Válogatás régebbi számainkból

A Református Teológia - egy év távlatából

12. szám
Nyár van. Kánikula, tanítási szünet, nyári szolgálatok. Ezek jellemzik napjaimat. Sokszor eszembe jutnak tanáraim intelmei: "Ne hanyagoljátok el az eddigi ismeretek átismétlését!-; "Olvassatok sokat a szünidőben!; "A teológus a nyári szünetben is legyen...

A szivárványtól az Aranyvárosig

(szünidei program Bátonyterenyén)

A templomkert építése

12. szám
A 2005. évben Egyházközségünk Presbitériuma úgy döntött, templomkert kialakítása céljából kezdeményezi mintegy 600-700 m2 terület visszavásárlását a templomot határoló közterületből a Hatvani Önkormányzattól.

Beszámolók - Parakletosz tábor - Vajta - 2007

12. szám
2007. JÚNIUS 26- JÚNIUS 30.

Bizonyságtétel

"Én az Úr vagyok a te gyógyítód !-

Dicsőítő délután

12. szám
- Keressétek az Urat és az Ő erősségét!

Hatvani kórház - beteglátogató szolgálat

12. szám
A Váci Római Katolikus Egyházmegye Kórházlelkészi Szolgálata által fenntartott és a Klinikai Lelkigondozók Ökumenikus Egyesülete által szakmailag támogatott kórházi beteglátogató szolgálatban Gyülekezetünk is képviselteti magát.

Isten vezetésének felismerése

Tanítás

Kékkeresztes rovat

Gyöngyösi találkozó

Meghívások

12. szám
Gyermekprogram Hatvanban 6-16 éves korú gyerekeknek: A bábkészítő kertjében.

Új honlap, új lehetőségek

12. szám
Mint a LÁMPÁS előző számában utaltunk rá, előkészületek történtek egy saját fenntartású, és önálló szerkesztésű gyülekezeti honlap létrehozására. Indokként idézhetjük a Parókia - Internetes református portál mottóját is:-