9. szám

2006-04-16

Szabad lesz egy táncra?

Egy pohár italra?
Egy mozira, egy bulira, egy estére, egy éjszakára?

Szabad az a fiatal, aki válogatás nélkül mond igent ezekre a kérdésekre? Szabad lesz az a fiatal, aki elfogadja Jézus Krisztust Urának és Megváltójának? Szabad lesz neki miniszoknyát hordani, körmöt festeni, internetezni, táncolni, buliba járni, kipróbálni a szerelmet? Vajon a keresztyénség tiltásokból és szabályokból áll? Hazugság lenne, hogy az igazi szabadság Jézus Krisztusban van, és egyedül benne?

Mit szabad a szabad embernek? És mit nem?

Kedves Barátunk!
Szeretettel hívunk ebben az évben is a FÜGGŐleges Konferenciára! Hívd magaddal barátaidat, hiszen a választott téma aktuális és érdekfeszítő. Idén is érdekes előadásokat hallgathatsz, kiscsoportos beszélgetések alkalmával oszthatod meg a véleményedet a többiekkel, lesznek szabadidős foglalkozások és vitacsoportok, sok-sok közös ének, játék és meglepetés.

A program péntek délután 16 órától kezdődik, és vasárnap 14 óráig tart.
Reméljük, szabad leszel!

Bejelentkezés

1. Interneten: www.fuggoleges.ro Ott minden információt megtalálsz. Ha teheted, itt jelentkezz!

2. Postán keresztül: A részvételi díjat átutalod a következő BRD bankszámlára:
RO05BRDE130SV06953831300

Az átutaláskor kapott bizonylatot (vagy annak fénymásolatát) és a kitöltött bejelentkezési lapot küldd el az alábbi címre:

Varga Izabella, Str. Ghipes, Nr. 6, Ap. 2 535600 Odorheiu Secuiesc, Harghita

Fontos tudnivalók Részvételi díj: április 15-ig befizetve 30 RON április 15 után befizetve 40 RON Legkésőbb április 26-ig lehet bejelentkezni!

Aki nem kapott személyesen meghívót (barátaitól, ismerőseitől), bármilyen lapra írja le a fentebb kért adatokat, és azt küldje el a postai pénzbefizetési bizonylattal (vagy annak fénymásolatával)! Kérünk hozz magaddal hálózsákot és izolírt, sok szálláshelyen szükség lesz rá. Székelyudvarhely megközelíthető vonattal Segesvár irányából naponta 3 alkalommal; autóbusszal Marosvásárhely, Csíkszereda, Segesvár irányából, de stoppal illetve kerékpárral vagy akár gyalogosan is :)

Előadások

I. Szabadságpiac Meg tudod venni a szabadságodat? Ki birtokol kit? Szabadságnak álcázott rabság? Erdős Eszter, a Ráckeresztúri KIMM Drogrehabilitációs Otthon vezetője

II. Kicsoda szabadít meg? (Róma 7, 24) Hová mehetnék? Hol a szabadság? Mi lehet a szabadság tökéletes törvénye? Visky András, író

III. Mindent szabad nekem (1 Kor 10, 23) Miért él a legtöbb keresztyén fiatal frusztráció és gátlások közt? Szabadságra vágyunk!

IV. Istentisztelet (2 Móz 21,5-6) Papp Béni Zsombor, református lelkipásztor
Támogatók

AIG Life, CE Szövetség, Confex Jakab, Ecomax, Eureka Társaság, Gewalt, Infopress, Jazz-Serv-Com, Jére Guszti, Junior Étterem, Kolozsvár-Tóközi Református Egyházközség, Krajczár Caffé, Lactis, Maputo, Milena Nistorescu, Sigmasoft, Szuper Üzletlánc, Tenkei Református Egyházközség, Therézia, Vitacom

További információk