Baba-mama találkozó

Régóta várt összejövetel valósult meg november 8-án, amikor több év után végre újra baba-mama találkozóra került sor gyülekezetünkben. Mindenki izgatottan készült erre a szombat délutáni alkalomra, ahol arról hallhattunk, hogyan szerethetjük jól gyermekünket, mi gyermekünk szeretetnyelve, mire van szüksége ahhoz, hogy érezze szeretetünket.

Gergelyné Lívia tartott rövid előadást erről, majd Farkasné Ibolya beszélt a küzdelmeiről és örömeiről családjában: Isten erejére és szeretetére támaszkodva.
Gondolni sem mertük, hogy ennyi érdeklődő anyuka és apuka jön el a találkozóra kisgyermekével együtt, a gyülekezeti terem mégis megtelt. Vidám játékok, meglepetések, terítési ötletek, finomabbnál finomabb sütemények várták a jelen levőket. Az óvodás és iskolás gyermekekkel külön-külön foglalkoztak, míg az egészen kicsik a terem elkülönített részében játszottak.
Hálás vagyok Istennek, hogy ennyi fiatalt szólított meg és hívott el erre az alkalomra!

Nagyné Erki Szilvia