2021. november 29., hétfő - Battyányi Géza Nyomtat Elküld Olvasási nézet

Vásár az adventi vasárnapokon

2021-ben újra tartunk a gyülekezetben jótékonysági adventi vásárt a karácsonyi kiadások támogatására

Az advent vasárnapi istentiszteletek után tartunk vásárt a gyülekezeti teremben karácsonyig. Karácsonyi díszek, újszerű megunt, de mások számára hasznosítható apróságok, kézműves termékek és tartós, tarolásra nem különösebben igényes édességek, sütemények felajánlását fogadjuk szívesen. A bevételt a gyülekezet karácsonyi kiadásaira fordítjuk: az idősek számár állítunk össze egyszerű meglepetést, és a Szentestén résztvevő gyerekeket lepjük meg édességgel az istentisztelet végén. A kínálat a korában adományba kapott vegyes korú és témájú könyvekkel is bővül, melyek jelképes adományért vihetők el.

A vásár alatt megtekinthető a templomunk 80. éve történt felszentelésre készült gyülekezet történeti kiállítás is.