Érszentkirályi presbiterek látogatása

Az Érszentkirályi Református Egyházközség (Királyhágómelléki Egyházkerület) presbitériumának hat tagú küldöttsége lelkipásztoruk, Nagy Tibor vezetésével, február 11-én meglátogatta gyülekezetünket, és részt vettek a vasárnap délutánra beütemezett presbiterképzésen.

A bibliaismeret témakörben a "Próféták koráról- volt szó. A gyülekezetépítés témakörben pedig Daray Attila főgondnokunk a "Családias gyülekezet formálása- címmel interaktív előadást tartott.

Ezt követően az elhangzott előadások kapcsán élénk beszélgetés alakult ki a presbiterek között.

A hitben való növekedés ismeretekben való gazdagodást is jelent. Az érszentkirályi presbiterek, akik azon a vasárnapon több mint 350 km-t utaztak, a tanulás készségéről tettek egyértelmű bizonyságot.

yp