Meghívók: A Keresztyén - Zsidó Társaság összejövetele; Reformációs Istentisztelet

A Keresztyén - Zsidó Társaság október 18-án (vasárnap) du. 3 órakor tart összejövetelt gyülekezeti termünkben.

------

Reformációs istentisztelet. Október 31-én (szombaton) 4 órakor hatvani református templomunkban hálaadó reformációi istentiszteletet tartunk.

----------------------------------------------------------------------

- A társaság vezetősége részéről Dr. Szécsi József egyetemi docens szól Háránban tett útjáról.

- A hatvani zsidóság történetéről előadást tart Németi Gábor hatvani történész és nyug. igazgatóhelyettes.

- Dr. Tatai István pedig Kálvin és a zsidóság kapcsolatáról fog szólni. Dalokkal szolgál gyülekezetünk énekegyüttese.

- Igét hirdet Fatalin Helga evangélikus lelkipásztor.

- Református részről előadás hangzik el: „Kálvin és a hugenotta lelkiség" címmel.

Énekelni fognak gyermekeink, a Hatvani Református Kórus, és gyülekezetünk énekegyüttese.