Válogatás régebbi számainkból

Emlékezünk.

220 felett

5. szám
"És emlékezzél meg az egész útról, a melyen hordozott téged az Úr, a te Istened...-

A világ legokosabb tinédzsere

5. szám
Egy szép napon négy ember utazott egy kicsi, négyszemélyes repülőben: a pilóta, egy lelkész és két tinédzser, akik közül az egyik éppen azelőtt nyert díjat, mint "A világ legokosabb tinédzsere-.

Áldás, békesség

Áldás, békesség!

Az ajándék

5. szám
Egy végzős egyetemista fiú már hónapok óta kinézett magának egy sportkocsit az egyik autószalonban. Tudta, apjának nem okozna gondot, hogy megvegye neki, ezért volt olyan bátor, és ezt kérte magának ajándékba annak örömére, hogy befejezi az egyetemet.

Milyen érdekes

5. szám
Milyen érdekes, hogy könnyen elhisszük azt, amit az újságok és a TV mond, de a Biblia üzeneteit állandóan megkérdőjelezzük.

Törtönelmi visszatekintő - Csicsó

5. szám
Visszatekintés a csicsói református egyházközség történetére

Visszatekintés kis gyülekezetünk életéről az elmúlt 15 évben

5. szám
Írásomban azt a 15 évet próbálom felidézni, amit a gyülekezetünk megbízásából gondnokságom alatt történt események és munkálatok jelképeznek a Jóisten segítségével.