RÖVID HÍREK

Iskolai évet záró ünnepélyt tartanak iskolás gyermekeink templomunkban június 13-án de. 10 órakor

Nyári táborok:

Gyerektábor 9-12 éves gyerekek számára Lesi tó (Péniel táborhely) július 23-30 között.

Ifitábor Július 14-19 között a Radebeul-i (Németország) testvérgyülekezet ifjaival együtt, tábort szervezünk a Retyezát (2000 m) lábainál.

Koinónia Tábor Július 25 - augusztus 3 között Hidegszamoson. Témája: "A nyelv-. Jelentkezni a 0741-194189 telefonszámon lehet.

Diáktábor Augusztus 4-9 között a diákok számára tábort szervezünk a Lesi tónál (Péniel táborhely). Témája: "Isten arcai-.

Gyülekezeti csendesnapok - Algyógy "Mire valók néktek ezek a kövek?- címmel 2008. május 23-25. között kirándulást szervezünk a gyülekezet számára Algyógyra. Pénteken délután indulunk el Kolozsvárról, és vasárnap ebéd után indulunk vissza.

Részvételi díj: 80 lej felnőttek esetében (16 éven felül), 50 lej egy gyermek után (4 éven felül), 20 lej/fő több gyermek esetében. A kirándulás részleteiről Veres Csaba testvérünknél lehet érdeklődni. Az előző években már két alkalommal is szerveztük kirándulást Algyógyra - sok élménnyel és hitépítő tapasztalattal gyarapodott ezáltal gyülekezetünk.