2. szám

A húsvéti istentiszteletek rendje

Április 3-án szombaton fél 3-kor Csány; 6-án kedden Ecséd

Nagypénteken de. 10-kor és este 6-kor Hatvan
Húsvét vasárnap 10-kor Hatvan; 10-kor Bátonyterenye; fél 11-kor Heréd; du. 2-kor Lőrinci
3-kor Pásztó; 3-kor Jobbágyi; fél 4-kor Apc; fél 5-kor Taron
Húsvét hétfőn 10-kor Hatvan; 10-kor Szirákon
Április 18-án vasárnap du. 3-kor Petőfibányán

Aki mást felüdít, maga is felüdül (Péld 11,25).

Isten bennünket olyan lelkületű személyekké kíván tenni, akiknek fontos az egyetlen elveszett bárány is.
Karácsony előtt lelkipásztorunk megkért arra, hogy én is vegyek részt a látogató szolgálatban. Így juthattam el négy testvérnő otthonába, LÁMPÁS újsággal, bátorítással, beszélgetéssel és imádsággal. Mindnyájan örültek annak, hogy nem felejtette el őket a gyülekezet. Áldott volt az együtt töltött idő. Egyik testvérnő, Olgi, látogatásom előtt azt álmodta, hogy amikor eljött a templomba, mindenki elfordult tőle. Számár pont jól volt időzítve látogatásom. Hálát adtunk Istennek az Ő szeretetéért.
Kérem a gyülekezeti tagokat, hogy tovább imádkozzunk a hiányzó testvéreinkért. Ha az Úr Jézus indítja szívünket, keressük fel azokat, akiket már régen láttunk az istentiszteleten.

Banyikné Julianna