Húsvéti számunk óta történt

Húsvéti számunk óta történt:

-április 17-én a Művelődési Központban került megrendezésre gyülekezetünk ifjúságának segítségével és a gyülekezetek anyagi támogatásával a Tavaszi Szél konferencia, melyen mintegy 180 fiatal vett részt.
-május 1-re szervezett családi kirándulást a helyi Gedeon Társaság. A rendezvényen mintegy harmincan vettek részt.
-május 8-án volt gyülekezetünk vendége Dr. Pálhegyi Ferenc pszihológus és felesége. A családi nap témája az empátia volt.
-május 15-én gyülekezetünk ifjúsága Tokajban vett részt egy regionális találkozón, melynek témája az idővel való helyes élés volt.
-május 15-én élményekben gazdag szatmár-beregi kirándulást tett a nőszövetség.
-május 22-én a Presbitérium jelenlétében adtak számot tudásukról konfirmandusaink. A Kossuth téri imaházban iskoláskorú gyermekként 28 lány és 23 fiú, felnőttként: 4 nő és 9 férfi, tehát együtt 64 fő. Az északi templomban 11 fiú és 8 lány, az újtelepi templomban 4 fiú és 3 lány konfirmált. Ünnepélyes fogadalomtételükre másnap, a vasárnapi istentiszteleten került sor.

Amik a közeljövőben előttünk vannak:

-június 6. d.u.4 óra hittan tanévzáró a Kossuth
téri templomban