Születésnap

2005 szeptemberében három éves lett a Baba-Mama kör! Isten éltesse sokáig!

Köszönettel tartozunk a gyülekezetnek, hogy a templom alagsorában helyet biztosítanak ennek az alkalomnak. Nagy ajándék, hogy minden péntek délelőtt 11 órától 13 óráig együtt lehetnek a gyülekezet fiatal anyukái apró gyerekeikkel. Külön öröm látni, ahogy a 8 hónapos Ákos kommunikál az 1 éves és 3 hónapos Dáviddal. Ragyog az arcuk, csillog a szemük, ahogy felfedezik egymást. Levente az örökmozgó, aki képes fél óra alatt átrendezni az egész termet. Ez idő alatt az anyukák megoszthatják tapasztalataikat a gyereknevelésről. Időnként szakembereket hívunk meg, akiket kérdéseikkel bombázhatnak, vagy akár vitába is szállhatnak velük. Az elmúlt héten ünnepelhettük két törzstag, Tamás és Szabolcs második születésnapját, akik nagyon hűségesen jártak hozzánk, de lassan kimaradnak, mert az anyukák visszamennek dolgozni. Viszont Isten csodálatosan megajándékoz utánpótlással, azaz új tagokkal. Így köszönthetjük Ákost (8 hónapos), Mátyást (7 hónapos), Csengét (15 hónapos), Nórát (6 hónapos), Dávidot (15 hónapos) és Rolandot (2 hónapos).
Várjuk szeretettel azokat a kisbabákat, akik még nem találtak igazi barátokra! Itt nálunk találhattok!
Ha az előbb köszönetet mondtunk, most azt mondjuk, Isten a Tóközi gyülekezetet részesítette abban a kiváltságos helyzetben, hogy fogadhatja a Baba-Mama kört. Milyen nagy csoda az, ha valamelyik apróságnak első éles emléke a templomhoz fog kötődni! Adja Isten, hogy így legyen! Bárcsak egyre több fiatalnak, családnak lenne kedves, barátságos hely a templom!
Baló Erzsébet