Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 04., hétfő 20:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
exrefis írta:
net2rist írta:
na oké :)

akkor még én is bővítek: Új Forrás (tőrőlmetszett magyar népzene, HÚZÓS EVANGÉLIUMI szöveggel!!)

Az Új Forrás tényleg király, de van velük egy pici probléma. Hitesek és ez lehet hogy kiveri a biztosítékot ref-knál. :)
üdv
ex



Ó kedves exrefis! :*:
Az Új Forrás első cd-e, nekem is nagyon tetszik, attól függetlenül, hogy hitesek.Képzeld, ha nem azok lennének!Ó Ó
:*: Üdv cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 04., hétfő 22:03 
Köszönöm Zsó!

Nagyon jól esett, köszönöm!
:-)

Forrás?
Pasarétről indultak a fiúk, ott tértek meg egy ref. gyülekezetben.
(dr Pálhegyi Feri bácsi az édesapa, hívő református)
Ha valakinek meg van az első lemezük, oda adná?
Nekem már vagy 6 volt, de mind elajándékoztam és most már nem kapok.
A többit nem ismerem, de ennél jobbat nem tudok elképzelni, mint az első.

Hit gyülekezetében is vannak új életet kapott emberek, ezt én tudom és jó érzés ezt tudni.
Ex, te ezt fordítva nem mondhatod el magadról!
Sajnállak ezért.

Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 02:30 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Jó éjt!Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 02:35 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Hát ezek a zenekarok! :D Kép

Azért jó nektek...nektek biztos az életben is van baráti körötök...na, mindegy. Kép

Itt egy másik zenekar:

http://www.youtube.com/watch?v=RNF0q7Bu494 :D
Á, isten ezt se szereti biztos. Szerintem egyébként Istennek csak a sima ének tetszik, nem? A rockot tutira útálja, az tök logikus. :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Emilien 2006. dec. 05., kedd 04:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 02:41 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Ja, különben, lehet, hogy be van tiltva az ilyen emotikonok használata az oldalon, na, mindegy. Azé a "Beszélgessünkbe" Kép csak tán bele lehet rakni szankciók nélkül. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 03:35 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Net, rólad meg tudom, hogy élből útálod az animációkat :) .
Pedig, most nem tök jó lenne egy ilyen az itteni veszekedős topicokba?
Kép
:D Meg lehetne spórolni vele a sok beírt szöveg 3/4-dét.
Mondjuk ez se utsó:Kép

De ez a kedvencem:Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 04:05 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Na, mindegy, erről beszéltem...Egy ilyen destruktív személy, mint én, aki nem tud örökké vidám lenni, mint az összes többi keresztény, akik mellesleg szuperhívők és mindekit örökké szeretnek,és őket is mindenki szereti, mert jó emberek, vagy ha már szomorú, akkor legalább tartsa meg magának, azt hiszem, jobb, ha elmegy a fenébe. Ezt is fogom tenni...
Mióta internetes barátaim vannak, csak egyre rosszabb lett minden. Egyre magányosabb vagyok, miért nincs itt helyben valaki, nem akarom az életemet gép előtt tölteni...
Isten meg előbb-utóbb úgyis meggondolja magát, mire kellenék pont én neki. Aki nem hasznos Isten országában, azt miért nem öli meg legalább Isten, hogy vége legyen ennek az egésznek...

Elegem van abból, hogy tudják a gyülekezetem tagjai a telefonszámomat, de soha nem hívnak fel(csak én telefonáltam régebben). Elegen van abból, hogy 5 percre lakok a gyülekezeti teremtől, többen tudják, hol, és már másfél éve nem jártam arra, és be nem nézne senki, hogy élek-e még...Akkor minek is menjek vissza. Ha ennyire mindegy...egy ember nem számít, gondolom.

Nekik nem fontos, hogy élek-e. Gondolom, megvan a maguk baja. Mindig csak a felületes beszélgetések, a "Hogy vagy?"-ok, amire úgyse lehet értelmeset válaszolni...a csak köszönőviszony...

Miért van az, hogy egy lelkész a beiktatása után egy évvel jelenik meg(egyszer) egy ifiben, és a felesége panaszkodik, hogy nincs ifjúság a gyülekezetben? Volt egy kevés, csak nem voltak rá kíváncsiak. Most már nincs. Majd talán a kövezkező nemzedék, akik még csak kiskamaszok...

Miért van az, hogy a presbiterek nyugodtan nézik otthon a "Barátok közt"-öt, miközben a város másik végében egy fiatal(aki lehet, még a névjegyzékben is benne van) talán éppen most akar bevenni egy marék gyógyszert. Ha ő is "barátok közt" lenne, akkor talán nem tenné meg. De nem látogatja meg soha senki...Pffffff......


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 06:42 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Gyere találkozz velem, kedves Emilien :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 15:48 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
FM írta:
Gyere találkozz velem, kedves Emilien :)


Ne haragudj, annyi "500 km-re lakunk egymástól, ezért egy évben csak egyszer tudunk összefutni"-távkapcsolatom van, hogy azzal már Dunát lehetne rekeszteni. Én több ilyet nem szeretnék. Ennyi. A közelemben szeretnék valakit-valakiket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 15:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Emilien,honnan szedted ezeket a szupi emotikonokat?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 18:00 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
iért van az, hogy a presbiterek nyugodtan nézik otthon a "Barátok közt"-öt, miközben a város másik végében egy fiatal(aki lehet, még a névjegyzékben is benne van) talán éppen most akar bevenni egy marék gyógyszert. Ha ő is "barátok közt" lenne, akkor talán nem tenné meg. De nem látogatja meg soha senki...Pffffff......[/quote]

Kedves Emilien!
Ez érdekes, én ma pont arra gondoltam, itt a vége, feladom, és ha nem lennék annyira gyáva, megtenném.Te ne is gondolj erre!!!!Fiatal vagy, állj fel
és menj közösségbe!Neked kell megtenned az első lépéseket!Keress barátokat, és hívd meg őket.Tudom, hogy nagyon nehéz egyedül, világéletemben egyedül voltam.Drága Emilien, gondolj arra, ott van egy ember, akit nem ismerek, de fontos vagyok neki, gondolok rád, és ölellek nagy nagy szeretettel.Nem tudom, számít ez neked.Remélem számít!
ISTEN áldjon meg, sok sok baráttal, hogy soha ne érezd magad egyedül!!!



Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 18:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Cilla!

Nagyon régen, azt mondta egy kolléganőm, akit nagyon kikészítettek a munkahelyen: nem adom fel. Ha csak annyi örömöm lesz, h. fogom nézni azt a zöld füvet, akkor sem.

Te miért keseredtél ma el?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 18:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Szia Emilien,
Én örülök a jelenlétednek itt a fórumon, az őszinteségednek, a humorodnak, annak ahogy szembe mersz nézni magaddal, és ezzel másokat is önvizsgálatra késztetsz, szóval azt szeretném mondani, hogy maradj itt és oszd meg velünk a gondolataidat... ez a fórum sokat adott már másoknak, és már te is tettél hozzá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 18:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
Szia Cilla!

Nagyon régen, azt mondta egy kolléganőm, akit nagyon kikészítettek a munkahelyen: nem adom fel. Ha csak annyi örömöm lesz, h. fogom nézni azt a zöld füvet, akkor sem.

Te miért keseredtél ma el?



Kedves Erika!
Már nem akarok panaszkodni.Persze, ezzel nem Téged akarlak megbántani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 05., kedd 19:06 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Cilla, írtam neked privit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség