Gyülekezeti kirándulás - 2009.08.06-09.

.

Örvendetes, hogy nálunk már hagyománnyá vált a gyülekezeti kirándulás. Idén Sopron volt a szálláshelyünk. A belváros nevezetességeit Szabó József testvérünk ismertette velünk. Másnap Fertődön, majd Nagycenken jártunk, s adóztunk tisztelettel Széchenyi Istvánnak. Délután Kisimre Ferenc vette át a "vezényletet", és örömünkre kellemes meglepetéssel szolgált: hajókáztunk a Fertő tavon! Bécsbe utaztunk harmadnap. Itt a belvárost, majd a schönbrunni kastélyt - kívülről - és a parkját, szobrait, szökőkútjait csodáltuk. Ezután volt egy kis időnk vásárolni is, majd vissza, Sopronba. Negyednap, hazafelé, először Szlovákiába mentünk át, ahol Somorján fogadott minket a gyülekezet. Az istentiszteleten mi is részt vettünk, utána ebéddel kedveskedtek nekünk. Pozsonyban,  szó szerint futó látogatást tettünk, majd  Isten segítségével szerencsésen hazaértünk.

Végig jó időnk volt, sok szép élményt raktároztunk el. Mindnyájan jól éreztük magunkat.

Köszönjük!

Szepsy Eleonóra

... és felöltöztétek az új embert, aki Teremtőjének képmására állandóan megújul, hogy egyre jobban megismerje őt." (Kol 3,10 )