már akkor is szeretett engem mikor még meg sem születtem.Hú, hát nem olyankor csak bőgök, hiszen szeret engem, engem. :D Azt biztos tudod, hogy Téged is ugyanígy szeret, és mi is nagyon szeretünk itt a parókián, és ha olyan mély az a gödör, írd meg, hátha tudunk segíteni.
Na persze megint nem sikerült úgy leírni amit akartam.

Ölellek szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 68  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség