Kékkeresztes rovat

Gyöngyösi találkozó

2007. június 3-án, vasárnap, országos családi találkozóra gyűltek össze Gyöngyösön, a református templom udvarán, a Kékkereszt Egyesület tagjai.
A reggeli köszöntő után református istentisztelet kezdődött. Ez alatt a gyerekeknek gyerekórát tartottunk. Mivel aznap vendégül láttuk a Vakmisszió néhány munkatársát is, így betekintést nyerhettünk ennek a fontos missziónak az életébe is.
Délben finom ebéd várt mindenkit. A délutáni programot a hatvani református gyülekezet bábcsoportjának előadása nyitotta meg, majd a hatvani gyülekezet dicsőítő csapatának zenéjét hallgathattuk. Családi vetélkedővel zártuk az alkalmat. A szünetekben sokat beszélgettünk, ismerkedtünk egymással.
Külön köszönjük azoknak a testvéreknek a munkáját, akik tevékenyen részt vettek a találkozó sikeres lebonyolításában.

Kollár László (Hatvan)