Ima és hálaadás Kárpátaljáért

2014. szeptember 28-ára hívtuk meg vasárnapi istentiszteletünkre kárpátaljai testvéreinket, hogy elevenítsék fel előttünk egykori gyülekezeti életüket és szolgálatukat.

Az ünnepségen Cséke Nelli presbiter testvérnő szólt az egykori csodálatos Bolzsováról és a mai nyomorúságos kárpátaljai helyzetről.

Az összejövetel célja a gyülekezeti közösségünkben élő kárpátaljai testvérek jobb megismerése és bátorítása volt. Így szerettük volna kifejezni, hogy őket is szeretettel látjuk közösségünkben, s együtt imádkozunk a határainkon kívül élő kárpátaljai testvérekért. Örömünkre szolgált, hogy egyházközségünk 100 ezer forint adományt tudott elküldeni egyházmegyénken keresztül kárpátaljai egyházközségek részére.

Az ismerkedést „Gyökereink" címmel folytatni kívánjuk. Advent első vasárnapján, november 30-án 10 órakor a gyülekezetünkben élő erdélyi testvéreket szeretnénk köszönteni. Szeretettel hívjuk Őket istentiszteletünkre: testvéri ölelésre, jó szóra és szeretetvendégségre!