Terveinkről

Szeptembertől folytatjuk a Protestáns estek szervezését. Szeptember 26-án Lukács Zsuzsa missziós munkatárs számolt be malajziai útjáról. Elkezdtük a konfirmációs képzést is. Hatvanban és Bátonyterenyén 2-2 gyermekcsoport kezdte meg munkáját. Fizikai teendőink is vannak. Székeket és új hangosító berendezést szeretnénk beszerezni templomunkba. Remélhetőleg nekifoghatunk a templom előtti járda rendbetételéhez is. Kérjük, könyörögjünk együtt ezekért a tervekért is. Igen fontos, hogy mindnyájan részt vegyünk gyülekezetünk munkájában. Szükség van imádkozókra, adakozókra és hívogató emberekre. Milyen jó lenne, ha gyülekezetünk erősödhetne hitben és növekedne az üdvözülők száma!

Október 26-án, a következő Protestáns est keretében emlékezünk meg a Reformáció áldásairól. Most a Városi Könyvtárba várunk minden érdeklődőt, fél 6-ra. Az újonnan megválasztott evangélikus lelkipásztor, Fatalin Helga fog igét hirdetni, Tatai István pedig az 501 éve született Bullinger Henrikről szól. A többi meglepetés...