Örömeink és imatémáink

- Gyülekezetünkben Kisifi csoport alakult. A tini csapat minden pénteken este 6-kor találkozik. Alkalmainkra a 13-23 év közötti generációt várjuk.

- Bo Kyeung, Dél-koreai lelkipásztor feleség, öt csoportban iskolai és óvodai hitoktatást végez. Imádkozzunk odaadó és örömteli munkájáért.
- November 15-én a Sófár mozgalom, gyülekezetünkkel karöltve tartott konferenciát templomunkban. A közel 160 fiatal a református egyházban folyó Isten-dicsőítés ügyéért találkozott.
- Jobbágyi testvéreink imaházhoz szeretnének jutni. Imádkozzunk azért, hogy a karnyújtásnyi közelségbe került lehetőség Isten gondolata szerint valósulhasson meg.
- Örülünk a bátonyi kezdeményezésnek, miszerint rendszeresen felköszöntik a gyülekezetbe járó szülinapos testvéreket!
- Könyörögjünk bábcsoportunk munkájáért! Karácsony előtt közel 20 iskolába, óvodába és szociális létesítménybe viszik el Jézus üzenetét.