Egyéb fontos események

Tervezett programok 2014-ben

- Konfirmációs istentisztelet Hatvanban 2014. május 11-én 10 órakor, Szirákon pedig június 9-én, Pünkösd-Hétfőn 10 órakor.

- Városi ökumenikus evangélizációs délután Pünkösd-Vasárnap (június 8-án) fél 3-tól Hatvan város megújult főterén. Szolgálnak Hatvan város ökumenikus közösségei: Óhatvani, Újhatvani római katolikus, evangélikus, baptista és a református gyülekezetek.

A nap témája: Nézz fel az égre! Este filmvetítés 7-kor a református templomban.

- Mátraházán Ifjúsági-Családos táborunkat 2014. július 21-25 (hétfő-péntek) tartjuk. Témánk: A Tízcsapás ítélete vagy a Páska szabadítása? Jelentkezni honlapunkon lehet: www.hatvanref.hu

- Hatvani gyermekhetünket az idén augusztus 13-16 között tartjuk templomunkban.

- Gyülekezeti kiránduló napunkat az idén Pécsre tervezzük. Indulás: augusztus 30-án (szombat) 6.30-kor. Az buszköltség személyenként a Volán árajánlata szerint: 4.400 Forint.

- Az új konfirmációs csoport Hatvanban reménység szerint 2014. szeptember 7-én indul. Szeretettel várjuk a jelentkezőket.