Visszatekintés: Mi minden történt nyáron a gyülekezetünkben?

Minden esemény megérdemelne egy cikket. Moziban voltunk, megnéztük a Luther filmet. Kirándultunk Győrbe és Pannonhalmára, csendesnapot tartottunk Pásztón, táboroztunk Vajtán és Balatonszárszón. Egy fantasztikusan jó gyermektábort tartott Petrovics Gusztáv és munkatársi csapata: Kollár Melinda, Blaskovics Judit, Petrovics Andy, Tóthné Andy, Guba Boglárka, Bodáné Csontos Gabriella, Kincses Sándorné, Szabó Ilona, Rigóné Kanyó Etelka, Bo Kyung, Pádárné Judit, Tóth Csabáné. Köszönjük szolgálatukat. Köszönet a segítőknek is: Balogh Mónika, Banyik Istvánné, Kádárné Mátyás Márta, Rusvainé Anna. Ugyancsak kimagasló esemény volt augusztusban gyülekezeti délutánunk Ecséden. Juhász Judit hívott meg bennünket otthonába udvari istentiszteletre és közös étkezésre. Isten ragyogó időt ajándékozott nekünk, s a kb. 70-80 személy nagy örömmel ápolhatta egymással és az Úrral kapcsolatát. Úgy látjuk, a rendezvény missziói esemény is volt, hiszen a szomszédok még ma is emlegetik a "szent bulit-.