Kedves Agnus Rádió!

Mint hűséges hallgatód, Istentől megáldott boldog születésnapot és hosszú életet kívánok. Ezen ünnepi alkalommal szeretném megköszönni a belőled áradó Igét és a hozzá fűzött gondolatokat, melyek megnyugtatnak, és erőt adnak mindennapi munkám végzése közben.

Szeretetet sugárzol felém, és az Istennel való kapcsolatomat mélyíted. Szeretetet kapni jó, és azt továbbítani felebarátaim felé még jobb.

Tudod-e, hogy sokak számára Te vagy az egyedüli hitforrás?

Gyülekezetünkben, a presbiterképzés kezdetén, egy füzetet kaptam ajándékba jegyzetelésre. Ráírtam a nevem, és azt, hogy "I. osztályos-, a tanulás készségének jeleként. Ezzel a gyermeki érdeklődéssel fordulok feléd is, amikor adásban vagy.

A már most jelenlevő Isten országában hadd lehessünk egy nagy gyülekezet, ahol szüntelenül az Ő nagy nevének dicsérete hangozzék.

Szeretetteljes üdvözlettel,
Deák Gyöngyi