Konfirmáció Petőfibányán

November 20-án két testvérünk adott számot bibliai ismereteiről és mondta el személyes hitvallását Petőfibányán. Gazdáné Gulbicki Izabella Lengyelországban született, majd Kárpátalján kapta meg élete párját és ismerte meg a bibliai hitet és a gyülekezeti közösség örömét. Petőfibányára kerülve gyülekezetünkben találta meg lelki otthonát. Dobrocsi Irén is messziről indult. Ő valóban kettős nevelést kapott. Együtt hordozta szívében az otthoni gyermekbiblia üzenetét, de a KISZ-es nevelés hatását is. Kalandos hit-harcának nagyszerű győzelme volt a konfirmációban megvallott elkötelezettsége Jézus Krisztus mellett. Külön köszönet illeti Dr. Pauchly Gézáné Zsuzsa nénit, aki a két hölgyet nagyszerűen felkészítette az ünnepi alkalomra!