Fiataljaink Adventi szolgálata

Advent II. vasárnapján vallásórás ifjak szerepeltek a templomunkban.

Hagyományossá vált, hogy advent időszakában a Móra Ferenc iskolába járó ifjaink a vallástanáruk irányításával ünnepi műsort készítenek elő, amelyet a templomban előadnak.
Karácsony Mária tanárnő advent II. vasárnapján a VI-VIII osztályos fiatalokkal jött az istentiszteletre. Bekő István lelkipásztor megköszönte a szereplésüket és a tanárnő munkáját. Kihangsúlyozta, hogy az iskolai vallásórának csak akkor van értelme, ha hozzájárul ama célhoz, hogy az ifjak betagolódjanak a gyülekezet életébe. A gyülekezet nevében a lelkipásztor meghívta a fiatalokat a gyülekezeti alkalmakra.

További ünnepi műsorok:

Advent III. vasárnapján a délelőtti istentiszteleten a Református Kollégium kórusa szerepel.

Advent IV. vasárnapján a délelőtti istentiszteleten ismét Karácsony Mária vallástanár tanítványai mutatnak be ünnepi szolgálatot.